Kdo je to?
Kdo je Adam Sandler? Životopis Adam Sandler, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Adam Sandler?

Kdo je Adam Sandler? Životopis, informace, biografie, herectví

Adam Sandler, celým jménem Adam Richard Sandler, je známý herec, komik, hudebník, producent a scénárista. Jako komik začínal klubovými výstupy a zpěvem.
Ve filmu debutoval rolí v Opilí láskou, známé jsou jeho role ve Velkém tátovi, Vodonošovi, Kurzu sebeovládání, Mr. Deedsovi – Náhodném milionářovi nebo řadě rodinných komedií, u kterých je Adam Sandler často nejen hercem, ale i producentem. Věnuje se také dobročinnosti a finančně se zapojil také v prezidentské kampani Rudyho Giulianiho.Kdo je Adam Sandler? Životopis Adam Sandler, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní informace o osobě Adam Sandler

Národnost: USA
Datum narození: 9. září 1966
Místo narození: New York

Líbí se stručný životopis s osobou Adam Sandler? Pak se podělte s blízkými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Meandr? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ethereum? Znáte pojem Odpuštění? Víte co je Schengenský prostor?

Klíčová slova: kdy se narodil Adam Sandler?, vysvětlení, popis, herectví, herectví, životopis, národnost, kde se narodil Adam Sandler?, zajímavosti, biografie, informace, Adam Sandler, místo narození, datum narození, wikipedie, kdo je Adam Sandler?

Pojem Adam Sandler je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít termín Adam Sandler ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Adam Sandler na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Adam Sandler ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Adam Sandler v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Adam Sandler například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Adam Sandler

Právě nyní již víte Kdo je to Adam Sandler? Kdy se narodil Adam Sandler? Kde se narodil Adam Sandler? Adam Sandler se nachází v kategorii Herectví

Text napsán pro Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Adam Sandler řekněme například v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adam Sandler i v jiné kategorii než je herectví.