Kdo je to?
Kdo je to Obchodní referent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Obchodní referent? Lidé, profese

Kdo je to Obchodní referent?

Co znamená a jaký je význam slova Obchodní referent?

Obchodní referent je osoba, která se stará o některé odborné práce v oblasti obchodní agendy podniku. Jeho činnost je pestrá, musí připravovat podklady pro jednání s partnery, pro podpisy smluv, vymáhání pohledávek, eviduje zakázky a má podíl na zajištění jejich uskutečnění. Eviduje zákazníky a dělí je podle parametrů, jako jsou typy zakázek, způsoby platby a sídla firmy.
Obchodní referent se stará i o přepravu zboží pro dovoz a vývoz, v této souvislosti jedná s celní správou. Stará se i o komunikaci s finančním úřadem.



Kdo je to Obchodní referent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Obchodní referent? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Obchodní referent s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Sezam? Vzpomněli byste si co označuje výraz Elektronka? Znáte termín Steampunk? Znáte termín Maloobchod?

Klíčová slova: pojem, vysvětlení, wikipedie, profese, význam, slovo, heslo, přesný výraz, profese, Obchodní referent, odborný výraz, přesný výraz, význam pojmu, informace, formulace, termín

Pojem Obchodní referent je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít frázi Obchodní referent na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Obchodní referent na Youtube

Vyhledat termín Obchodní referent ve Wikislovníku

Najít slovo Obchodní referent ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Obchodní referent ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Obchodní referent například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Obchodní referent

Nyní již víte Kdo je to Obchodní referent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Obchodní referent? Definice pojmu Obchodní referent je v kategorii Profese

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Doporučujeme vyhledat výraz, heslo, text, pojem řekněme třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než profese.