Kdo je to?
Kdo je to, byl Mamánek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mamánek? Lidé, hanlivé

Kdo je to Mamánek?

Co znamená a jaký je význam slova Mamánek?

Mamánek je označení pro muže závislého i v dospělém věku na matce. Maminku považuje za hlavní ženu svého života, je na ní závislý emočně. Snaží se své partnerky seznámit s maminkou a zařizuje se podle jejího názoru. Většinou není schopen se sám pro něco rozhodnout.
Mamánek se často u matky i stravuje, nechá si prát prádlo a všestranně o sebe pečovat. S matkou také neustále telefonuje a vše konzultuje. Neustále zdůrazňování matky bývá příčinou neuspokojivých partnerských vztahů mamánka.


Kdo je to, byl Mamánek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mamánek? Lidé, hanlivé

Definici slova Mamánek můžete sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu LTD? Vzpomněli byste si co označuje výraz Špalda? Znáte definici termínu Rula? Znáte termín Cibulačka?

Klíčová slova: co je to Mamánek?, pojem, popis, informace, význam slova, slovo, co znamená, význam, etymologie, Mamánek, význam pojmu, lexikon, původ slova, hanlivé, vysvětlení, kdo je Mamánek?

Pojem Mamánek je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Mamánek v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Mamánek na Youtube

Najít heslo Mamánek ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Mamánek ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Mamánek ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Mamánek například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mamánek

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Mamánek? Kdo to byl Mamánek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mamánek? Definice pojmu Mamánek patří do sekce hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete se pokusit také najít výraz, slovo, definici, termín řekněme třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v hanlivé.