Kdo je to?
Kdo je to Heidi Janků? Životopis Heidi Janků, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Heidi Janků?

Kdo je to Heidi Janků? Stručný životopis

Heidi Janků, původně Adelheid Hantlová, je zpěvačka, herečka a moderátorka. K umění měla vždy blízko, pochází z rodiny hudebníků. Od dětství navštěvovala LŠU, zpívala, tancovala a hrála na klavír. Vystupovat a nahrávat začala s folklórními soubory, později se zaměřila na moderní hudební směry a vystupovala s různými kapelami.
Po vítězném konkurzu nastoupila Heidi Janků kariéru sólové zpěvačky. Spolupracuje také s televizí, uváděla několik pořadů na TV Barrandov.Kdo je to Heidi Janků? Životopis Heidi Janků, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Heidi Janků

Národnost: česká
Datum narození: 23. listopadu 1962
Místo narození: Ostrava–Vítkovice

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Heidi Janků sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Permafrost? Znáte pojem Full HD? Znáte pojem Krédo? Vzpomenete si na definici slova Novičok?

Klíčová slova: termín, původ slova, definice, heslo, formulace, kdo to je, význam slova, přesný výraz, etymologie, wiki, odborný výraz, slovo, synonymum, informace, popis, popis

Pojem Heidi Janků je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat slovo Heidi Janků ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Heidi Janků ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Heidi Janků ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Heidi Janků na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Heidi Janků například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Heidi Janků? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Heidi Janků? Kdo to byl Heidi Janků? Kdy se narodil Heidi Janků? Kde se narodil Heidi Janků? Heidi Janků se nachází v kategorii hudba. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Heidi Janků dejme tomu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Heidi Janků i v jiné kategorii než je hudba.