Kdo je to?
Kdo je to Heidi Janků? Životopis Heidi Janků, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Heidi Janků?

Kdo je to Heidi Janků? Stručný životopis

Heidi Janků, původně Adelheid Hantlová, je zpěvačka, herečka a moderátorka. K umění měla vždy blízko, pochází z rodiny hudebníků. Od dětství navštěvovala LŠU, zpívala, tancovala a hrála na klavír. Vystupovat a nahrávat začala s folklórními soubory, později se zaměřila na moderní hudební směry a vystupovala s různými kapelami.
Po vítězném konkurzu nastoupila Heidi Janků kariéru sólové zpěvačky. Spolupracuje také s televizí, uváděla několik pořadů na TV Barrandov.Kdo je to Heidi Janků? Životopis Heidi Janků, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Heidi Janků

Národnost: česká
Datum narození: 23. listopadu 1962
Místo narození: Ostrava–Vítkovice

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Heidi Janků? s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Permafrost? Znáte definici termínu Webinář? Znáte pojem Krédo? Pamatujete si definici pojmu Vanilka?

Klíčová slova: kdo je Heidi Janků?, formulace, přesný výraz, wiki, význam, vysvětlení, kdo to je, synonymum, heslo, informace, odborný výraz, co je to Heidi Janků?, lexikon, popis, význam pojmu, termín

Pojem Heidi Janků je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Heidi Janků ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Heidi Janků ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Heidi Janků na Google.cz

Najít slovo Heidi Janků ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Heidi Janků například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Heidi Janků?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Heidi Janků? Kdo to byl Heidi Janků? Kdy se narodil Heidi Janků? Kde se narodil Heidi Janků? Heidi Janků je v kategorii hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Heidi Janků třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Heidi Janků i v jiné kategorii než je hudba.