Kdo je to?
Kdo je to, byl Věřitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Věřitel? Lidé, různé

Kdo je to Věřitel?

Co znamená a jaký je význam slova Věřitel?

Věřitel je subjekt (jedinec, banka či jiná instituce), který někomu poskytl půjčku. Dlužná částka je označována jako pohledávka. Ten, kdo musí pohledávku splatit, je označován jako dlužník.Kdo je to, byl Věřitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Věřitel? Lidé, různé

Tento text (Věřitel) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to HDP? Víte co je Ikterus? Vzpomněli byste si na význam slova Přestupek? Vzpomněli byste si co označuje výraz Chucpe?

Klíčová slova: odborný výraz, slovo, význam pojmu, popis, wiki, kdo to je, informace, termín, formulace, popis, synonymum, význam, etymologie, definice, původ slova, přesný význam

Pojem Věřitel je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat pojem Věřitel ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Věřitel ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Věřitel ve Wikipedii

Vyhledat heslo Věřitel ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Věřitel například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Věřitel? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Věřitel? Kdo to byl Věřitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Věřitel? Definice pojmu Věřitel je v sekci různé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Věřitel v jiné sekci než různé.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.