Kdo je to?
Kdo je to Avatar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Avatar? Lidé, fikce

Kdo je to Avatar?

Co znamená a jaký je význam slova Avatar?

Avatar je postava, znak, obraz nebo model, který se používá ve virtuální realitě k vlastní reprezentaci uživatele. V počítačových hrách je avatar virtuální postava, která představuje hráče a ten ji ovládá.
Nejčastěji se avatary používají v online hrách. Na diskuzních fórech se slovem avatar označují ikonky uživatelů.Kdo je to Avatar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Avatar? Lidé, fikce

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Avatar se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Obsese? Vzpomněli byste si na význam slova Last minute? Vzpomněli byste si na význam slova Mravnost? Znáte definici termínu Zonky?

Klíčová slova: informace, wiki, odborný výraz, význam, slovo, původ slova, etymologie, lexikon, Avatar, formulace, co znamená, fikce, termín, vysvětlení, fikce, přesný význam

Pojem Avatar je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat výraz Avatar ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Avatar ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Avatar ve Wikislovníku

Zkusit najít Avatar ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Avatar například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Avatar, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Avatar? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Avatar? Definice pojmu Avatar patří do sekce Fikce

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též zkusit najít výraz, text, termín, pojem dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Avatar i v jiné kategorii než je sekce fikce.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.