Kdo je to?
Kdo je to Libor Podmol? Životopis Libor Podmol, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Libor Podmol?

Kdo je to Libor Podmol? Stručný životopis

Libor Podmol je český závodník ve freestyle motokrosu. Freestylu se věnuje od roku 2002, jezdí na motorce Yamaha 250. V tomto sportovním odvětví se řadí ke světové špičce. K jeho největším úspěchům patří mistr světa z roku 2010, vicemistr světa v letech 2006, 2007, 2008, 2012 a vítěz v X-Games v roce 2013 a 2016.
Libor Podmol předvádí i kaskadérské a exhibiční kousky, kdy často dochází k poranění. Musel překonat i vážnější zranění, od zlomeného kotníku přes zlomenou klíční kost až otevřené zlomenině stehenní kosti.Kdo je to Libor Podmol? Životopis Libor Podmol, lidé, osobnosti z sport

Hlavní informace o osobě Libor Podmol

Národnost: česká
Datum narození: 1. 6. 1984
Místo narození: Ostrava

Popis osobnosti Libor Podmol můžete sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Fara? Vzpomněli byste si co označuje výraz FAQ? Vzpomněli byste si co označuje výraz Společenská nebezpečnost? Znáte termín Pedig?

Klíčová slova: Libor Podmol, informace, význam pojmu, kdo to je, synonymum, význam, termín, vysvětlení, sport, heslo, kdo je Libor Podmol?, popis, přesný význam, co je to Libor Podmol?, původ slova, pojem

Pojem Libor Podmol je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat slovo Libor Podmol v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Libor Podmol na Youtube

Zkusit najít slovo Libor Podmol ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Libor Podmol ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Libor Podmol například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Biografie, životopis, kdo je to Libor Podmol?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Libor Podmol? Kdo to byl Libor Podmol? Kdy se narodil Libor Podmol? Kde se narodil Libor Podmol? Libor Podmol patří do sekce sport. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Libor Podmol dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Libor Podmol i v jiné kategorii než je sport.