Kdo je to?
Kdo je Jana Peterková? Životopis Jana Peterková, osobnosti, slavná žena z kategorie politika

Jana Peterková

Kdo je Jana Peterková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politika

Jana Peterková je bývalá reportérka a politická aktivistka. Její kariéra v TV Nova byla nadějně rozjetá, ale poté se během reportáže seznámila s podnikatelem Tomášem Pitrem, který byl pravomocně odsouzen za krácení daní. Peterková měla s Pitrem milostný poměr a byla obviněna za křivou výpověď, což jí zničilo kariéru reportérky a známá tvář TV Nova na několik let z médií zmizela.
Změna přišla s nástupem pandemie covidu-19, během které se stala populární tváří konspirační scény. Známá jsou zejména její dramatická a vulgární videa, na kterých rozvíjí rozmanité konspirační teorie. Jedna její teorie například tvrdí, že pandemie má pouze zakrýt muslimskou invazi a americká vláda ji využívá pro prosazení svých záměrů. Opatření pro covidu mají za cíl zchudnutí lidí, které poté bude snadnější ovládat. U nejodvážnějších videí Peterková tvrdí, že to je dílo hackerů, ale konspiračnímu aktivismu se na sociálních sítích věnuje soustavně. Vedle toho se účastní také demonstrací. V březnu roku 2021 se účastnila demonstrace v Praze, během které byla zatčena. Na demonstraci byl zatčen rovněž Lubomír Volný, který se také soustavně věnuje zpochybňování covidu.
Peterková sklízí hlavně kritiku, ale díky excentrickému vystupování si dokázala vybudovat základnu o několika tisících fanoušků, kteří sdílí její konspirační názory. To ji přivedlo k nápadu založit vlastní politickou stranu MY 21, se kterou chce v roce 2021 kandidovat do Poslanecké sněmovny. Program strany je podobný hnutí SPD a slibuje vystoupení z Evropské unie nebo lidová referenda.Kdo je Jana Peterková? Životopis Jana Peterková, osobnosti, slavná žena z kategorie politika

Hlavní informace o osobě Jana Peterková

Národnost: česká

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jana Peterková sdílet s kolegy, přáteli a partnery na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Salmonela? Pamatujete si definici pojmu Chudokrevnost? Znáte termín Rčení? Vzpomněli byste si co znamená slovo Chalva?

Klíčová slova: wikipedie, politika, vysvětlení, osobnost, život, národnost, zajímavosti, kdo je Jana Peterková?, životopis, Jana Peterková, politika, popis, osobnosti, informace, wiki, Jana Peterková

Pojem Jana Peterková je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít pojem Jana Peterková ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Jana Peterková ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Jana Peterková na Youtube

Zkusit najít Jana Peterková ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Jana Peterková ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Jana Peterková například v Google obrázcích, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Jana Peterková?

Teďka již bezesporu víte Kdo je to Jana Peterková? Jana Peterková je v sekci Politika

Kategorie politika, ministryně, jana Peterková, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace obsažené na našich webových stránkách byly pečlivě zkontrolovány. I přesto však nepřebíráme odpovědnost za případné chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Jana Peterková řekněme třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jana Peterková i v jiné kategorii než je politika.