Kdo je to?
Kdo je to, byl Zlatokopka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zlatokopka? Lidé, hanlivé

Kdo je to Zlatokopka?

Jaký je význam slova Zlatokopka? Co to znamená?

Zlatokopka je označení pro atraktivní ženu, většinou mladšího věku, která se zajímá především o bohaté zralé muže. Je velice podnikavá a oceňuje vše, co je materiální povahy. Ráda se pohybuje v luxusním prostředí, barech a restauracích, na společenských podnicích, v exotickém prostředí.
Neustále potřebuje finance na ty nejdražší věci – telefony, auta, byty, kosmetiku, oblečení a podobně. Potřebný obnos získává zlatokopka právě od starších zámožných mužů výměnou za svou společnost a případné další služby.


Kdo je to, byl Zlatokopka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zlatokopka? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Zlatokopka? Pak se podělte s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Báje? Znáte pojem Evernote? Znáte termín Zápočet? Vzpomenete si na definici slova Lapacho?

Klíčová slova: význam slova, termín, Zlatokopka, kdo to je, wiki, co znamená, význam pojmu, význam, odborný výraz, lexikon, hanlivé, heslo, etymologie, formulace, co je to Zlatokopka?, přesný význam

Pojem Zlatokopka je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít slovo Zlatokopka ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zlatokopka ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Zlatokopka ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Zlatokopka ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Zlatokopka například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Zlatokopka

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Zlatokopka? Kdo to byl Zlatokopka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zlatokopka? Definice pojmu Zlatokopka je v kategorii hanlivé. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než hanlivé.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.