Kdo je to?
Kdo je to, byl Macecha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Macecha? Lidé, vztahy

Kdo je to Macecha?

Co znamená a jaký je význam slova Macecha?

Macecha je nevlastní matka, manželka nebo partnerka otce.Kdo je to, byl Macecha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Macecha? Lidé, vztahy

Definici slova Macecha můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Osteoporóza? Znáte definici termínu Mastektomie? Víte, co je to Rasca? Pamatujete si definici pojmu FPS?

Klíčová slova: wiki, etymologie, popis, slovo, vysvětlení, původ slova, Macecha, kdo je Macecha?, význam pojmu, heslo, popis, kdo to je, formulace, pojem, odborný výraz, synonymum

Pojem Macecha je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat heslo Macecha ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Macecha ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Macecha na Youtube

Najít výraz Macecha v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Macecha například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Macecha, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Macecha? Kdo to byl Macecha? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Macecha? Definice pojmu Macecha se nachází v sekci vztahy. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Macecha v jiné sekci než vztahy.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?