Kdo je to?
Kdo je to, byl Uličník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Uličník? Lidé, hanlivé

Kdo je to Uličník?

Jaký je význam slova Uličník? Co to znamená?

Uličník je poměrně mírná nadávka používaná hlavně pro nezvedenou mládež. Uličníkem můžeme nazvat nezvedené, rozjívené dítě či puberťák s některými nežádoucími projevy chování, ať už je to dělání hluku, neposlušnost, někdy možná i vandalství a poškozování věcí. U uličníka ale většinou věříme, že ho lze napravit, ale je nutné ho důrazně "srovnat do latě", přičemž domluva nemusí být dostačujícím prostředkem. Pokud se děti dostanou do problémového věku, tedy do puberty, pak jejich prohřešky v chování neřeší vždy jen rodiče. Ti ostatně často téměř nic nezmůžou, a to především tehdy, pokud nemají u potomka respekt a nenaučili ho poslušnosti. Ještě častěji se nevhodným chováním uličníků musejí zabývat učitelé ve školách, případně trenéři nebo vedoucí různých zájmových kroužků, jenže nikdo z nich nemá k dispozici dostatečné prostředky. Nějakým domluvám, poznámkám či kázeňským trestům se protřelí uličníci často jen smějí. Pak už může být na nápravu pozdě a uličnictví může někdy sklouznout až k delikvenci.


Kdo je to, byl Uličník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Uličník? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Uličník sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Chirurgická ocel? Znáte pojem Plagiát? Pamatujete si definici pojmu Determinant? Vzpomenete si na definici slova YMCA?

Klíčová slova: definice, co je to Uličník?, hanlivé, Uličník, význam pojmu, termín, heslo, popis, wiki, význam slova, co znamená, synonymum, odborný výraz, kdo to je, přesný význam, lexikon

Pojem Uličník je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Uličník ve Wikimedia Commons

Najít termín Uličník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Uličník ve Wikipedii

Najít pojem Uličník na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Uličník například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Uličník, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Uličník? Kdo to byl Uličník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Uličník? Definice pojmu Uličník se nachází v sekci hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se vyhledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v hanlivé.