Kdo je to?
Kdo je to, byl Flegmatik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Flegmatik? Lidé, psychologie

Kdo je to Flegmatik?

Co znamená a jaký je význam slova Flegmatik?

Flegmatik je jeden ze čtyř druhů temperamentu podle Hippokratova dělení. Podle zmíněné teorie je flegmatik stabilní introvert a lze ho charakterizovat jako člověka klidného, někdy až lhostejného, rozvážného, smířlivého, vyrovnaného a klidného. Flegmatik se dokáže poměrně dobře vypořádat s nepříznivými věcmi a emoce neprožívá příliš intenzivně.Kdo je to, byl Flegmatik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Flegmatik? Lidé, psychologie

Definici slova Flegmatik můžete sdílet s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Dluhopis? Znáte pojem Epizeuxis? Vzpomněli byste si co označuje výraz Chat? Vzpomenete si na definici slova Počítač?

Klíčová slova: etymologie, kdo je Flegmatik?, synonymum, odborný výraz, slovo, význam slova, popis, Flegmatik, psychologie, co je to Flegmatik?, pojem, původ slova, formulace, přesný výraz, heslo, přesný význam

Pojem Flegmatik je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Flegmatik zkuste tyto odkazy

Vyhledat slovo Flegmatik ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Flegmatik na Youtube

Vyhledat heslo Flegmatik ve Wikipedii

Hledat frázi Flegmatik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Flegmatik například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Flegmatik

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Flegmatik? Kdo to byl Flegmatik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Flegmatik? Definice pojmu Flegmatik patří do sekce psychologie. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít pojem, slovo, termín, definici řekněme třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než psychologie.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.