Kdo je to?
Kdo je Pavel Bém? Životopis Pavel Bém, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Pavel Bém?

Kdo je Pavel Bém? Životopis, informace, biografie, politici

Pavel Bém je politik a psychiatr. Známý je také jako horolezec. Je absolventem lékařství na UK, zaměřil se na psychiatrii a na univerzitě v Baltimore se věnoval protidrogové politice. Na tuto oblast se orientoval i po návratu do Čech. Působil v psychiatrické léčebně, na protialkoholním oddělení a vedl protidrogové středisko.
Pavel Bém byl primátorem hl. m. Prahy, poslancem a místopředsedou ODS. Po odchodu z politiky byl jednatelem společnosti Levandres.Kdo je Pavel Bém? Životopis Pavel Bém, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní údaje o osobě Pavel Bém

Národnost: česká
Datum narození: 18. července 1963
Místo narození: Praha

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Pavel Bém s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Bungalov? Vzpomněli byste si co označuje výraz Extirpace? Znáte pojem Bixenon? Znáte termín Soucit?

Klíčová slova: národnost, kde se narodil Pavel Bém?, datum narození, wiki, kdo je Pavel Bém?, vysvětlení, místo narození, politici, wikipedie, životopis, zajímavosti, kdy se narodil Pavel Bém?, Pavel Bém, narození, Pavel Bém, život

Pojem Pavel Bém je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Pavel Bém zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat videa s názvem Pavel Bém na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Pavel Bém ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Pavel Bém ve Wikipedii

Vyhledat heslo Pavel Bém ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít heslo Pavel Bém na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Pavel Bém například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Pavel Bém

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Pavel Bém? Kdy se narodil Pavel Bém? Kde se narodil Pavel Bém? Pavel Bém patří do kategorie Politici

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Pavel Bém dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pavel Bém i v jiné kategorii než je politici.