Kdo je to?
Kdo je to Obchodní referent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Obchodní referent? Lidé, profese

Obchodní referent

Co znamená a jaký je význam slova Obchodní referent?

Obchodní referent je osoba, která se stará o některé odborné práce v oblasti obchodní agendy podniku. Jeho činnost je pestrá, musí připravovat podklady pro jednání s partnery, pro podpisy smluv, vymáhání pohledávek, eviduje zakázky a má podíl na zajištění jejich uskutečnění. Eviduje zákazníky a dělí je podle parametrů, jako jsou typy zakázek, způsoby platby a sídla firmy.
Obchodní referent se stará i o přepravu zboží pro dovoz a vývoz, v této souvislosti jedná s celní správou. Stará se i o komunikaci s finančním úřadem.Kdo je to Obchodní referent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Obchodní referent? Lidé, profese

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Aspergerův syndrom? Víte co je Tachykardie? Znáte termín Kulič? Vzpomněli byste si co označuje výraz Queer studies?

Klíčová slova: vysvětlení, Obchodní referent, definice, etymologie, odborný výraz, informace, co znamená, profese, synonymum, termín, přesný výraz, heslo, popis, původ slova, význam pojmu, Obchodní referent

Pojem Obchodní referent je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Obchodní referent

Zkusit najít termín Obchodní referent na Google.cz

Zkusit najít termín Obchodní referent na Google obrázcích

Zkusit najít Obchodní referent ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Obchodní referent ve vyhledávači Yahoo

Hledat slovo Obchodní referent ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Obchodní referent například ve Wikipedii, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Obchodní referent, definice, vysvětlení pojmu

Teď už víte Kdo je to Obchodní referent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Obchodní referent? Definice pojmu Obchodní referent patří do kategorie Profese

Kategorie profese, spisovatel psací stroj, obchodní referent, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se vyhledat informace výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v profese.