Kdo je to?
Kdo je to Uličník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Uličník? Lidé, hanlivé

Kdo je to Uličník?

Jaký je význam slova Uličník? Co to znamená?

Uličník je poměrně mírná nadávka používaná hlavně pro nezvedenou mládež. Uličníkem můžeme nazvat nezvedené, rozjívené dítě či puberťák s některými nežádoucími projevy chování, ať už je to dělání hluku, neposlušnost, někdy možná i vandalství a poškozování věcí. U uličníka ale většinou věříme, že ho lze napravit, ale je nutné ho důrazně "srovnat do latě", přičemž domluva nemusí být dostačujícím prostředkem. Pokud se děti dostanou do problémového věku, tedy do puberty, pak jejich prohřešky v chování neřeší vždy jen rodiče. Ti ostatně často téměř nic nezmůžou, a to především tehdy, pokud nemají u potomka respekt a nenaučili ho poslušnosti. Ještě častěji se nevhodným chováním uličníků musejí zabývat učitelé ve školách, případně trenéři nebo vedoucí různých zájmových kroužků, jenže nikdo z nich nemá k dispozici dostatečné prostředky. Nějakým domluvám, poznámkám či kázeňským trestům se protřelí uličníci často jen smějí. Pak už může být na nápravu pozdě a uličnictví může někdy sklouznout až k delikvenci.


Kdo je to Uličník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Uličník? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Uličník sdílet s kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Chirurgická ocel? Znáte pojem Bjetin? Pamatujete si definici pojmu Státní smutek? Vzpomenete si na definici slova Slaňování?

Klíčová slova: odborný výraz, pojem, původ slova, synonymum, informace, přesný výraz, vysvětlení, přesný význam, Uličník, hanlivé, lexikon, termín, hanlivé, přesný výraz, význam pojmu, slovo

Pojem Uličník je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat frázi Uličník na Google.cz

Hledat videa s názvem Uličník na Youtube

Zkusit najít heslo Uličník ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Uličník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Uličník ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Uličník například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Uličník

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Uličník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Uličník? Definice pojmu Uličník patří do kategorie Hanlivé

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též zkusit najít informace pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než hanlivé).