Kdo je to?
Kdo je to Ondřej Soukup? Životopis Ondřej Soukup, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Ondřej Soukup?

Kdo je to Ondřej Soukup? Stručný životopis

Ondřej Soukup je hudební skladatel, kritik a baskytarista. Je absolventem pražské konzervatoře. Jako baskytarista vystupoval s více kapelami, např. Pražský výběr, Labyrint a dalšími. Spolupracoval také s Karlem Gottem. V té době se již věnoval skládání a aranžování hudby. Kromě toho začal produkovat i desky a skládat hudbu k filmům včetně oscarového Kolji. Za filmovou hudbu získal i ocenění Český lev.
Ondřej Soukup spolupracuje s populárními zpěváky, herci i režiséry. Skládá hudbu i pro televizi a muzikály, působí i jako porotce v hudebních soutěžích.Kdo je to Ondřej Soukup? Životopis Ondřej Soukup, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Ondřej Soukup

Národnost: česká
Datum narození: 2. května 1951
Místo narození: Praha

Popis osobnosti Ondřej Soukup můžete sdílet s kolegy prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Subsidiarita? Znáte definici termínu Platonická láska? Znáte termín Magnetická renozance? Pamatujete si definici pojmu Revma?

Klíčová slova: popis, Ondřej Soukup, termín, lexikon, přesný význam, kdo to je, původ slova, slovo, vysvětlení, informace, přesný výraz, synonymum, odborný výraz, kdo je Ondřej Soukup?, etymologie, hudba

Pojem Ondřej Soukup je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít slovo Ondřej Soukup ve Wikipedii

Vyhledat pojem Ondřej Soukup ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Ondřej Soukup na Youtube

Najít termín Ondřej Soukup na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ondřej Soukup například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Ondřej Soukup?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Ondřej Soukup? Kdo to byl Ondřej Soukup? Kdy se narodil Ondřej Soukup? Kde se narodil Ondřej Soukup? Ondřej Soukup patří do sekce hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Ondřej Soukup dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ondřej Soukup i v jiné kategorii než je hudba.