Kdo je to?
Kdo je Osmany Laffita? Životopis Osmany Laffita, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Osmany Laffita

Kdo je Osmany Laffita? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, umělci

Osmany Laffita, celým jménem Osmany Rodriguez Laffita je módní návrhář, který pochází z Kuby, ale žije v Česku. Je absolventem umělecké akademie v Havaně. Původně byl redaktorem kubánského časopisu o módě. Do Československa přesídlil v roce 1987. Od roku 1999 pracuje jako samostatný návrhář. Své výtvory předvádí ve všech hlavních centrech světové módy.
Osmany Laffita žije s přítelem, společně se zúčastnili i reality show Výměna manželek.Kdo je Osmany Laffita? Životopis Osmany Laffita, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Hlavní data o osobě Osmany Laffita

Národnost: Kuba
Datum narození: 10. března 1965
Místo narození: Havana

Sdílejte tuto stránku s osobností Osmany Laffita s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Rozumíte pojmu Rovník? Víte co je Čolek? Znáte definici termínu Klopka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Samospráva?

Klíčová slova: umělci, informace, život, vysvětlení, národnost, Osmany Laffita, místo narození, biografie, lexikon, kdy se narodil Osmany Laffita?, osobnosti, umělci, životopis, osobnost, zajímavosti, wikipedie

Pojem Osmany Laffita je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Osmany Laffita

Vyhledat slovo Osmany Laffita ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Osmany Laffita na Youtube

Vyhledat pojem Osmany Laffita ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Osmany Laffita v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Osmany Laffita ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Osmany Laffita například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v metavyhledávači Info.com, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Osmany Laffita

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Osmany Laffita? Kdy se narodil Osmany Laffita? Kde se narodil Osmany Laffita? Osmany Laffita patří do kategorie Umělci

Kategorie umělci, modní návrhář, osmany Laffita, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Osmany Laffita dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Osmany Laffita i v jiné kategorii než je umělci.