Kdo je to?
Kdo je Jakub Flek? Životopis Jakub Flek, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Jakub Flek

Kdo je Jakub Flek? Životopis, informace, biografie, sport

Klatovský rodák Jakub Flek je známý především všem hokejovým fanouškům. A ačkoliv pochází z Čech, bruslemi krouží po brněnském ledu. V současné době hraje za brněnskou HC Kometu.
Jakub se poprvé pustil za pukem na ledě už jako malý kluk. Jeho touha hrát, a hlavně vyhrávat ho přivedla do hokejové haly v Klatovech, kde začínal. Jeho nesmírný talent a píle ho v letech 2011-2012 dostaly až do seniorské soutěže, do druhé ligy. To znamená, že se dostal až do té nejvyšší soutěže. V juniorském týmu HC Energie Karlovy Vary se před sezónou 2012-2013 účastnil přípravného kempu. Ten měl za úkol připravit ho na premiérovou sezonu v MHL. Tam se Jakub předvedl jako velký bojovník, a proto byl vybrán do týmu, aby se stal oporou v následujících dvou sezónách. Flek byl natolik dobrý, že v další sezóně už vedl tým jako kapitán.
Přišla sezóna 2013-2014 a Jakub Flek rovnýma nohama vskočil do extraligy. Tam odehrál celkem šest zápasů, a dokonce se mu podařilo vstřelit jeden, rozhodující gól. Následovaly další sezóny, v nichž honil puk po ledě střídavě v extralize v Karlových Varech, za HC Baník Sokolov a HC Dukla Jihlava. Nakonec se s konečnou platností usadil na jihu Moravy v Brně, kde hraje za HC Kometu dodnes.Kdo je Jakub Flek? Životopis Jakub Flek, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Hlavní informace o osobě Jakub Flek

Národnost: česká
Datum narození: 24. prosince 1992
Místo narození: Klatovy

Popis osobnosti Jakub Flek můžete sdílet s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Prána? Pamatujete si definici pojmu Artefakt? Pamatujete si definici pojmu Refundace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Oáza?

Klíčová slova: informace, místo narození, popis, kdo je Jakub Flek?, wikipedie, vysvětlení, život, sport, osobnost, životopis, Jakub Flek, narození, wiki, zajímavosti, národnost, kdy se narodil Jakub Flek?

Pojem Jakub Flek je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem Jakub Flek na Youtube

Zkusit najít slovo Jakub Flek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Jakub Flek na Google.cz

Vyhledat slovo Jakub Flek ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jakub Flek ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Jakub Flek například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Jakub Flek?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Jakub Flek? Kdy se narodil Jakub Flek? Kde se narodil Jakub Flek? Jakub Flek je v kategorii Sport

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Jakub Flek řekněme třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jakub Flek i v jiné kategorii než je sport.