Kdo je to?
Kdo je to Ondřej Soukup? Životopis Ondřej Soukup, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Ondřej Soukup?

Kdo je to Ondřej Soukup? Stručný životopis

Ondřej Soukup je hudební skladatel, kritik a baskytarista. Je absolventem pražské konzervatoře. Jako baskytarista vystupoval s více kapelami, např. Pražský výběr, Labyrint a dalšími. Spolupracoval také s Karlem Gottem. V té době se již věnoval skládání a aranžování hudby. Kromě toho začal produkovat i desky a skládat hudbu k filmům včetně oscarového Kolji. Za filmovou hudbu získal i ocenění Český lev.
Ondřej Soukup spolupracuje s populárními zpěváky, herci i režiséry. Skládá hudbu i pro televizi a muzikály, působí i jako porotce v hudebních soutěžích.Kdo je to Ondřej Soukup? Životopis Ondřej Soukup, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Ondřej Soukup

Národnost: česká
Datum narození: 2. května 1951
Místo narození: Praha

Líbí se stručný životopis s osobou Ondřej Soukup? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Subsidiarita? Víte co je Škytavka? Znáte termín Magnetická renozance? Vzpomněli byste si co označuje výraz Apostrof?

Klíčová slova: formulace, význam pojmu, přesný výraz, odborný výraz, informace, popis, etymologie, pojem, význam, definice, původ slova, vysvětlení, popis, lexikon, význam slova, kdo to je

Pojem Ondřej Soukup je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít slovo Ondřej Soukup na Google.cz

Zkusit najít Ondřej Soukup v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Ondřej Soukup ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Ondřej Soukup ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Ondřej Soukup například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ondřej Soukup

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Ondřej Soukup? Kdo to byl Ondřej Soukup? Kdy se narodil Ondřej Soukup? Kde se narodil Ondřej Soukup? Ondřej Soukup je v kategorii hudba. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Ondřej Soukup řekněme například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ondřej Soukup i v jiné kategorii než je hudba.