Kdo je to?
Kdo je to, byl Amatér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Amatér? Lidé, různé

Kdo je to Amatér?

Co znamená a jaký je význam slova Amatér?

Amatér je člověk, který se rád věnuje činnosti, pro kterou však nemá vždy odpovídající kvalifikaci. Název takové osoby vychází z latinského amare, milovat, z nějž bylo odvozeno amator čili milovník a pak francouzské amateur. Jedná se tedy o toho, kdo se o něco zajímá a věnuje se věci nebo činnosti ve svém volném čase. Předmět zájmu považuje za koníček, nebere ho jako zaměstnání, zdroj obživy a příjmu.
Amatéra nelze zaměňovat s diletantem, protože mívá dobré odborné znalosti, i když ne vždy oficiálně potvrzené. Slovo amatér bývá občas využíváno v hanlivém významu pro člověka, který nemá dostatek odborných znalostí a jeho činnost není dokonalá.Kdo je to, byl Amatér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Amatér? Lidé, různé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Amatér s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Placebo? Vzpomněli byste si na význam slova Šalotka? Víte co je Štuková omítka? Znáte definici termínu KWh?

Klíčová slova: popis, vysvětlení, význam, slovo, lexikon, heslo, kdo je Amatér?, význam slova, informace, etymologie, synonymum, popis, pojem, význam pojmu, původ slova, Amatér

Pojem Amatér je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Amatér ve Wikimedia Commons

Najít heslo Amatér ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Amatér na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Amatér ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Amatér například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Amatér

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Amatér? Kdo to byl Amatér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Amatér? Definice pojmu Amatér patří do sekce různé. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste hledat pojem, text, definici, například v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Amatér hledat i v jiných kategoriích (než různé).

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?