Kdo je to?
Kdo je to, byl Flegmatik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Flegmatik? Lidé, psychologie

Kdo je to Flegmatik?

Co znamená a jaký je význam slova Flegmatik?

Flegmatik je jeden ze čtyř druhů temperamentu podle Hippokratova dělení. Podle zmíněné teorie je flegmatik stabilní introvert a lze ho charakterizovat jako člověka klidného, někdy až lhostejného, rozvážného, smířlivého, vyrovnaného a klidného. Flegmatik se dokáže poměrně dobře vypořádat s nepříznivými věcmi a emoce neprožívá příliš intenzivně.Kdo je to, byl Flegmatik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Flegmatik? Lidé, psychologie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Flegmatik sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu DNA? Víte, co je to Notebook? Vzpomněli byste si co označuje výraz Chat? Rozumíte pojmu Láska?

Klíčová slova: co znamená, kdo je Flegmatik?, wiki, slovo, původ slova, význam pojmu, co je to Flegmatik?, popis, psychologie, přesný význam, vysvětlení, význam slova, definice, heslo, termín, pojem

Pojem Flegmatik je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Flegmatik lze najít v následujících zdrojích

Hledat slovo Flegmatik na Google.cz

Vyhledat termín Flegmatik ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Flegmatik ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Flegmatik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Flegmatik například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Flegmatik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Flegmatik? Kdo to byl Flegmatik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Flegmatik? Definice pojmu Flegmatik se nachází v kategorii psychologie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Flegmatik i v jiné kategorii než je sekce psychologie.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.