Kdo je to?
Kdo je to, byl Avatar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Avatar? Lidé, fikce

Kdo je to Avatar?

Co znamená a jaký je význam slova Avatar?

Avatar je postava, znak, obraz nebo model, který se používá ve virtuální realitě k vlastní reprezentaci uživatele. V počítačových hrách je avatar virtuální postava, která představuje hráče a ten ji ovládá.
Nejčastěji se avatary používají v online hrách. Na diskuzních fórech se slovem avatar označují ikonky uživatelů.Kdo je to, byl Avatar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Avatar? Lidé, fikce

Zaujalo vás slovo, termín Avatar? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Seraf? Vzpomněli byste si co označuje výraz THAWTE? Vzpomněli byste si na význam slova Tantra? Znáte termín Latte macchiato?

Klíčová slova: co znamená, odborný výraz, synonymum, přesný výraz, kdo to je, etymologie, popis, popis, definice, pojem, význam, kdo je Avatar?, význam pojmu, formulace, význam slova, fikce

Pojem Avatar je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít Avatar ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Avatar ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Avatar ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Avatar ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Avatar například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Avatar, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Avatar? Kdo to byl Avatar? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Avatar? Definice pojmu Avatar se nachází v sekci fikce. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Avatar i v jiné kategorii než v fikce.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.