Kdo je to?
Kdo je to, byl Zlatokopka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zlatokopka? Lidé, hanlivé

Kdo je to Zlatokopka?

Jaký je význam slova Zlatokopka? Co to znamená?

Zlatokopka je označení pro atraktivní ženu, většinou mladšího věku, která se zajímá především o bohaté zralé muže. Je velice podnikavá a oceňuje vše, co je materiální povahy. Ráda se pohybuje v luxusním prostředí, barech a restauracích, na společenských podnicích, v exotickém prostředí.
Neustále potřebuje finance na ty nejdražší věci – telefony, auta, byty, kosmetiku, oblečení a podobně. Potřebný obnos získává zlatokopka právě od starších zámožných mužů výměnou za svou společnost a případné další služby.


Kdo je to, byl Zlatokopka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zlatokopka? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Zlatokopka? Potom se podělte s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Čakra? Pamatujete si definici pojmu Hlaholice? Znáte termín Kóma? Vzpomněli byste si co znamená slovo Říkadlo?

Klíčová slova: význam slova, hanlivé, přesný význam, informace, odborný výraz, heslo, přesný výraz, co je to Zlatokopka?, wiki, Zlatokopka, popis, synonymum, význam, etymologie, definice, co znamená

Pojem Zlatokopka je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Zlatokopka v následujících zdrojích

Najít heslo Zlatokopka ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Zlatokopka ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Zlatokopka ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Zlatokopka na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Zlatokopka například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Zlatokopka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Zlatokopka? Kdo to byl Zlatokopka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zlatokopka? Definice pojmu Zlatokopka se nachází v kategorii hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též najít výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v hanlivé.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.