Kdo je to?
Kdo je to Osmany Laffita? Životopis Osmany Laffita, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Osmany Laffita?

Kdo je to Osmany Laffita? Stručný životopis

Osmany Laffita, celým jménem Osmany Rodriguez Laffita je módní návrhář, který pochází z Kuby, ale žije v Česku. Je absolventem umělecké akademie v Havaně. Původně byl redaktorem kubánského časopisu o módě. Do Československa přesídlil v roce 1987. Od roku 1999 pracuje jako samostatný návrhář. Své výtvory předvádí ve všech hlavních centrech světové módy.
Osmany Laffita žije s přítelem, společně se zúčastnili i reality show Výměna manželek.Kdo je to Osmany Laffita? Životopis Osmany Laffita, lidé, osobnosti z umělci

Hlavní data o osobě Osmany Laffita

Národnost: Kuba
Datum narození: 10. března 1965
Místo narození: Havana

Sdílejte tuto stránku s osobností Osmany Laffita s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Finále? Vzpomenete si na definici slova Sedimentace? Znáte definici termínu Represe? Vzpomněli byste si na význam slova Legionella?

Klíčová slova: co je to Osmany Laffita?, přesný význam, vysvětlení, termín, lexikon, význam pojmu, přesný výraz, co znamená, Osmany Laffita, etymologie, původ slova, popis, informace, odborný výraz, heslo, význam slova

Pojem Osmany Laffita je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Osmany Laffita

Vyhledat termín Osmany Laffita ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Osmany Laffita ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Osmany Laffita ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Osmany Laffita na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Osmany Laffita například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Osmany Laffita?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Osmany Laffita? Kdo to byl Osmany Laffita? Kdy se narodil Osmany Laffita? Kde se narodil Osmany Laffita? Osmany Laffita je v kategorii umělci. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Osmany Laffita kupř. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Osmany Laffita i v jiné kategorii než je umělci.