Kdo je to?
Kdo je Vladimír Špidla? Životopis Vladimír Špidla, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Vladimír Špidla

Kdo je Vladimír Špidla? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politici

Vladimír Špidla je známý politik, bývalý premiér České republiky a také předsedou ČSSD. Po odchodu z těchto funkcí se stal evropským komisařem pro zaměstnanost, sociální věci a rovné příležitosti.
Poté se Vladimír Špidla stal ředitelem Masarykovy politické akademie a také ředitelem Odboru poradců a poradkyň předsedy vlády.Kdo je Vladimír Špidla? Životopis Vladimír Špidla, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní informace o osobě Vladimír Špidla

Národnost: česká
Datum narození: 22. dubna 1951
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Vladimír Špidla? s vašimi sledujícími na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Rovnodennost? Vzpomněli byste si na význam slova Kloaka? Znáte termín Konektivita? Znáte definici termínu Ašvaganda?

Klíčová slova: politici, biografie, kdo je Vladimír Špidla?, kde se narodil Vladimír Špidla?, informace, wiki, wikipedie, místo narození, Vladimír Špidla, zajímavosti, lexikon, narození, politici, osobnost, datum narození, národnost

Pojem Vladimír Špidla je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Vladimír Špidla zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vladimír Špidla ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Vladimír Špidla ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Vladimír Špidla ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Vladimír Špidla ve Wikipedii

Hledat výraz Vladimír Špidla ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Vladimír Špidla například v metavyhledávači Info.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Vladimír Špidla

Nyní již víte Kdo je to Vladimír Špidla? Kdy se narodil Vladimír Špidla? Kde se narodil Vladimír Špidla? Vladimír Špidla patří do kategorie Politici

Text napsán pro Superia.cz. Na informace uvedené na těchto stránkách neposkytujeme záruku. Texty mohou obsahovat nepřesnosti a chyby za které se předem omlouváme. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Vladimír Špidla např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vladimír Špidla i v jiné kategorii než je politici.