Kdo je to?
Kdo je to Uličník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Uličník? Lidé, hanlivé

Kdo je to Uličník?

Jaký je význam slova Uličník? Co to znamená?

Uličník je poměrně mírná nadávka používaná hlavně pro nezvedenou mládež. Uličníkem můžeme nazvat nezvedené, rozjívené dítě či puberťák s některými nežádoucími projevy chování, ať už je to dělání hluku, neposlušnost, někdy možná i vandalství a poškozování věcí. U uličníka ale většinou věříme, že ho lze napravit, ale je nutné ho důrazně "srovnat do latě", přičemž domluva nemusí být dostačujícím prostředkem. Pokud se děti dostanou do problémového věku, tedy do puberty, pak jejich prohřešky v chování neřeší vždy jen rodiče. Ti ostatně často téměř nic nezmůžou, a to především tehdy, pokud nemají u potomka respekt a nenaučili ho poslušnosti. Ještě častěji se nevhodným chováním uličníků musejí zabývat učitelé ve školách, případně trenéři nebo vedoucí různých zájmových kroužků, jenže nikdo z nich nemá k dispozici dostatečné prostředky. Nějakým domluvám, poznámkám či kázeňským trestům se protřelí uličníci často jen smějí. Pak už může být na nápravu pozdě a uličnictví může někdy sklouznout až k delikvenci.


Kdo je to Uličník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Uličník? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Uličník? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Chirurgická ocel? Vzpomněli byste si co označuje výraz Hédonismus? Pamatujete si definici pojmu Sinice? Znáte termín Software?

Klíčová slova: pojem, přesný výraz, hanlivé, slovo, wikipedie, přesný význam, význam, heslo, lexikon, Uličník, hanlivé, wiki, původ slova, význam pojmu, význam slova, informace

Pojem Uličník je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Uličník doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat slovo Uličník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Uličník ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Uličník na Google.cz

Vyhledat výraz Uličník ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Uličník například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Uličník

Právě jste zjistili Kdo je to Uličník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Uličník? Definice pojmu Uličník je v kategorii Hanlivé

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se také najít pojem, výraz, termín, heslo například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie hanlivé.