Kdo je to?
Kdo je to, byl Avatar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Avatar? Lidé, fikce

Kdo je to Avatar?

Co znamená a jaký je význam slova Avatar?

Avatar je postava, znak, obraz nebo model, který se používá ve virtuální realitě k vlastní reprezentaci uživatele. V počítačových hrách je avatar virtuální postava, která představuje hráče a ten ji ovládá.
Nejčastěji se avatary používají v online hrách. Na diskuzních fórech se slovem avatar označují ikonky uživatelů.Kdo je to, byl Avatar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Avatar? Lidé, fikce

Líbí se vám definice kdo je to Avatar? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Shareware? Vzpomenete si na definici slova BIOS? Vzpomněli byste si na význam slova Omachel? Vzpomněli byste si na význam slova Fabulace?

Klíčová slova: kdo to je, termín, definice, lexikon, vysvětlení, formulace, odborný výraz, kdo je Avatar?, etymologie, popis, informace, význam slova, fikce, Avatar, slovo, heslo

Pojem Avatar je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Avatar

Hledejte bez špehování slovo Avatar ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Avatar na Google.cz

Zkusit najít Avatar ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Avatar ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Avatar například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Avatar, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Avatar? Kdo to byl Avatar? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Avatar? Definice pojmu Avatar je v kategorii fikce. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat výraz, heslo, text, pojem řekněme v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v fikce.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.