Kdo je to?
Kdo je to Syčák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Syčák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Syčák?

Co znamená a jaký je význam slova Syčák?

Syčák je negativní pojmenování člověka, který se chová drze a nečestně, nemá zábrany škodit ostatním kolem sebe a ještě je na své chování hrdý. Je nespolehlivý a dá se od něj očekávat podraz.
Syčák je kritický k ostatním lidem a svou nadřazenost jim umí dávat najevo. Proto je velice nesympatický a nemá mnoho přátel. S podobnými osobami často vytváří party nebo tlupy.


Kdo je to Syčák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Syčák? Lidé, hanlivé

Tento text (Syčák) můžete sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Víte co je Granit? Vzpomenete si na definici slova Lanýž? Rozumíte pojmu PSPad? Vzpomněli byste si na význam slova Hysterektomie?

Klíčová slova: přesný výraz, termín, Syčák, původ slova, význam slova, heslo, informace, synonymum, Syčák, hanlivé, přesný význam, popis, lexikon, etymologie, hanlivé, wikipedie

Pojem Syčák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat videa s názvem Syčák na Youtube

Vyhledat termín Syčák ve Wikipedii

Hledat slovo Syčák na Google.cz

Najít heslo Syčák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Syčák ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Syčák například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Yahoo.com, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Syčák

Nyní již víte Kdo je to Syčák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Syčák? Definice pojmu Syčák patří do sekce Hanlivé

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít pojem, termín, výraz, heslo řekněme třeba na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než hanlivé.