Kdo je to?
Kdo je to Avatar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Avatar? Lidé, fikce

Kdo je to Avatar?

Co znamená a jaký je význam slova Avatar?

Avatar je postava, znak, obraz nebo model, který se používá ve virtuální realitě k vlastní reprezentaci uživatele. V počítačových hrách je avatar virtuální postava, která představuje hráče a ten ji ovládá.
Nejčastěji se avatary používají v online hrách. Na diskuzních fórech se slovem avatar označují ikonky uživatelů.Kdo je to Avatar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Avatar? Lidé, fikce

Tento text (Avatar) můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Obsese? Vzpomněli byste si co znamená slovo Šmakoun? Vzpomněli byste si na význam slova Rychta? Víte co je Arganový olej?

Klíčová slova: synonymum, formulace, pojem, termín, popis, etymologie, lexikon, heslo, význam pojmu, slovo, Avatar, význam slova, Avatar, význam, co znamená, původ slova

Pojem Avatar je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Avatar zkuste tyto odkazy

Hledat videa s názvem Avatar na Youtube

Najít termín Avatar ve Wikislovníku

Hledat frázi Avatar ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít pojem Avatar na Google.cz

Vyhledat výraz Avatar ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Avatar například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Avatar, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Avatar? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Avatar? Definice pojmu Avatar je v kategorii Fikce

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též zkusit najít informace výraz, heslo, text, pojem dejme tomu např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Fikce).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.