Kdo je to?
Kdo je to, byl Věřitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Věřitel? Lidé, různé

Kdo je to Věřitel?

Co znamená a jaký je význam slova Věřitel?

Věřitel je subjekt (jedinec, banka či jiná instituce), který někomu poskytl půjčku. Dlužná částka je označována jako pohledávka. Ten, kdo musí pohledávku splatit, je označován jako dlužník.Kdo je to, byl Věřitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Věřitel? Lidé, různé

Sdílejte tuto stránku se slovem Věřitel s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Halloween? Znáte termín Špecle? Vzpomněli byste si na význam slova Přečin? Víte, co je to Fantasy?

Klíčová slova: slovo, formulace, význam, kdo to je, význam slova, přesný význam, definice, popis, různé, co je to Věřitel?, význam pojmu, wiki, pojem, informace, Věřitel, co znamená

Pojem Věřitel je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat výraz Věřitel ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Věřitel ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Věřitel v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Věřitel ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Věřitel například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Věřitel

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Věřitel? Kdo to byl Věřitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Věřitel? Definice pojmu Věřitel je v kategorii různé. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, heslo, text, pojem například v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než různé.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.