Kdo je to?
Kdo je to, byl Věřitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Věřitel? Lidé, různé

Kdo je to Věřitel?

Co znamená a jaký je význam slova Věřitel?

Věřitel je subjekt (jedinec, banka či jiná instituce), který někomu poskytl půjčku. Dlužná částka je označována jako pohledávka. Ten, kdo musí pohledávku splatit, je označován jako dlužník.Kdo je to, byl Věřitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Věřitel? Lidé, různé

Definici slova Věřitel můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to HDP? Víte, co je to Prasečí chřipka? Vzpomněli byste si na význam slova Přestupek? Rozumíte pojmu Nomen omen?

Klíčová slova: přesný význam, různé, co znamená, synonymum, informace, kdo je Věřitel?, vysvětlení, wiki, definice, význam slova, původ slova, Věřitel, význam pojmu, popis, co je to Věřitel?, pojem

Pojem Věřitel je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat slovo Věřitel na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Věřitel ve Wikimedia Commons

Najít výraz Věřitel ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Věřitel ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Věřitel například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Věřitel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Věřitel? Kdo to byl Věřitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Věřitel? Definice pojmu Věřitel patří do sekce různé. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též zkusit najít pojem, text, definici, dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Věřitel i jinde než v sekci než v různé.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.