Kdo je to?
Kdo je to Avatar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Avatar? Lidé, fikce

Kdo je to Avatar?

Co znamená a jaký je význam slova Avatar?

Avatar je postava, znak, obraz nebo model, který se používá ve virtuální realitě k vlastní reprezentaci uživatele. V počítačových hrách je avatar virtuální postava, která představuje hráče a ten ji ovládá.
Nejčastěji se avatary používají v online hrách. Na diskuzních fórech se slovem avatar označují ikonky uživatelů.Kdo je to Avatar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Avatar? Lidé, fikce

Sdílejte tuto stránku se slovem Avatar s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Obsese? Vzpomněli byste si co označuje výraz Retrospektiva? Vzpomněli byste si na význam slova Odstupné? Znáte termín Taklon?

Klíčová slova: vysvětlení, přesný výraz, definice, přesný význam, Avatar, informace, wikipedie, odborný výraz, synonymum, wiki, popis, pojem, původ slova, význam, Avatar, slovo

Pojem Avatar je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledejte bez špehování slovo Avatar ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Avatar ve Wikislovníku

Vyhledat termín Avatar na Google.cz

Najít výraz Avatar ve vyhledávači Qwant

Najít termín Avatar ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Avatar například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v Google obrázcích, ve fulltextu Yahoo.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Avatar, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Avatar? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Avatar? Definice pojmu Avatar je v kategorii Fikce

Napsáno redaktory Superia.cz. Při tvorbě obsahu (textů a obrázků) bylo postupováno s maximální péčí, ale přesto nelze zcela vyloučit možnost výskytu chyb. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste najít informace výraz, heslo, text, pojem dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Avatar i jinde než v sekci než v fikce.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.