Kdo je to?
Kdo je to, byl Mamánek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mamánek? Lidé, hanlivé

Kdo je to Mamánek?

Co znamená a jaký je význam slova Mamánek?

Mamánek je označení pro muže závislého i v dospělém věku na matce. Maminku považuje za hlavní ženu svého života, je na ní závislý emočně. Snaží se své partnerky seznámit s maminkou a zařizuje se podle jejího názoru. Většinou není schopen se sám pro něco rozhodnout.
Mamánek se často u matky i stravuje, nechá si prát prádlo a všestranně o sebe pečovat. S matkou také neustále telefonuje a vše konzultuje. Neustále zdůrazňování matky bývá příčinou neuspokojivých partnerských vztahů mamánka.Kdo je to, byl Mamánek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mamánek? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Mamánek? Potom se podělte s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Princip? Znáte definici termínu BPEJ? Znáte definici termínu Skleníkový efekt? Pamatujete si definici pojmu Endemit?

Klíčová slova: původ slova, co znamená, odborný výraz, slovo, etymologie, přesný výraz, význam pojmu, hanlivé, lexikon, vysvětlení, význam, pojem, termín, popis, Mamánek, heslo

Pojem Mamánek je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Mamánek

Hledat termín Mamánek ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Mamánek ve Wikipedii

Vyhledat heslo Mamánek ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Mamánek na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Mamánek například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Mamánek? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Mamánek? Kdo to byl Mamánek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mamánek? Definice pojmu Mamánek se nachází v kategorii hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít pojem, text, definici, dejme tomu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Můžete se proto pokusit najít heslo Mamánek i v jiné sekci než v hanlivé.