Kdo je to?
Kdo je Adam Sandler? Životopis Adam Sandler, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Adam Sandler?

Kdo je Adam Sandler? Životopis, informace, biografie, herectví

Adam Sandler, celým jménem Adam Richard Sandler, je známý herec, komik, hudebník, producent a scénárista. Jako komik začínal klubovými výstupy a zpěvem.
Ve filmu debutoval rolí v Opilí láskou, známé jsou jeho role ve Velkém tátovi, Vodonošovi, Kurzu sebeovládání, Mr. Deedsovi – Náhodném milionářovi nebo řadě rodinných komedií, u kterých je Adam Sandler často nejen hercem, ale i producentem. Věnuje se také dobročinnosti a finančně se zapojil také v prezidentské kampani Rudyho Giulianiho.Kdo je Adam Sandler? Životopis Adam Sandler, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Adam Sandler

Národnost: USA
Datum narození: 9. září 1966
Místo narození: New York

Zaujala vás biografie osobnosti Adam Sandler? Potom se podělte s blízkými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Meandr? Víte, co je to Inkontinence? Znáte pojem Slzovka? Rozumíte pojmu Lapidárium?

Klíčová slova: wiki, kdy se narodil Adam Sandler?, wikipedie, narození, datum narození, život, vysvětlení, lexikon, popis, osobnost, zajímavosti, biografie, místo narození, osobnosti, kde se narodil Adam Sandler?, herectví

Pojem Adam Sandler je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít frázi Adam Sandler ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Adam Sandler ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Adam Sandler ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Adam Sandler ve Wikipedii

Vyhledat výraz Adam Sandler na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Adam Sandler například ve fulltextu Yahoo.com, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Životopis, kdo je Adam Sandler? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Adam Sandler? Kdy se narodil Adam Sandler? Kde se narodil Adam Sandler? Adam Sandler je v kategorii Herectví

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Adam Sandler dejme tomu v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adam Sandler i v jiné kategorii než je herectví.