Kdo je to?
Kdo je to, byl Chalífa? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chalífa? Lidé, náboženství

Kdo je to Chalífa?

Jaký je význam slova Chalífa? Co to znamená?

Chalífa, jinak také kalif, označuje v arabském jazyce nástupce nebo zástupce. Běžně se toto označení užívá pro následovníky proroka Mohameda. Do 13. století byl chalífa také nejvyšším vládcem celé říše a nejvyšším islamistickým duchovním vůdcem.
Současným nechvalně známým chalífou je Abú Bakr al-Bagdádí, vůdce a chalífa islámského státu.Kdo je to, byl Chalífa? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chalífa? Lidé, náboženství

Sdílejte tuto stránku se slovem Chalífa s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Léze? Znáte termín Akvizice? Vzpomněli byste si na význam slova Ekoterorismus? Víte, co je to Správní delikt?

Klíčová slova: odborný výraz, slovo, co znamená, původ slova, popis, heslo, kdo to je, co je to Chalífa?, význam slova, význam pojmu, wiki, lexikon, synonymum, informace, formulace, význam

Pojem Chalífa je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat výraz Chalífa ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Chalífa ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Chalífa v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Chalífa ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Chalífa například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Chalífa? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Chalífa? Kdo to byl Chalífa? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chalífa? Definice pojmu Chalífa je v sekci náboženství. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín třeba v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než náboženství).

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?