Kdo je to?
Kdo je to Ivo Valenta? Životopis Ivo Valenta, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Ivo Valenta?

Kdo je to Ivo Valenta? Stručný životopis

Ivo Valenta, známý podnikatel a také politik, je majitelem firmy podnikající v herním průmyslu Synot, kde z rodinné firmy vybudoval silnou mezinárodní skupinu. Ivo Valenta je také spoluvlastníkem akciové společnosti Our media, která vydává Parlamentní listy. O roku 2014 je senátorem, v roce 2016 se stal jako představitel Strany soukromníků ČR také členem zastupitelstva Zlínského kraje. Jeho Nadace Synot podporuje sportovce, především fotbalisty, děti, kulturu, handicapované a další. V oblasti fotbalu se Ivo Valenta velmi angažuje a silně medializován byl proto jeho skandál s podplácením, kdy byl potrestán dvěma lety zákazu činnosti právě v tomto sportu.
Ivo Valenta absolvoval učňovský obor kuchař, později navštěvoval střední hotelovou školu, pracoval v hotelu jako zástupce ředitele provozu. Poté se plně soustředil na vlastní podnikání. Od roku 1998 má monacké občanství.Kdo je to Ivo Valenta? Životopis Ivo Valenta, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Ivo Valenta

Národnost: česká
Datum narození: 3. srpna 1956
Místo narození: Čeladná

Tento text (Ivo Valenta) můžete samozřejmě sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Malvice? Rozumíte pojmu Dekadence? Znáte termín Rar? Znáte pojem Tatarák?

Klíčová slova: co znamená, kdo je Ivo Valenta?, termín, význam pojmu, význam slova, pojem, slovo, lexikon, wiki, původ slova, popis, etymologie, politici, kdo to je, formulace, synonymum

Pojem Ivo Valenta je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat slovo Ivo Valenta ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Ivo Valenta ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Ivo Valenta ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Ivo Valenta v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivo Valenta například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ivo Valenta

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Ivo Valenta? Kdo to byl Ivo Valenta? Kdy se narodil Ivo Valenta? Kde se narodil Ivo Valenta? Ivo Valenta je v kategorii politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Ivo Valenta dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivo Valenta i v jiné kategorii než je politici.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.