Kdo je to?
Kdo je to Laik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Laik? Lidé, různé

Kdo je to Laik?

Co znamená a jaký je význam slova Laik?

Laik je člověk v nějaké oblasti nevzdělaný, neodborník, amatér. Označení se používá i v katolické církvi pro toho, kdo nemá církevní vysvěcení. Původně v církvi nebyl velký rozdíl mezi laikem a kněžím, životní styl byl podobný u všech a to, co v současnosti smějí vykonávat pouze kněží, mohli dělat i běžní příslušníci církve. Postupně však různé činnosti přecházely do výhradního práva kněžstva a začal se lišit i způsob života obou skupin. Laik tak byl už jen pasivně veden knězem.
V současné době dochází k postupnému zmírnění tohoto rozlišení a nedělají se velké rozdíly mezi laiky ženského a mužského pohlaví.Kdo je to Laik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Laik? Lidé, různé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Laik? s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Mumio? Vzpomněli byste si co označuje výraz Apartheid? Znáte termín Afinita? Znáte termín Miserere?

Klíčová slova: přesný výraz, různé, význam pojmu, heslo, informace, synonymum, odborný výraz, popis, pojem, slovo, význam, co znamená, lexikon, Laik, přesný význam, Laik

Pojem Laik je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Laik hledejte v níže uvedených zdrojích

Hledat slovo Laik na Google.cz

Hledat frázi Laik ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Laik ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Laik ve Wikipedii

Vyhledat termín Laik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Laik například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Laik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Laik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Laik? Definice pojmu Laik patří do sekce Různé

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste najít pojem, termín, výraz, heslo kupříkladu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Laik v jiné sekci než různé.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.