Kdo je to?
Kdo je to Chalífa? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Chalífa? Lidé, náboženství

Kdo je to Chalífa?

Jaký je význam slova Chalífa? Co to znamená?

Chalífa, jinak také kalif, označuje v arabském jazyce nástupce nebo zástupce. Běžně se toto označení užívá pro následovníky proroka Mohameda. Do 13. století byl chalífa také nejvyšším vládcem celé říše a nejvyšším islamistickým duchovním vůdcem.
Současným nechvalně známým chalífou je Abú Bakr al-Bagdádí, vůdce a chalífa islámského státu.Kdo je to Chalífa? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Chalífa? Lidé, náboženství

Definici slova Chalífa můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Víte, co je to Terina? Vzpomněli byste si co označuje výraz Persona? Vzpomněli byste si na význam slova Grog? Znáte termín Pracovní úraz?

Klíčová slova: přesný výraz, náboženství, heslo, popis, odborný výraz, slovo, význam pojmu, Chalífa, náboženství, význam, pojem, vysvětlení, synonymum, význam slova, definice, wikipedie

Pojem Chalífa je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Chalífa

Najít slovo Chalífa ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Chalífa ve Wikipedii

Zkusit najít termín Chalífa ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Chalífa ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Chalífa například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Chalífa, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Chalífa? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chalífa? Definice pojmu Chalífa se nachází v sekci Náboženství

Text napsán pro Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též zkusit najít výraz, termín, heslo, výraz např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než náboženství.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?