Kdo je to?
Kdo je to Ivo Valenta? Životopis Ivo Valenta, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Ivo Valenta?

Kdo je to Ivo Valenta? Stručný životopis

Ivo Valenta, známý podnikatel a také politik, je majitelem firmy podnikající v herním průmyslu Synot, kde z rodinné firmy vybudoval silnou mezinárodní skupinu. Ivo Valenta je také spoluvlastníkem akciové společnosti Our media, která vydává Parlamentní listy. O roku 2014 je senátorem, v roce 2016 se stal jako představitel Strany soukromníků ČR také členem zastupitelstva Zlínského kraje. Jeho Nadace Synot podporuje sportovce, především fotbalisty, děti, kulturu, handicapované a další. V oblasti fotbalu se Ivo Valenta velmi angažuje a silně medializován byl proto jeho skandál s podplácením, kdy byl potrestán dvěma lety zákazu činnosti právě v tomto sportu.
Ivo Valenta absolvoval učňovský obor kuchař, později navštěvoval střední hotelovou školu, pracoval v hotelu jako zástupce ředitele provozu. Poté se plně soustředil na vlastní podnikání. Od roku 1998 má monacké občanství.Kdo je to Ivo Valenta? Životopis Ivo Valenta, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Ivo Valenta

Národnost: česká
Datum narození: 3. srpna 1956
Místo narození: Čeladná

Líbí se stručný životopis s osobou Ivo Valenta? Pak se podělte s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Aura? Pamatujete si definici pojmu Valorizace? Znáte termín Živáňská pečeně? Vzpomněli byste si co znamená slovo Glycerol?

Klíčová slova: popis, etymologie, význam slova, odborný výraz, informace, přesný význam, význam pojmu, kdo to je, heslo, přesný výraz, synonymum, formulace, co je to Ivo Valenta?, vysvětlení, politici, kdo je Ivo Valenta?

Pojem Ivo Valenta je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít slovo Ivo Valenta ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Ivo Valenta ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Ivo Valenta v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Ivo Valenta ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivo Valenta například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Ivo Valenta?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Ivo Valenta? Kdo to byl Ivo Valenta? Kdy se narodil Ivo Valenta? Kde se narodil Ivo Valenta? Ivo Valenta je v kategorii politici. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Ivo Valenta třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivo Valenta i v jiné kategorii než je politici.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.