Kdo je to?
Kdo je to, byl Flegmatik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Flegmatik? Lidé, psychologie

Kdo je to Flegmatik?

Co znamená a jaký je význam slova Flegmatik?

Flegmatik je jeden ze čtyř druhů temperamentu podle Hippokratova dělení. Podle zmíněné teorie je flegmatik stabilní introvert a lze ho charakterizovat jako člověka klidného, někdy až lhostejného, rozvážného, smířlivého, vyrovnaného a klidného. Flegmatik se dokáže poměrně dobře vypořádat s nepříznivými věcmi a emoce neprožívá příliš intenzivně.Kdo je to, byl Flegmatik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Flegmatik? Lidé, psychologie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Flegmatik? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu DNA? Znáte definici termínu Dyspepsie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Chat? Pamatujete si definici pojmu Světelný rok?

Klíčová slova: termín, slovo, popis, popis, synonymum, význam, odborný výraz, kdo je Flegmatik?, přesný význam, pojem, původ slova, etymologie, význam pojmu, psychologie, formulace, Flegmatik

Pojem Flegmatik je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Flegmatik doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat slovo Flegmatik ve Wikislovníku

Najít heslo Flegmatik ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Flegmatik ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Flegmatik ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Flegmatik například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Flegmatik, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Flegmatik? Kdo to byl Flegmatik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Flegmatik? Definice pojmu Flegmatik je v kategorii psychologie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Pokuste se najít termín Flegmatik i v jiné kategorii než v psychologie.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.