Kdo je to?
Kdo je Ivo Valenta? Životopis Ivo Valenta, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Ivo Valenta

Kdo je Ivo Valenta? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politici

Ivo Valenta, známý podnikatel a také politik, je majitelem firmy podnikající v herním průmyslu Synot, kde z rodinné firmy vybudoval silnou mezinárodní skupinu. Ivo Valenta je také spoluvlastníkem akciové společnosti Our media, která vydává Parlamentní listy. O roku 2014 je senátorem, v roce 2016 se stal jako představitel Strany soukromníků ČR také členem zastupitelstva Zlínského kraje. Jeho Nadace Synot podporuje sportovce, především fotbalisty, děti, kulturu, handicapované a další. V oblasti fotbalu se Ivo Valenta velmi angažuje a silně medializován byl proto jeho skandál s podplácením, kdy byl potrestán dvěma lety zákazu činnosti právě v tomto sportu.
Ivo Valenta absolvoval učňovský obor kuchař, později navštěvoval střední hotelovou školu, pracoval v hotelu jako zástupce ředitele provozu. Poté se plně soustředil na vlastní podnikání. Od roku 1998 má monacké občanství.Kdo je Ivo Valenta? Životopis Ivo Valenta, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní informace o osobě Ivo Valenta

Národnost: česká
Datum narození: 3. srpna 1956
Místo narození: Čeladná

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Ivo Valenta? s bližními prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Pamatujete si definici pojmu Bašavel? Znáte definici termínu Weber? Znáte termín Diastáza? Pamatujete si definici pojmu Zlatý gól?

Klíčová slova: osobnosti, popis, informace, politici, lexikon, Ivo Valenta, místo narození, narození, životopis, wikipedie, kdo je Ivo Valenta?, wiki, osobnost, zajímavosti, vysvětlení, život

Pojem Ivo Valenta je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Ivo Valenta hledejte v níže uvedených zdrojích

Hledat výraz Ivo Valenta ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Ivo Valenta ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ivo Valenta ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Ivo Valenta ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Ivo Valenta ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivo Valenta například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Životopis, kdo je Ivo Valenta? Stručná biografie

Nyní již víte Kdo je to Ivo Valenta? Kdy se narodil Ivo Valenta? Kde se narodil Ivo Valenta? Ivo Valenta se nachází v sekci Politici

Kategorie politici, politik u stolu, ivo Valenta, ilustrační obrázek

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za eventuální chyby v textech. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Ivo Valenta dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivo Valenta i v jiné kategorii než je politici.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.