Kdo je to?
Kdo je Adam Sandler? Životopis Adam Sandler, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Adam Sandler

Kdo je Adam Sandler? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Adam Sandler, celým jménem Adam Richard Sandler, je známý herec, komik, hudebník, producent a scénárista. Jako komik začínal klubovými výstupy a zpěvem.
Ve filmu debutoval rolí v Opilí láskou, známé jsou jeho role ve Velkém tátovi, Vodonošovi, Kurzu sebeovládání, Mr. Deedsovi – Náhodném milionářovi nebo řadě rodinných komedií, u kterých je Adam Sandler často nejen hercem, ale i producentem. Věnuje se také dobročinnosti a finančně se zapojil také v prezidentské kampani Rudyho Giulianiho.Kdo je Adam Sandler? Životopis Adam Sandler, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Adam Sandler

Národnost: USA
Datum narození: 9. září 1966
Místo narození: New York

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Adam Sandler s vašimi známými a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Pivní polévka? Víte, co je to Sklivec? Znáte pojem Sója? Rozumíte pojmu Postskriptum?

Klíčová slova: narození, Adam Sandler, popis, kdy se narodil Adam Sandler?, životopis, wiki, biografie, život, wikipedie, lexikon, herectví, kde se narodil Adam Sandler?, kdo je Adam Sandler?, osobnosti, herectví, datum narození

Pojem Adam Sandler je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Adam Sandler lze najít v následujících zdrojích

Hledat výraz Adam Sandler ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Adam Sandler ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Adam Sandler ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Adam Sandler ve Wikipedii

Hledat termín Adam Sandler na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Adam Sandler například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Životopis, kdo je Adam Sandler? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Adam Sandler? Kdy se narodil Adam Sandler? Kde se narodil Adam Sandler? Adam Sandler se nachází v sekci Herectví

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou být některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Adam Sandler dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adam Sandler i v jiné kategorii než je herectví.