Kdo je to?
Kdo je to, byl Věřitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Věřitel? Lidé, různé

Kdo je to Věřitel?

Co znamená a jaký je význam slova Věřitel?

Věřitel je subjekt (jedinec, banka či jiná instituce), který někomu poskytl půjčku. Dlužná částka je označována jako pohledávka. Ten, kdo musí pohledávku splatit, je označován jako dlužník.Kdo je to, byl Věřitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Věřitel? Lidé, různé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Věřitel sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to HDMI? Rozumíte pojmu Imunologie? Vzpomněli byste si na význam slova Spyware? Znáte pojem Inventura?

Klíčová slova: slovo, informace, lexikon, pojem, kdo to je, různé, synonymum, význam pojmu, termín, popis, co je to Věřitel?, význam slova, heslo, etymologie, význam, přesný výraz

Pojem Věřitel je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít slovo Věřitel ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Věřitel ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Věřitel ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Věřitel na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Věřitel například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Věřitel? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Věřitel? Kdo to byl Věřitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Věřitel? Definice pojmu Věřitel se nachází v kategorii různé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než různé.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.