Kdo je to?
Kdo je to Libor Podmol? Životopis Libor Podmol, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Libor Podmol?

Kdo je to Libor Podmol? Stručný životopis

Libor Podmol je český závodník ve freestyle motokrosu. Freestylu se věnuje od roku 2002, jezdí na motorce Yamaha 250. V tomto sportovním odvětví se řadí ke světové špičce. K jeho největším úspěchům patří mistr světa z roku 2010, vicemistr světa v letech 2006, 2007, 2008, 2012 a vítěz v X-Games v roce 2013 a 2016.
Libor Podmol předvádí i kaskadérské a exhibiční kousky, kdy často dochází k poranění. Musel překonat i vážnější zranění, od zlomeného kotníku přes zlomenou klíční kost až otevřené zlomenině stehenní kosti.Kdo je to Libor Podmol? Životopis Libor Podmol, lidé, osobnosti z sport

Základní údaje o osobě Libor Podmol

Národnost: česká
Datum narození: 1. 6. 1984
Místo narození: Ostrava

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Libor Podmol s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Malus? Znáte pojem Kerblík? Vzpomněli byste si co označuje výraz VPN? Vzpomenete si na definici slova NGO?

Klíčová slova: význam slova, význam, definice, kdo je Libor Podmol?, termín, popis, co znamená, původ slova, sport, přesný výraz, etymologie, lexikon, heslo, kdo to je, co je to Libor Podmol?, informace

Pojem Libor Podmol je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Libor Podmol zkuste tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Libor Podmol ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Libor Podmol ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Libor Podmol ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Libor Podmol ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Libor Podmol například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Libor Podmol

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Libor Podmol? Kdo to byl Libor Podmol? Kdy se narodil Libor Podmol? Kde se narodil Libor Podmol? Libor Podmol se nachází v sekci sport. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Libor Podmol např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Libor Podmol i v jiné kategorii než je sport.