Kdo je to?
Kdo je to, byl Macecha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Macecha? Lidé, vztahy

Kdo je to Macecha?

Co znamená a jaký je význam slova Macecha?

Macecha je nevlastní matka, manželka nebo partnerka otce.Kdo je to, byl Macecha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Macecha? Lidé, vztahy

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Macecha? s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Pankreas? Vzpomněli byste si co označuje výraz Psychohygiena? Víte, co je to Bonmot? Znáte termín Ironie?

Klíčová slova: přesný význam, význam pojmu, význam, co znamená, Macecha, původ slova, formulace, co je to Macecha?, lexikon, popis, synonymum, slovo, vztahy, pojem, kdo je Macecha?, odborný výraz

Pojem Macecha je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledejte bez špehování slovo Macecha ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Macecha ve vyhledávači Qwant

Najít termín Macecha v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Macecha ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Macecha například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Macecha? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Macecha? Kdo to byl Macecha? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Macecha? Definice pojmu Macecha je v sekci vztahy. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než vztahy).

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?