Kdo je to?
Kdo je to, byl Macecha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Macecha? Lidé, vztahy

Kdo je to Macecha?

Co znamená a jaký je význam slova Macecha?

Macecha je nevlastní matka, manželka nebo partnerka otce.Kdo je to, byl Macecha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Macecha? Lidé, vztahy

Budeme rádi, pokud budete definici slova Macecha sdílet s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Pankreas? Vzpomněli byste si na význam slova Fruktóza? Víte, co je to Bonmot? Znáte definici termínu EBD?

Klíčová slova: původ slova, kdo to je, co je to Macecha?, pojem, formulace, popis, význam pojmu, termín, kdo je Macecha?, přesný výraz, přesný význam, lexikon, co znamená, etymologie, odborný výraz, význam slova

Pojem Macecha je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Macecha v následujících vyhledávačích

Hledat výraz Macecha ve Wikipedii

Vyhledat slovo Macecha ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Macecha na Youtube

Vyhledat výraz Macecha ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Macecha například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Macecha

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Macecha? Kdo to byl Macecha? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Macecha? Definice pojmu Macecha patří do sekce vztahy. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Macecha hledat i v jiných kategoriích (než vztahy).

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?