Kdo je to?
Kdo je to Flegmatik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Flegmatik? Lidé, psychologie

Flegmatik

Co znamená a jaký je význam slova Flegmatik?

Flegmatik je jeden ze čtyř druhů temperamentu podle Hippokratova dělení. Podle zmíněné teorie je flegmatik stabilní introvert a lze ho charakterizovat jako člověka klidného, někdy až lhostejného, rozvážného, smířlivého, vyrovnaného a klidného. Flegmatik se dokáže poměrně dobře vypořádat s nepříznivými věcmi a emoce neprožívá příliš intenzivně.Kdo je to Flegmatik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Flegmatik? Lidé, psychologie

Definici pojmu Flegmatik sdílejte s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu DNA? Znáte pojem Reciprocita? Vzpomněli byste si co označuje výraz Charakter? Vzpomenete si na definici slova Tristní?

Klíčová slova: Flegmatik, pojem, formulace, informace, termín, co znamená, přesný výraz, lexikon, význam slova, význam pojmu, synonymum, wiki, přesný výraz, psychologie, původ slova, odborný výraz

Pojem Flegmatik je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat videa s názvem Flegmatik na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Flegmatik ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Flegmatik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Flegmatik ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Flegmatik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Flegmatik například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Flegmatik, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Flegmatik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Flegmatik? Definice pojmu Flegmatik je v kategorii Psychologie

Napsáno redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Radíme proto zkusit hledat pojem Flegmatik v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je psychologie.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.