Kdo je to?
Kdo je to, byl Věřitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Věřitel? Lidé, různé

Kdo je to Věřitel?

Co znamená a jaký je význam slova Věřitel?

Věřitel je subjekt (jedinec, banka či jiná instituce), který někomu poskytl půjčku. Dlužná částka je označována jako pohledávka. Ten, kdo musí pohledávku splatit, je označován jako dlužník.Kdo je to, byl Věřitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Věřitel? Lidé, různé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Věřitel s vašimi známými a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to HDP? Znáte definici termínu Cesmína? Vzpomněli byste si na význam slova Přestupek? Pamatujete si definici pojmu Mýtus?

Klíčová slova: heslo, původ slova, termín, co znamená, různé, popis, význam pojmu, synonymum, přesný výraz, popis, odborný výraz, informace, wiki, přesný význam, lexikon, význam slova

Pojem Věřitel je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat výraz Věřitel ve Wikipedii

Hledat heslo Věřitel ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Věřitel ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Věřitel na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Věřitel například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Věřitel, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Věřitel? Kdo to byl Věřitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Věřitel? Definice pojmu Věřitel se nachází v sekci různé. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz řekněme v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie různé.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.