Kdo je to?
Kdo je to Amatér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Amatér? Lidé, různé

Kdo je to Amatér?

Co znamená a jaký je význam slova Amatér?

Amatér je člověk, který se rád věnuje činnosti, pro kterou však nemá vždy odpovídající kvalifikaci. Název takové osoby vychází z latinského amare, milovat, z nějž bylo odvozeno amator čili milovník a pak francouzské amateur. Jedná se tedy o toho, kdo se o něco zajímá a věnuje se věci nebo činnosti ve svém volném čase. Předmět zájmu považuje za koníček, nebere ho jako zaměstnání, zdroj obživy a příjmu.
Amatéra nelze zaměňovat s diletantem, protože mívá dobré odborné znalosti, i když ne vždy oficiálně potvrzené. Slovo amatér bývá občas využíváno v hanlivém významu pro člověka, který nemá dostatek odborných znalostí a jeho činnost není dokonalá.Kdo je to Amatér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Amatér? Lidé, různé

Text s definicí výrazu Amatér doporučujeme sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Městys? Vzpomenete si na definici slova Sousloví? Víte co je Fruktóza? Vzpomněli byste si na význam slova Vestibul?

Klíčová slova: přesný význam, význam slova, heslo, co znamená, různé, slovo, přesný výraz, Amatér, etymologie, význam pojmu, původ slova, formulace, lexikon, vysvětlení, synonymum, popis

Pojem Amatér je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít výraz Amatér na Google.cz

Hledat videa s názvem Amatér na Youtube

Najít slovo Amatér ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Amatér v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat výraz Amatér ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Amatér například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Amatér

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Amatér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Amatér? Definice pojmu Amatér se nachází v sekci Různé

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Neručíme za přesnost, úplnost a hodnověrnost jakýchkoliv informací sdělovaných prostřednictvím těchto webových stránek. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít informace pojem, definici, text, výraz třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v různé.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?