Kdo je to?
Kdo je to, byl Zlatokopka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zlatokopka? Lidé, hanlivé

Kdo je to Zlatokopka?

Jaký je význam slova Zlatokopka? Co to znamená?

Zlatokopka je označení pro atraktivní ženu, většinou mladšího věku, která se zajímá především o bohaté zralé muže. Je velice podnikavá a oceňuje vše, co je materiální povahy. Ráda se pohybuje v luxusním prostředí, barech a restauracích, na společenských podnicích, v exotickém prostředí.
Neustále potřebuje finance na ty nejdražší věci – telefony, auta, byty, kosmetiku, oblečení a podobně. Potřebný obnos získává zlatokopka právě od starších zámožných mužů výměnou za svou společnost a případné další služby.Kdo je to, byl Zlatokopka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zlatokopka? Lidé, hanlivé

Tento text (Zlatokopka) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Jantar? Víte co je LMD? Znáte termín Cartridge? Vzpomněli byste si co označuje výraz Pověst?

Klíčová slova: popis, odborný výraz, pojem, synonymum, hanlivé, etymologie, přesný výraz, formulace, popis, Zlatokopka, wiki, význam, význam slova, význam pojmu, vysvětlení, co je to Zlatokopka?

Pojem Zlatokopka je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít výraz Zlatokopka ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Zlatokopka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Zlatokopka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Zlatokopka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Zlatokopka například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Zlatokopka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Zlatokopka? Kdo to byl Zlatokopka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zlatokopka? Definice pojmu Zlatokopka je v sekci hanlivé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, slovíčko kupříkladu na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Zlatokopka i v jiné sekci než je kategorie hanlivé.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.