Kdo je to?
Kdo je Pavla Tomicová? Životopis Pavla Tomicová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Pavla Tomicová?

Kdo je Pavla Tomicová? Životopis, informace, biografie, herectví

Pavla Tomicová je herečka, kterou učinila populární role v seriálu Ulice. Předtím však hrála hlavně v divadle, za roli Maryši obdržela Cenu Alfréda Radoka. Na další ceny byla nominována za postavy ve hrách Racek a Petrolejové lampy.
Pavla Tomicová vystudovala loutkářství na DAMU, působila v divadle Drak v Hradci Králové a později v Klicperově divadle. Z jejích filmových rolí je možno jmenovat například film Nuda v Brně, Rafťáci, Crash Road, Doblba! Nebo seriály Četníci z Luhačovic, Reportérka, Kriminálka Anděl a další.Kdo je Pavla Tomicová? Životopis Pavla Tomicová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Pavla Tomicová

Národnost: česká
Datum narození: 25.6.1962
Místo narození: Karviná

Sdílejte tuto stránku s osobností Pavla Tomicová s partnery, kolegy a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Chromatická aberace? Vzpomněli byste si na význam slova Kampus? Znáte termín Švarc systém? Znáte definici termínu Squash?

Klíčová slova: wiki, Pavla Tomicová, osobnost, lexikon, herectví, popis, vysvětlení, Pavla Tomicová, zajímavosti, narození, datum narození, národnost, kde se narodila Pavla Tomicová?, životopis, herectví, kdo je Pavla Tomicová?

Pojem Pavla Tomicová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Pavla Tomicová v dalších zdrojích

Hledat slovo Pavla Tomicová ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Pavla Tomicová na Google.cz

Zkusit najít pojem Pavla Tomicová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Pavla Tomicová ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Pavla Tomicová na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Pavla Tomicová například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, v Google obrázcích, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Pavla Tomicová

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Pavla Tomicová? Kdy se narodila Pavla Tomicová? Kde se narodila Pavla Tomicová? Pavla Tomicová patří do kategorie Herectví

Text vytvořen pro server Superia.cz. Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Zkuste hledat informace osobnost, osobu, člověka Pavla Tomicová dejme tomu např. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pavla Tomicová i v jiné kategorii než je herectví.