Kdo je to?
Kdo je to Osmany Laffita? Životopis Osmany Laffita, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Osmany Laffita?

Kdo je to Osmany Laffita? Stručný životopis

Osmany Laffita, celým jménem Osmany Rodriguez Laffita je módní návrhář, který pochází z Kuby, ale žije v Česku. Je absolventem umělecké akademie v Havaně. Původně byl redaktorem kubánského časopisu o módě. Do Československa přesídlil v roce 1987. Od roku 1999 pracuje jako samostatný návrhář. Své výtvory předvádí ve všech hlavních centrech světové módy.
Osmany Laffita žije s přítelem, společně se zúčastnili i reality show Výměna manželek.Kdo je to Osmany Laffita? Životopis Osmany Laffita, lidé, osobnosti z umělci

Hlavní informace o osobě Osmany Laffita

Národnost: Kuba
Datum narození: 10. března 1965
Místo narození: Havana

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Osmany Laffita sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Ekvitermní regulace? Vzpomenete si na definici slova Konspirační teorie? Znáte definici termínu Výjimečný stav? Vzpomněli byste si na význam slova Rychlost světla?

Klíčová slova: synonymum, lexikon, význam, Osmany Laffita, etymologie, heslo, formulace, původ slova, slovo, co znamená, pojem, termín, definice, kdo to je, kdo je Osmany Laffita?, popis

Pojem Osmany Laffita je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Osmany Laffita lze najít v následujících zdrojích

Hledat heslo Osmany Laffita ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Osmany Laffita ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Osmany Laffita ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Osmany Laffita na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Osmany Laffita například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Životopis, kdo je Osmany Laffita? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Osmany Laffita? Kdo to byl Osmany Laffita? Kdy se narodil Osmany Laffita? Kde se narodil Osmany Laffita? Osmany Laffita se nachází v kategorii umělci. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Osmany Laffita dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Osmany Laffita i v jiné kategorii než je umělci.