Kdo je to?
Kdo je to Cajzl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Cajzl? Lidé, hanlivé

Cajzl

Jaký je význam slova Cajzl? Co to znamená?

Cajzl je nadávka označující brněnského Pražáka nebo Čecha žijícího v Brně. Jazykovědci připouštějí, že původ může mít toto slovo v němčině, ve výrazu Zeisel – Zeisig čili čížek, který byl v žertu přirovnán ke zdrobnělině slova Čech, Číšek – čížek.
Přirovnání k čížkovi má také připomínat údajnou zpěvavou mluvu obyvatel Prahy.


Kdo je to Cajzl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Cajzl? Lidé, hanlivé

Text s definicí výrazu Cajzl doporučujeme sdílet s dalšími osobami na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Hmotný majetek? Vzpomněli byste si co označuje výraz Talek? Víte, co je to Estragon? Znáte termín Meldonium?

Klíčová slova: původ slova, informace, definice, vysvětlení, hanlivé, Cajzl, wikipedie, význam slova, význam pojmu, slovo, hanlivé, termín, pojem, wiki, popis, odborný výraz

Pojem Cajzl je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Cajzl doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Cajzl ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Cajzl na Youtube

Vyhledat slovo Cajzl ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Cajzl ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Cajzl na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Cajzl například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Cajzl

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Cajzl? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cajzl? Definice pojmu Cajzl se nachází v sekci Hanlivé

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za přesnost, úplnost a hodnověrnost jakýchkoliv informací sdělovaných prostřednictvím těchto webových stránek. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Doporučujeme vyhledat informace výraz, termín, heslo, výraztřeba ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci hanlivé.