Kdo je to?
Kdo je to Chalífa? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Chalífa? Lidé, náboženství

Kdo je to Chalífa?

Co znamená a jaký je význam slova Chalífa?

Chalífa, jinak také kalif, označuje v arabském jazyce nástupce nebo zástupce. Běžně se toto označení užívá pro následovníky proroka Mohameda. Do 13. století byl chalífa také nejvyšším vládcem celé říše a nejvyšším islamistickým duchovním vůdcem.
Současným nechvalně známým chalífou je Abú Bakr al-Bagdádí, vůdce a chalífa islámského státu.Kdo je to Chalífa? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Chalífa? Lidé, náboženství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Chalífa? s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Terina? Víte, co je to Zelený trikot? Vzpomněli byste si na význam slova Konvertoplán? Rozumíte pojmu Prosecco?

Klíčová slova: vysvětlení, Chalífa, popis, náboženství, wiki, přesný výraz, formulace, Chalífa, původ slova, náboženství, definice, význam, synonymum, přesný význam, informace, slovo

Pojem Chalífa je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Chalífa v následujících zdrojích

Najít heslo Chalífa v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat výraz Chalífa ve Wikislovníku

Hledat termín Chalífa ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Chalífa na Google.cz

Najít výraz Chalífa ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Chalífa například v Google obrázcích, v Google překladači, ve Wikipedii, ve fulltextu Yahoo.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Chalífa? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Chalífa? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chalífa? Definice pojmu Chalífa je v kategorii Náboženství

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost poskytovaných informací.Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat informace výraz, heslo, text, pojem dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Můžete se proto pokusit najít heslo Chalífa i v jiné sekci než v náboženství.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?