Kdo je to?
Kdo je to, byl Zlatokopka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zlatokopka? Lidé, hanlivé

Kdo je to Zlatokopka?

Jaký je význam slova Zlatokopka? Co to znamená?

Zlatokopka je označení pro atraktivní ženu, většinou mladšího věku, která se zajímá především o bohaté zralé muže. Je velice podnikavá a oceňuje vše, co je materiální povahy. Ráda se pohybuje v luxusním prostředí, barech a restauracích, na společenských podnicích, v exotickém prostředí.
Neustále potřebuje finance na ty nejdražší věci – telefony, auta, byty, kosmetiku, oblečení a podobně. Potřebný obnos získává zlatokopka právě od starších zámožných mužů výměnou za svou společnost a případné další služby.Kdo je to, byl Zlatokopka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zlatokopka? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Zlatokopka? s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Jantar? Znáte pojem Člunkový běh? Znáte termín Cartridge? Vzpomenete si na definici slova Kavitace?

Klíčová slova: odborný výraz, hanlivé, přesný výraz, lexikon, formulace, informace, pojem, význam, heslo, kdo to je, kdo je Zlatokopka?, přesný význam, synonymum, popis, Zlatokopka, původ slova

Pojem Zlatokopka je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Zlatokopka zkuste tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zlatokopka ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Zlatokopka ve Wikipedii

Najít slovo Zlatokopka ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Zlatokopka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Zlatokopka například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Zlatokopka

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Zlatokopka? Kdo to byl Zlatokopka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zlatokopka? Definice pojmu Zlatokopka je v kategorii hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat výraz, heslo, text, pojem řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v hanlivé.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.