Kdo je to?
Kdo je Pavel Bém? Životopis Pavel Bém, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Pavel Bém?

Kdo je Pavel Bém? Životopis, informace, biografie, politici

Pavel Bém je politik a psychiatr. Známý je také jako horolezec. Je absolventem lékařství na UK, zaměřil se na psychiatrii a na univerzitě v Baltimore se věnoval protidrogové politice. Na tuto oblast se orientoval i po návratu do Čech. Působil v psychiatrické léčebně, na protialkoholním oddělení a vedl protidrogové středisko.
Pavel Bém byl primátorem hl. m. Prahy, poslancem a místopředsedou ODS. Po odchodu z politiky byl jednatelem společnosti Levandres.Kdo je Pavel Bém? Životopis Pavel Bém, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní informace o osobě Pavel Bém

Národnost: česká
Datum narození: 18. července 1963
Místo narození: Praha

Líbí se stručný životopis s osobou Pavel Bém? Pak se podělte s blízkými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Bungalov? Vzpomněli byste si co znamená slovo CouchSurfing? Znáte pojem Dřík? Víte co je ECMO?

Klíčová slova: osobnosti, život, kdy se narodil Pavel Bém?, informace, místo narození, národnost, datum narození, politici, Pavel Bém, kde se narodil Pavel Bém?, vysvětlení, popis, biografie, kdo je Pavel Bém?, životopis, Pavel Bém

Pojem Pavel Bém je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít heslo Pavel Bém v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít pojem Pavel Bém ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Pavel Bém ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Pavel Bém ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Pavel Bém například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Pavel Bém?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Pavel Bém? Kdy se narodil Pavel Bém? Kde se narodil Pavel Bém? Pavel Bém patří do kategorie Politici

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Pavel Bém kupř. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pavel Bém i v jiné kategorii než je politici.