Kdo je to?
Kdo je to Ivo Valenta? Životopis Ivo Valenta, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Ivo Valenta?

Kdo je to Ivo Valenta? Stručný životopis

Ivo Valenta, známý podnikatel a také politik, je majitelem firmy podnikající v herním průmyslu Synot, kde z rodinné firmy vybudoval silnou mezinárodní skupinu. Ivo Valenta je také spoluvlastníkem akciové společnosti Our media, která vydává Parlamentní listy. O roku 2014 je senátorem, v roce 2016 se stal jako představitel Strany soukromníků ČR také členem zastupitelstva Zlínského kraje. Jeho Nadace Synot podporuje sportovce, především fotbalisty, děti, kulturu, handicapované a další. V oblasti fotbalu se Ivo Valenta velmi angažuje a silně medializován byl proto jeho skandál s podplácením, kdy byl potrestán dvěma lety zákazu činnosti právě v tomto sportu.
Ivo Valenta absolvoval učňovský obor kuchař, později navštěvoval střední hotelovou školu, pracoval v hotelu jako zástupce ředitele provozu. Poté se plně soustředil na vlastní podnikání. Od roku 1998 má monacké občanství.Kdo je to Ivo Valenta? Životopis Ivo Valenta, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Ivo Valenta

Národnost: česká
Datum narození: 3. srpna 1956
Místo narození: Čeladná

Zaujala vás biografie osobnosti Ivo Valenta? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Aura? Vzpomněli byste si co označuje výraz Entropie? Znáte termín Živáňská pečeně? Znáte termín Kung-fu?

Klíčová slova: co je to Ivo Valenta?, pojem, synonymum, význam pojmu, přesný výraz, politici, definice, význam slova, informace, původ slova, wiki, termín, kdo to je, odborný výraz, popis, Ivo Valenta

Pojem Ivo Valenta je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Ivo Valenta

Hledat heslo Ivo Valenta ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Ivo Valenta ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Ivo Valenta ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ivo Valenta ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivo Valenta například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ivo Valenta

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Ivo Valenta? Kdo to byl Ivo Valenta? Kdy se narodil Ivo Valenta? Kde se narodil Ivo Valenta? Ivo Valenta se nachází v sekci politici. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Ivo Valenta dejme tomu např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivo Valenta i v jiné kategorii než je politici.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.