Kdo je to?
Kdo je to, byl Avatar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Avatar? Lidé, fikce

Kdo je to Avatar?

Co znamená a jaký je význam slova Avatar?

Avatar je postava, znak, obraz nebo model, který se používá ve virtuální realitě k vlastní reprezentaci uživatele. V počítačových hrách je avatar virtuální postava, která představuje hráče a ten ji ovládá.
Nejčastěji se avatary používají v online hrách. Na diskuzních fórech se slovem avatar označují ikonky uživatelů.Kdo je to, byl Avatar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Avatar? Lidé, fikce

Definici slova Avatar můžete sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Obsese? Znáte definici termínu Restituce? Vzpomněli byste si na význam slova Monokultura? Pamatujete si definici pojmu Feng shui?

Klíčová slova: co je to Avatar?, formulace, vysvětlení, informace, Avatar, přesný význam, popis, definice, kdo je Avatar?, wiki, lexikon, význam, odborný výraz, synonymum, význam slova, termín

Pojem Avatar je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Avatar ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Avatar v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Avatar na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Avatar ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Avatar například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Avatar? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Avatar? Kdo to byl Avatar? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Avatar? Definice pojmu Avatar se nachází v kategorii fikce. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít výraz, termín, heslo, výraz kupříkladu ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v fikce.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.