Kdo je to?
Kdo je to Amatér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Amatér? Lidé, různé

Kdo je to Amatér?

Jaký je význam slova Amatér? Co to znamená?

Amatér je člověk, který se rád věnuje činnosti, pro kterou však nemá vždy odpovídající kvalifikaci. Název takové osoby vychází z latinského amare, milovat, z nějž bylo odvozeno amator čili milovník a pak francouzské amateur. Jedná se tedy o toho, kdo se o něco zajímá a věnuje se věci nebo činnosti ve svém volném čase. Předmět zájmu považuje za koníček, nebere ho jako zaměstnání, zdroj obživy a příjmu.
Amatéra nelze zaměňovat s diletantem, protože mívá dobré odborné znalosti, i když ne vždy oficiálně potvrzené. Slovo amatér bývá občas využíváno v hanlivém významu pro člověka, který nemá dostatek odborných znalostí a jeho činnost není dokonalá.Kdo je to Amatér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Amatér? Lidé, různé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Amatér s blízkými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Městys? Vzpomněli byste si co znamená slovo Mumio? Víte co je Pásový opar? Víte co je Dermatovenerologie?

Klíčová slova: lexikon, Amatér, co znamená, přesný výraz, wiki, původ slova, synonymum, význam pojmu, Amatér, termín, přesný význam, formulace, význam slova, informace, pojem, vysvětlení

Pojem Amatér je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat videa s názvem Amatér na Youtube

Vyhledat termín Amatér na Google.cz

Najít slovo Amatér ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Amatér ve Wikipedii

Zkusit najít Amatér ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Amatér například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Yahoo.com, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Amatér, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Amatér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Amatér? Definice pojmu Amatér se nachází v kategorii Různé

Text napsán pro Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít výraz, slovo, definici, termín dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než různé.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?