Kdo je to?
Kdo je to Adam Sandler? Životopis Adam Sandler, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Adam Sandler?

Kdo je to Adam Sandler? Stručný životopis

Adam Sandler, celým jménem Adam Richard Sandler, je známý herec, komik, hudebník, producent a scénárista. Jako komik začínal klubovými výstupy a zpěvem.
Ve filmu debutoval rolí v Opilí láskou, známé jsou jeho role ve Velkém tátovi, Vodonošovi, Kurzu sebeovládání, Mr. Deedsovi – Náhodném milionářovi nebo řadě rodinných komedií, u kterých je Adam Sandler často nejen hercem, ale i producentem. Věnuje se také dobročinnosti a finančně se zapojil také v prezidentské kampani Rudyho Giulianiho.Kdo je to Adam Sandler? Životopis Adam Sandler, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Adam Sandler

Národnost: USA
Datum narození: 9. září 1966
Místo narození: New York

Sdílejte tuto stránku s osobností Adam Sandler se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Wikipedie? Znáte definici termínu Dekadentní? Znáte pojem Derivace? Pamatujete si definici pojmu Bazaliom?

Klíčová slova: lexikon, wiki, Adam Sandler, vysvětlení, co je to Adam Sandler?, termín, kdo to je, význam slova, pojem, popis, původ slova, význam pojmu, slovo, etymologie, kdo je Adam Sandler?, synonymum

Pojem Adam Sandler je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Adam Sandler

Hledat výraz Adam Sandler ve Wikislovníku

Zkusit najít Adam Sandler ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Adam Sandler ve Wikipedii

Najít pojem Adam Sandler ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Adam Sandler například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Adam Sandler

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Adam Sandler? Kdo to byl Adam Sandler? Kdy se narodil Adam Sandler? Kde se narodil Adam Sandler? Adam Sandler je v kategorii herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Adam Sandler dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adam Sandler i v jiné kategorii než je herectví.