Kdo je to?
Kdo je to Zlatokopka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zlatokopka? Lidé, hanlivé

Zlatokopka

Jaký je význam slova Zlatokopka? Co to znamená?

Zlatokopka je označení pro atraktivní ženu, většinou mladšího věku, která se zajímá především o bohaté zralé muže. Je velice podnikavá a oceňuje vše, co je materiální povahy. Ráda se pohybuje v luxusním prostředí, barech a restauracích, na společenských podnicích, v exotickém prostředí.
Neustále potřebuje finance na ty nejdražší věci – telefony, auta, byty, kosmetiku, oblečení a podobně. Potřebný obnos získává zlatokopka právě od starších zámožných mužů výměnou za svou společnost a případné další služby.


Kdo je to Zlatokopka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zlatokopka? Lidé, hanlivé

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s dalšími osobami na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Konkubinát? Znáte termín Cysta? Znáte termín Sodomie? Víte, co je to VIP?

Klíčová slova: definice, přesný výraz, význam slova, hanlivé, wikipedie, lexikon, pojem, slovo, původ slova, Zlatokopka, popis, přesný výraz, wiki, vysvětlení, termín, heslo

Pojem Zlatokopka je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít Zlatokopka ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat slovo Zlatokopka na Google.cz

Vyhledat termín Zlatokopka ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Zlatokopka ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Zlatokopka ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Zlatokopka například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Yahoo.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Zlatokopka

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Zlatokopka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zlatokopka? Definice pojmu Zlatokopka se nachází v kategorii Hanlivé

Kategorie hanlivé, psychopati rodina, zlatokopka, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín například v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Zlatokopka i v jiné sekci než je kategorie hanlivé.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.