Kdo je to?
Kdo je to Ondřej Soukup? Životopis Ondřej Soukup, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Ondřej Soukup?

Kdo je to Ondřej Soukup? Stručný životopis

Ondřej Soukup je hudební skladatel, kritik a baskytarista. Je absolventem pražské konzervatoře. Jako baskytarista vystupoval s více kapelami, např. Pražský výběr, Labyrint a dalšími. Spolupracoval také s Karlem Gottem. V té době se již věnoval skládání a aranžování hudby. Kromě toho začal produkovat i desky a skládat hudbu k filmům včetně oscarového Kolji. Za filmovou hudbu získal i ocenění Český lev.
Ondřej Soukup spolupracuje s populárními zpěváky, herci i režiséry. Skládá hudbu i pro televizi a muzikály, působí i jako porotce v hudebních soutěžích.Kdo je to Ondřej Soukup? Životopis Ondřej Soukup, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Ondřej Soukup

Národnost: česká
Datum narození: 2. května 1951
Místo narození: Praha

Tento text (Ondřej Soukup) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Sójové maso? Víte, co je to Pouť? Znáte termín Čepel? Rozumíte pojmu Kuří oko?

Klíčová slova: význam pojmu, přesný význam, přesný výraz, hudba, popis, význam slova, heslo, slovo, etymologie, definice, popis, Ondřej Soukup, pojem, význam, termín, formulace

Pojem Ondřej Soukup je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít Ondřej Soukup ve Wikipedii

Vyhledat heslo Ondřej Soukup ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Ondřej Soukup v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ondřej Soukup ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Ondřej Soukup například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Ondřej Soukup?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Ondřej Soukup? Kdo to byl Ondřej Soukup? Kdy se narodil Ondřej Soukup? Kde se narodil Ondřej Soukup? Ondřej Soukup je v kategorii hudba. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Ondřej Soukup třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ondřej Soukup i v jiné kategorii než je hudba.