Kdo je to?
Kdo je to Adam Sandler? Životopis Adam Sandler, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Adam Sandler?

Kdo je to Adam Sandler? Stručný životopis

Adam Sandler, celým jménem Adam Richard Sandler, je známý herec, komik, hudebník, producent a scénárista. Jako komik začínal klubovými výstupy a zpěvem.
Ve filmu debutoval rolí v Opilí láskou, známé jsou jeho role ve Velkém tátovi, Vodonošovi, Kurzu sebeovládání, Mr. Deedsovi – Náhodném milionářovi nebo řadě rodinných komedií, u kterých je Adam Sandler často nejen hercem, ale i producentem. Věnuje se také dobročinnosti a finančně se zapojil také v prezidentské kampani Rudyho Giulianiho.Kdo je to Adam Sandler? Životopis Adam Sandler, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Adam Sandler

Národnost: USA
Datum narození: 9. září 1966
Místo narození: New York

Sdílejte tuto stránku s osobností Adam Sandler s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Meandr? Znáte pojem Cepín? Znáte pojem Prostata? Vzpomenete si na definici slova Rapsodie?

Klíčová slova: kdo je Adam Sandler?, lexikon, původ slova, přesný význam, přesný výraz, formulace, význam pojmu, herectví, definice, wiki, vysvětlení, informace, heslo, popis, slovo, význam slova

Pojem Adam Sandler je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Adam Sandler v následujících zdrojích

Zkusit najít Adam Sandler ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Adam Sandler ve Wikipedii

Hledat frázi Adam Sandler na Google.cz

Vyhledat heslo Adam Sandler ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Adam Sandler například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Životopis, kdo je Adam Sandler? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Adam Sandler? Kdo to byl Adam Sandler? Kdy se narodil Adam Sandler? Kde se narodil Adam Sandler? Adam Sandler je v sekci herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Adam Sandler dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adam Sandler i v jiné kategorii než je herectví.