Kdo je to?
Kdo je Ivo Valenta? Životopis Ivo Valenta, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Ivo Valenta?

Kdo je Ivo Valenta? Životopis, informace, biografie, politici

Ivo Valenta, známý podnikatel a také politik, je majitelem firmy podnikající v herním průmyslu Synot, kde z rodinné firmy vybudoval silnou mezinárodní skupinu. Ivo Valenta je také spoluvlastníkem akciové společnosti Our media, která vydává Parlamentní listy. O roku 2014 je senátorem, v roce 2016 se stal jako představitel Strany soukromníků ČR také členem zastupitelstva Zlínského kraje. Jeho Nadace Synot podporuje sportovce, především fotbalisty, děti, kulturu, handicapované a další. V oblasti fotbalu se Ivo Valenta velmi angažuje a silně medializován byl proto jeho skandál s podplácením, kdy byl potrestán dvěma lety zákazu činnosti právě v tomto sportu.
Ivo Valenta absolvoval učňovský obor kuchař, později navštěvoval střední hotelovou školu, pracoval v hotelu jako zástupce ředitele provozu. Poté se plně soustředil na vlastní podnikání. Od roku 1998 má monacké občanství.Kdo je Ivo Valenta? Životopis Ivo Valenta, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní informace o osobě Ivo Valenta

Národnost: česká
Datum narození: 3. srpna 1956
Místo narození: Čeladná

Líbí se stručný životopis s osobou Ivo Valenta? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Malvice? Vzpomněli byste si co označuje výraz Očistec? Znáte termín Mýtus? Znáte termín Částice?

Klíčová slova: Ivo Valenta, zajímavosti, životopis, informace, život, popis, wikipedie, kdo je Ivo Valenta?, kde se narodil Ivo Valenta?, místo narození, politici, kdy se narodil Ivo Valenta?, biografie, osobnost, politici, lexikon

Pojem Ivo Valenta je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Ivo Valenta v dalších zdrojích

Hledat videa s názvem Ivo Valenta na Youtube

Zkusit najít termín Ivo Valenta ve Wikislovníku

Najít pojem Ivo Valenta na Google.cz

Vyhledat výraz Ivo Valenta v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat termín Ivo Valenta ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivo Valenta například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, v Google obrázcích nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ivo Valenta

Právě nyní již víte Kdo je to Ivo Valenta? Kdy se narodil Ivo Valenta? Kde se narodil Ivo Valenta? Ivo Valenta se nachází v kategorii Politici

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Ivo Valenta dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivo Valenta i v jiné kategorii než je politici.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.