Kdo je to?
Kdo je to Pavel Bém? Životopis Pavel Bém, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Pavel Bém?

Kdo je to Pavel Bém? Stručný životopis

Pavel Bém je politik a psychiatr. Známý je také jako horolezec. Je absolventem lékařství na UK, zaměřil se na psychiatrii a na univerzitě v Baltimore se věnoval protidrogové politice. Na tuto oblast se orientoval i po návratu do Čech. Působil v psychiatrické léčebně, na protialkoholním oddělení a vedl protidrogové středisko.
Pavel Bém byl primátorem hl. m. Prahy, poslancem a místopředsedou ODS. Po odchodu z politiky byl jednatelem společnosti Levandres.Kdo je to Pavel Bém? Životopis Pavel Bém, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Pavel Bém

Národnost: česká
Datum narození: 18. července 1963
Místo narození: Praha

Popis osobnosti Pavel Bém můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Suspenzor? Víte co je Syfilis? Znáte pojem Národ? Vzpomněli byste si co označuje výraz SAP?

Klíčová slova: význam, Pavel Bém, popis, kdo to je, kdo je Pavel Bém?, význam slova, význam pojmu, přesný výraz, slovo, politici, wiki, informace, definice, etymologie, heslo, pojem

Pojem Pavel Bém je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Pavel Bém ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pavel Bém ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Pavel Bém na Google.cz

Hledat termín Pavel Bém v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Pavel Bém například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Pavel Bém

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Pavel Bém? Kdo to byl Pavel Bém? Kdy se narodil Pavel Bém? Kde se narodil Pavel Bém? Pavel Bém se nachází v sekci politici. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Pavel Bém řekněme na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pavel Bém i v jiné kategorii než je politici.