Kdo je to?
Kdo je to Osmany Laffita? Životopis Osmany Laffita, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Osmany Laffita?

Kdo je to Osmany Laffita? Stručný životopis

Osmany Laffita, celým jménem Osmany Rodriguez Laffita je módní návrhář, který pochází z Kuby, ale žije v Česku. Je absolventem umělecké akademie v Havaně. Původně byl redaktorem kubánského časopisu o módě. Do Československa přesídlil v roce 1987. Od roku 1999 pracuje jako samostatný návrhář. Své výtvory předvádí ve všech hlavních centrech světové módy.
Osmany Laffita žije s přítelem, společně se zúčastnili i reality show Výměna manželek.Kdo je to Osmany Laffita? Životopis Osmany Laffita, lidé, osobnosti z umělci

Základní údaje o osobě Osmany Laffita

Národnost: Kuba
Datum narození: 10. března 1965
Místo narození: Havana

Zaujala vás biografie osobnosti Osmany Laffita? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Etážové topení? Rozumíte pojmu CreepyPasta? Znáte definici termínu Ischias? Znáte pojem Bible?

Klíčová slova: původ slova, wiki, význam, lexikon, synonymum, kdo je Osmany Laffita?, kdo to je, definice, odborný výraz, co je to Osmany Laffita?, termín, informace, význam slova, Osmany Laffita, přesný význam, vysvětlení

Pojem Osmany Laffita je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Osmany Laffita v následujících vyhledávačích

Hledejte bez špehování slovo Osmany Laffita ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Osmany Laffita ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Osmany Laffita ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Osmany Laffita ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Osmany Laffita například ve Wikipedii, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Osmany Laffita

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Osmany Laffita? Kdo to byl Osmany Laffita? Kdy se narodil Osmany Laffita? Kde se narodil Osmany Laffita? Osmany Laffita se nachází v sekci umělci. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Osmany Laffita dejme tomu např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Osmany Laffita i v jiné kategorii než je umělci.