Kdo je to?
Kdo je to, byl Flegmatik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Flegmatik? Lidé, psychologie

Kdo je to Flegmatik?

Co znamená a jaký je význam slova Flegmatik?

Flegmatik je jeden ze čtyř druhů temperamentu podle Hippokratova dělení. Podle zmíněné teorie je flegmatik stabilní introvert a lze ho charakterizovat jako člověka klidného, někdy až lhostejného, rozvážného, smířlivého, vyrovnaného a klidného. Flegmatik se dokáže poměrně dobře vypořádat s nepříznivými věcmi a emoce neprožívá příliš intenzivně.Kdo je to, byl Flegmatik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Flegmatik? Lidé, psychologie

Zaujalo vás slovo, termín Flegmatik? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu DNA? Vzpomněli byste si na význam slova Alpinning? Vzpomněli byste si co označuje výraz Chipset? Znáte definici termínu Squash?

Klíčová slova: kdo to je, popis, přesný význam, přesný výraz, formulace, psychologie, heslo, odborný výraz, definice, informace, etymologie, wiki, lexikon, co je to Flegmatik?, původ slova, význam pojmu

Pojem Flegmatik je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat heslo Flegmatik ve Wikislovníku

Najít termín Flegmatik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Flegmatik na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Flegmatik ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Flegmatik například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Flegmatik, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Flegmatik? Kdo to byl Flegmatik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Flegmatik? Definice pojmu Flegmatik se nachází v sekci psychologie. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se též vyhledat pojem, text, definici, řekněme v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Flegmatik i v jiných kategoriích (než psychologie).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.