Kdo je to?
Kdo je Jana Peterková? Životopis Jana Peterková, osobnosti, slavná žena z kategorie politika

Kdo je Jana Peterková?

Kdo je Jana Peterková? Životopis, informace, biografie, politika

Jana Peterková je bývalá reportérka a politická aktivistka. Její kariéra v TV Nova byla nadějně rozjetá, ale poté se během reportáže seznámila s podnikatelem Tomášem Pitrem, který byl pravomocně odsouzen za krácení daní. Peterková měla s Pitrem milostný poměr a byla obviněna za křivou výpověď, což jí zničilo kariéru reportérky a známá tvář TV Nova na několik let z médií zmizela.
Změna přišla s nástupem pandemie covidu-19, během které se stala populární tváří konspirační scény. Známá jsou zejména její dramatická a vulgární videa, na kterých rozvíjí rozmanité konspirační teorie. Jedna její teorie například tvrdí, že pandemie má pouze zakrýt muslimskou invazi a americká vláda ji využívá pro prosazení svých záměrů. Opatření pro covidu mají za cíl zchudnutí lidí, které poté bude snadnější ovládat. U nejodvážnějších videí Peterková tvrdí, že to je dílo hackerů, ale konspiračnímu aktivismu se na sociálních sítích věnuje soustavně. Vedle toho se účastní také demonstrací. V březnu roku 2021 se účastnila demonstrace v Praze, během které byla zatčena. Na demonstraci byl zatčen rovněž Lubomír Volný, který se také soustavně věnuje zpochybňování covidu.
Peterková sklízí hlavně kritiku, ale díky excentrickému vystupování si dokázala vybudovat základnu o několika tisících fanoušků, kteří sdílí její konspirační názory. To ji přivedlo k nápadu založit vlastní politickou stranu MY 21, se kterou chce v roce 2021 kandidovat do Poslanecké sněmovny. Program strany je podobný hnutí SPD a slibuje vystoupení z Evropské unie nebo lidová referenda.Kdo je Jana Peterková? Životopis Jana Peterková, osobnosti, slavná žena z kategorie politika

Základní údaje o osobě Jana Peterková

Národnost: česká

Zaujala vás biografie osobnosti Jana Peterková? Potom se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pamatujete si definici pojmu 4U? Víte co je Xoxo? Znáte termín Marakuja? Vzpomněli byste si co označuje výraz Litosféra?

Klíčová slova: životopis, politika, osobnost, Jana Peterková, kdo je Jana Peterková?, osobnosti, život, národnost, politika, vysvětlení, biografie, informace, wikipedie, popis, wiki, Jana Peterková

Pojem Jana Peterková je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat videa s názvem Jana Peterková na Youtube

Hledat výraz Jana Peterková ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Jana Peterková ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Jana Peterková ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Jana Peterková například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jana Peterková

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Jana Peterková? Jana Peterková se nachází v kategorii Politika

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Jana Peterková např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jana Peterková i v jiné kategorii než je politika.