Kdo je to?
Kdo je Jana Peterková? Životopis Jana Peterková, osobnosti, slavná žena z kategorie politika

Kdo je Jana Peterková?

Kdo je Jana Peterková? Životopis, informace, biografie, politika

Jana Peterková je bývalá reportérka a politická aktivistka. Její kariéra v TV Nova byla nadějně rozjetá, ale poté se během reportáže seznámila s podnikatelem Tomášem Pitrem, který byl pravomocně odsouzen za krácení daní. Peterková měla s Pitrem milostný poměr a byla obviněna za křivou výpověď, což jí zničilo kariéru reportérky a známá tvář TV Nova na několik let z médií zmizela.
Změna přišla s nástupem pandemie covidu-19, během které se stala populární tváří konspirační scény. Známá jsou zejména její dramatická a vulgární videa, na kterých rozvíjí rozmanité konspirační teorie. Jedna její teorie například tvrdí, že pandemie má pouze zakrýt muslimskou invazi a americká vláda ji využívá pro prosazení svých záměrů. Opatření pro covidu mají za cíl zchudnutí lidí, které poté bude snadnější ovládat. U nejodvážnějších videí Peterková tvrdí, že to je dílo hackerů, ale konspiračnímu aktivismu se na sociálních sítích věnuje soustavně. Vedle toho se účastní také demonstrací. V březnu roku 2021 se účastnila demonstrace v Praze, během které byla zatčena. Na demonstraci byl zatčen rovněž Lubomír Volný, který se také soustavně věnuje zpochybňování covidu.
Peterková sklízí hlavně kritiku, ale díky excentrickému vystupování si dokázala vybudovat základnu o několika tisících fanoušků, kteří sdílí její konspirační názory. To ji přivedlo k nápadu založit vlastní politickou stranu MY 21, se kterou chce v roce 2021 kandidovat do Poslanecké sněmovny. Program strany je podobný hnutí SPD a slibuje vystoupení z Evropské unie nebo lidová referenda.Kdo je Jana Peterková? Životopis Jana Peterková, osobnosti, slavná žena z kategorie politika

Hlavní data o osobě Jana Peterková

Národnost: česká

Tento text (Jana Peterková) můžete samozřejmě sdílet s blízkými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Pamatujete si definici pojmu 4U? Vzpomněli byste si co znamená slovo Libre Office? Znáte termín Urbi et orbi? Víte co je Burka?

Klíčová slova: národnost, informace, osobnost, popis, zajímavosti, životopis, lexikon, politika, Jana Peterková, wiki, wikipedie, vysvětlení, život, Jana Peterková, osobnosti, politika

Pojem Jana Peterková je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Jana Peterková v následujících vyhledávačích

Vyhledat výraz Jana Peterková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Jana Peterková ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Jana Peterková ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Jana Peterková ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Jana Peterková na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Jana Peterková například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve fulltextu Yahoo.com, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jana Peterková

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Jana Peterková? Jana Peterková se nachází v sekci Politika

Napsáno redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Jana Peterková dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jana Peterková i v jiné kategorii než je politika.