Kdo je to?
Kdo je to Vladimír Špidla? Životopis Vladimír Špidla, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Vladimír Špidla?

Kdo je to Vladimír Špidla? Stručný životopis

Vladimír Špidla je známý politik, bývalý premiér České republiky a také předsedou ČSSD. Po odchodu z těchto funkcí se stal evropským komisařem pro zaměstnanost, sociální věci a rovné příležitosti.
Poté se Vladimír Špidla stal ředitelem Masarykovy politické akademie a také ředitelem Odboru poradců a poradkyň předsedy vlády.Kdo je to Vladimír Špidla? Životopis Vladimír Špidla, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Vladimír Špidla

Národnost: česká
Datum narození: 22. dubna 1951
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Vladimír Špidla s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Mykóza? Vzpomněli byste si na význam slova Moringa? Znáte termín Decentralizace? Znáte definici termínu Tuřín?

Klíčová slova: původ slova, kdo to je, wiki, slovo, popis, lexikon, politici, synonymum, Vladimír Špidla, přesný význam, odborný výraz, formulace, definice, popis, informace, heslo

Pojem Vladimír Špidla je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít Vladimír Špidla ve Wikipedii

Najít termín Vladimír Špidla ve Wikislovníku

Hledat termín Vladimír Špidla ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Vladimír Špidla na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Vladimír Špidla například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Životopis, kdo je Vladimír Špidla? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Vladimír Špidla? Kdo to byl Vladimír Špidla? Kdy se narodil Vladimír Špidla? Kde se narodil Vladimír Špidla? Vladimír Špidla je v sekci politici. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Vladimír Špidla kupříkladu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vladimír Špidla i v jiné kategorii než je politici.