Kdo je to?
Kdo je Pavla Tomicová? Životopis Pavla Tomicová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Pavla Tomicová?

Kdo je Pavla Tomicová? Životopis, informace, biografie, herectví

Pavla Tomicová je herečka, kterou učinila populární role v seriálu Ulice. Předtím však hrála hlavně v divadle, za roli Maryši obdržela Cenu Alfréda Radoka. Na další ceny byla nominována za postavy ve hrách Racek a Petrolejové lampy.
Pavla Tomicová vystudovala loutkářství na DAMU, působila v divadle Drak v Hradci Králové a později v Klicperově divadle. Z jejích filmových rolí je možno jmenovat například film Nuda v Brně, Rafťáci, Crash Road, Doblba! Nebo seriály Četníci z Luhačovic, Reportérka, Kriminálka Anděl a další.Kdo je Pavla Tomicová? Životopis Pavla Tomicová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Pavla Tomicová

Národnost: česká
Datum narození: 25.6.1962
Místo narození: Karviná

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Pavla Tomicová? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Chromatická aberace? Znáte definici termínu Vývojová dysfázie? Znáte termín Subsidiarita? Pamatujete si definici pojmu Zajišťovací příkaz?

Klíčová slova: životopis, zajímavosti, wiki, wikipedie, kdo je Pavla Tomicová?, herectví, osobnosti, Pavla Tomicová, osobnost, herectví, národnost, kdy se narodila Pavla Tomicová?, život, narození, popis, lexikon

Pojem Pavla Tomicová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít frázi Pavla Tomicová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Pavla Tomicová ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Pavla Tomicová ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Pavla Tomicová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Pavla Tomicová například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Biografie, životopis, kdo je to Pavla Tomicová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Pavla Tomicová? Kdy se narodila Pavla Tomicová? Kde se narodila Pavla Tomicová? Pavla Tomicová patří do kategorie Herectví

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Pavla Tomicová dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pavla Tomicová i v jiné kategorii než je herectví.