Kdo je to?
Kdo je to, byl Flegmatik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Flegmatik? Lidé, psychologie

Kdo je to Flegmatik?

Co znamená a jaký je význam slova Flegmatik?

Flegmatik je jeden ze čtyř druhů temperamentu podle Hippokratova dělení. Podle zmíněné teorie je flegmatik stabilní introvert a lze ho charakterizovat jako člověka klidného, někdy až lhostejného, rozvážného, smířlivého, vyrovnaného a klidného. Flegmatik se dokáže poměrně dobře vypořádat s nepříznivými věcmi a emoce neprožívá příliš intenzivně.Kdo je to, byl Flegmatik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Flegmatik? Lidé, psychologie

Líbí se vám definice kdo je to Flegmatik? Pak se podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu DNA? Víte, co je to Quinoa? Vzpomněli byste si co označuje výraz Chipset? Rozumíte pojmu Adenom?

Klíčová slova: kdo to je, co znamená, kdo je Flegmatik?, definice, původ slova, přesný význam, význam pojmu, přesný výraz, wiki, formulace, význam slova, popis, popis, slovo, pojem, co je to Flegmatik?

Pojem Flegmatik je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Flegmatik ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Flegmatik ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Flegmatik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Flegmatik ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Flegmatik například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Flegmatik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Flegmatik? Kdo to byl Flegmatik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Flegmatik? Definice pojmu Flegmatik je v sekci psychologie. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie psychologie.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.