Kdo je to?
Kdo je to Pavla Tomicová? Životopis Pavla Tomicová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Pavla Tomicová?

Kdo je to Pavla Tomicová? Stručný životopis

Pavla Tomicová je herečka, kterou učinila populární role v seriálu Ulice. Předtím však hrála hlavně v divadle, za roli Maryši obdržela Cenu Alfréda Radoka. Na další ceny byla nominována za postavy ve hrách Racek a Petrolejové lampy.
Pavla Tomicová vystudovala loutkářství na DAMU, působila v divadle Drak v Hradci Králové a později v Klicperově divadle. Z jejích filmových rolí je možno jmenovat například film Nuda v Brně, Rafťáci, Crash Road, Doblba! Nebo seriály Četníci z Luhačovic, Reportérka, Kriminálka Anděl a další.Kdo je to Pavla Tomicová? Životopis Pavla Tomicová, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Pavla Tomicová

Národnost: česká
Datum narození: 25.6.1962
Místo narození: Karviná

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Pavla Tomicová s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Siri? Vzpomněli byste si co označuje výraz Luteální fáze? Znáte termín Tyfus? Znáte termín Ocílka?

Klíčová slova: odborný výraz, co je to Pavla Tomicová?, pojem, význam, kdo to je, přesný význam, vysvětlení, synonymum, heslo, informace, popis, přesný výraz, etymologie, původ slova, kdo je Pavla Tomicová?, slovo

Pojem Pavla Tomicová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít slovo Pavla Tomicová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Pavla Tomicová ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Pavla Tomicová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat termín Pavla Tomicová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Pavla Tomicová například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Pavla Tomicová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Pavla Tomicová? Kdo to byl Pavla Tomicová? Kdy se narodil Pavla Tomicová? Kde se narodil Pavla Tomicová? Pavla Tomicová se nachází v sekci herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Pavla Tomicová např. v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pavla Tomicová i v jiné kategorii než je herectví.