Kdo je to?
Kdo je to, byl Laik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Laik? Lidé, různé

Kdo je to Laik?

Jaký je význam slova Laik? Co to znamená?

Laik je člověk v nějaké oblasti nevzdělaný, neodborník, amatér. Označení se používá i v katolické církvi pro toho, kdo nemá církevní vysvěcení. Původně v církvi nebyl velký rozdíl mezi laikem a kněžím, životní styl byl podobný u všech a to, co v současnosti smějí vykonávat pouze kněží, mohli dělat i běžní příslušníci církve. Postupně však různé činnosti přecházely do výhradního práva kněžstva a začal se lišit i způsob života obou skupin. Laik tak byl už jen pasivně veden knězem.
V současné době dochází k postupnému zmírnění tohoto rozlišení a nedělají se velké rozdíly mezi laiky ženského a mužského pohlaví.Kdo je to, byl Laik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Laik? Lidé, různé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Laik? s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Protektor? Pamatujete si definici pojmu DIČ? Znáte termín Pneumotorax? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pyrolýza?

Klíčová slova: synonymum, slovo, význam slova, etymologie, význam pojmu, co znamená, heslo, termín, kdo je Laik?, co je to Laik?, popis, původ slova, odborný výraz, pojem, vysvětlení, různé

Pojem Laik je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít heslo Laik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Laik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Laik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Laik ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Laik například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Laik, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Laik? Kdo to byl Laik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Laik? Definice pojmu Laik je v kategorii různé. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít výraz, definici, slovo, termín dejme tomu např. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Laik v jiné sekci než různé.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.