Kdo je to?
Kdo je to Ivo Valenta? Životopis Ivo Valenta, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Ivo Valenta?

Kdo je to Ivo Valenta? Stručný životopis

Ivo Valenta, známý podnikatel a také politik, je majitelem firmy podnikající v herním průmyslu Synot, kde z rodinné firmy vybudoval silnou mezinárodní skupinu. Ivo Valenta je také spoluvlastníkem akciové společnosti Our media, která vydává Parlamentní listy. O roku 2014 je senátorem, v roce 2016 se stal jako představitel Strany soukromníků ČR také členem zastupitelstva Zlínského kraje. Jeho Nadace Synot podporuje sportovce, především fotbalisty, děti, kulturu, handicapované a další. V oblasti fotbalu se Ivo Valenta velmi angažuje a silně medializován byl proto jeho skandál s podplácením, kdy byl potrestán dvěma lety zákazu činnosti právě v tomto sportu.
Ivo Valenta absolvoval učňovský obor kuchař, později navštěvoval střední hotelovou školu, pracoval v hotelu jako zástupce ředitele provozu. Poté se plně soustředil na vlastní podnikání. Od roku 1998 má monacké občanství.Kdo je to Ivo Valenta? Životopis Ivo Valenta, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Ivo Valenta

Národnost: česká
Datum narození: 3. srpna 1956
Místo narození: Čeladná

Líbí se stručný životopis s osobou Ivo Valenta? Pak se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Cyklón? Vzpomněli byste si co znamená slovo Trilogie? Znáte termín Svědomí? Víte co je Patch?

Klíčová slova: přesný výraz, lexikon, pojem, odborný výraz, heslo, politici, význam slova, formulace, co znamená, definice, přesný význam, co je to Ivo Valenta?, synonymum, význam pojmu, kdo to je, vysvětlení

Pojem Ivo Valenta je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Ivo Valenta v následujících zdrojích

Vyhledat heslo Ivo Valenta ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Ivo Valenta ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Ivo Valenta ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ivo Valenta ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivo Valenta například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Životopis, kdo je Ivo Valenta? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Ivo Valenta? Kdo to byl Ivo Valenta? Kdy se narodil Ivo Valenta? Kde se narodil Ivo Valenta? Ivo Valenta je v sekci politici. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Ivo Valenta dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivo Valenta i v jiné kategorii než je politici.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.