Kdo je to?
Kdo je to Lenka Filipová mladší? Životopis Lenka Filipová mladší, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Lenka Filipová mladší?

Kdo je to Lenka Filipová mladší? Stručný životopis

Lenka Filipová čili Lenny je zpěvačka, skladatelka, textařka, písničkářka a nadaná klavíristka. Je dcerou známé zpěvačky a kytaristky Lenky Filipové. Absolvovala uměleckou a jazykovou školu, působila v dramatickém kroužku a zpívala ve sboru. Již v této době skládala melodie, které i sama otextovala. Od šestnácti let vystupovala s kapelou. Skladbu pak studovala i v zahraničí.
Od roku 2013 vydává Lenka Filipová vlastní alba doma i v cizině a získává řadu českých i zahraničních ocenění.Hlavní data o osobě Lenka Filipová mladší

Národnost: česká
Datum narození: 25. září 1993
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Lenka Filipová mladší s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Occamova břitva? Víte, co je to Imunologie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Denuklearizace? Rozumíte pojmu Zkracovačka?

Klíčová slova: popis, co je to Lenka Filipová mladší?, definice, přesný význam, význam slova, slovo, kdo je Lenka Filipová mladší?, kdo to je, význam pojmu, synonymum, termín, etymologie, odborný výraz, pojem, heslo, hudba

Pojem Lenka Filipová mladší je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Lenka Filipová mladší

Vyhledat pojem Lenka Filipová mladší ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Lenka Filipová mladší v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lenka Filipová mladší ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Lenka Filipová mladší ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Lenka Filipová mladší například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Lenka Filipová mladší?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Lenka Filipová mladší? Kdo to byl Lenka Filipová mladší? Kdy se narodil Lenka Filipová mladší? Kde se narodil Lenka Filipová mladší? Lenka Filipová mladší je v kategorii hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Lenka Filipová mladší kupř. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lenka Filipová mladší i v jiné kategorii než je hudba.