Kdo je to?
Kdo je to, byl Mamánek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mamánek? Lidé, hanlivé

Kdo je to Mamánek?

Co znamená a jaký je význam slova Mamánek?

Mamánek je označení pro muže závislého i v dospělém věku na matce. Maminku považuje za hlavní ženu svého života, je na ní závislý emočně. Snaží se své partnerky seznámit s maminkou a zařizuje se podle jejího názoru. Většinou není schopen se sám pro něco rozhodnout.
Mamánek se často u matky i stravuje, nechá si prát prádlo a všestranně o sebe pečovat. S matkou také neustále telefonuje a vše konzultuje. Neustále zdůrazňování matky bývá příčinou neuspokojivých partnerských vztahů mamánka.


Kdo je to, byl Mamánek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mamánek? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Mamánek? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Piniové oříšky? Znáte definici termínu Guláš? Znáte definici termínu Chalva? Pamatujete si definici pojmu Hydrosféra?

Klíčová slova: popis, původ slova, přesný význam, pojem, informace, Mamánek, definice, přesný výraz, co je to Mamánek?, co znamená, wiki, etymologie, hanlivé, termín, kdo je Mamánek?, lexikon

Pojem Mamánek je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat videa s názvem Mamánek na Youtube

Vyhledat pojem Mamánek ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít Mamánek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mamánek ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Mamánek například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Mamánek? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Mamánek? Kdo to byl Mamánek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mamánek? Definice pojmu Mamánek je v sekci hanlivé. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat pojem, definici, text, výraz třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Mamánek i v jiné kategorii než v hanlivé.