Kdo je to?
Kdo je to, byl Avatar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Avatar? Lidé, fikce

Kdo je to Avatar?

Co znamená a jaký je význam slova Avatar?

Avatar je postava, znak, obraz nebo model, který se používá ve virtuální realitě k vlastní reprezentaci uživatele. V počítačových hrách je avatar virtuální postava, která představuje hráče a ten ji ovládá.
Nejčastěji se avatary používají v online hrách. Na diskuzních fórech se slovem avatar označují ikonky uživatelů.Kdo je to, byl Avatar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Avatar? Lidé, fikce

Definici slova Avatar můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Seraf? Vzpomenete si na definici slova Azyl? Vzpomněli byste si na význam slova Tantra? Vzpomněli byste si na význam slova Listérie?

Klíčová slova: wiki, odborný výraz, lexikon, přesný význam, heslo, pojem, informace, definice, kdo je Avatar?, formulace, co znamená, synonymum, popis, Avatar, co je to Avatar?, význam

Pojem Avatar je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat termín Avatar v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Avatar ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Avatar ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Avatar ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Avatar například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Avatar? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Avatar? Kdo to byl Avatar? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Avatar? Definice pojmu Avatar se nachází v kategorii fikce. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Můžete se proto pokusit najít heslo Avatar i v jiné sekci než v fikce.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.