Kdo je to?
Kdo je to Osmany Laffita? Životopis Osmany Laffita, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Osmany Laffita?

Kdo je to Osmany Laffita? Stručný životopis

Osmany Laffita, celým jménem Osmany Rodriguez Laffita je módní návrhář, který pochází z Kuby, ale žije v Česku. Je absolventem umělecké akademie v Havaně. Původně byl redaktorem kubánského časopisu o módě. Do Československa přesídlil v roce 1987. Od roku 1999 pracuje jako samostatný návrhář. Své výtvory předvádí ve všech hlavních centrech světové módy.
Osmany Laffita žije s přítelem, společně se zúčastnili i reality show Výměna manželek.Kdo je to Osmany Laffita? Životopis Osmany Laffita, lidé, osobnosti z umělci

Základní údaje o osobě Osmany Laffita

Národnost: Kuba
Datum narození: 10. března 1965
Místo narození: Havana

Zaujala vás biografie osobnosti Osmany Laffita? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Finále? Znáte termín DNS? Znáte definici termínu Represe? Víte, co je to Úřednická vláda?

Klíčová slova: význam slova, umělci, Osmany Laffita, formulace, původ slova, informace, přesný výraz, odborný výraz, vysvětlení, co je to Osmany Laffita?, wiki, termín, popis, lexikon, synonymum, etymologie

Pojem Osmany Laffita je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Osmany Laffita zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat slovo Osmany Laffita ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Osmany Laffita na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Osmany Laffita ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Osmany Laffita ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Osmany Laffita například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Osmany Laffita

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Osmany Laffita? Kdo to byl Osmany Laffita? Kdy se narodil Osmany Laffita? Kde se narodil Osmany Laffita? Osmany Laffita se nachází v sekci umělci. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Osmany Laffita řekněme na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Osmany Laffita i v jiné kategorii než je umělci.