Kdo je to?
Kdo je to Ivo Valenta? Životopis Ivo Valenta, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Ivo Valenta?

Kdo je to Ivo Valenta? Stručný životopis

Ivo Valenta, známý podnikatel a také politik, je majitelem firmy podnikající v herním průmyslu Synot, kde z rodinné firmy vybudoval silnou mezinárodní skupinu. Ivo Valenta je také spoluvlastníkem akciové společnosti Our media, která vydává Parlamentní listy. O roku 2014 je senátorem, v roce 2016 se stal jako představitel Strany soukromníků ČR také členem zastupitelstva Zlínského kraje. Jeho Nadace Synot podporuje sportovce, především fotbalisty, děti, kulturu, handicapované a další. V oblasti fotbalu se Ivo Valenta velmi angažuje a silně medializován byl proto jeho skandál s podplácením, kdy byl potrestán dvěma lety zákazu činnosti právě v tomto sportu.
Ivo Valenta absolvoval učňovský obor kuchař, později navštěvoval střední hotelovou školu, pracoval v hotelu jako zástupce ředitele provozu. Poté se plně soustředil na vlastní podnikání. Od roku 1998 má monacké občanství.Kdo je to Ivo Valenta? Životopis Ivo Valenta, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Ivo Valenta

Národnost: česká
Datum narození: 3. srpna 1956
Místo narození: Čeladná

Popis osobnosti Ivo Valenta můžete sdílet s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Cyklón? Znáte pojem Siri? Znáte termín Svědomí? Vzpomenete si na definici slova Darknet?

Klíčová slova: význam, popis, vysvětlení, Ivo Valenta, popis, kdo to je, etymologie, lexikon, politici, pojem, wiki, synonymum, kdo je Ivo Valenta?, heslo, odborný výraz, definice

Pojem Ivo Valenta je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Ivo Valenta

Hledat heslo Ivo Valenta v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Ivo Valenta na Google.cz

Hledat frázi Ivo Valenta ve Wikislovníku

Hledat termín Ivo Valenta ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivo Valenta například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Ivo Valenta?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Ivo Valenta? Kdo to byl Ivo Valenta? Kdy se narodil Ivo Valenta? Kde se narodil Ivo Valenta? Ivo Valenta patří do sekce politici. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Ivo Valenta kupř. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivo Valenta i v jiné kategorii než je politici.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.