Kdo je to?
Kdo je Adam Sandler? Životopis Adam Sandler, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Adam Sandler?

Kdo je Adam Sandler? Životopis, informace, biografie, herectví

Adam Sandler, celým jménem Adam Richard Sandler, je známý herec, komik, hudebník, producent a scénárista. Jako komik začínal klubovými výstupy a zpěvem.
Ve filmu debutoval rolí v Opilí láskou, známé jsou jeho role ve Velkém tátovi, Vodonošovi, Kurzu sebeovládání, Mr. Deedsovi – Náhodném milionářovi nebo řadě rodinných komedií, u kterých je Adam Sandler často nejen hercem, ale i producentem. Věnuje se také dobročinnosti a finančně se zapojil také v prezidentské kampani Rudyho Giulianiho.Kdo je Adam Sandler? Životopis Adam Sandler, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Adam Sandler

Národnost: USA
Datum narození: 9. září 1966
Místo narození: New York

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Adam Sandler s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Meandr? Vzpomněli byste si co označuje výraz Saldo? Znáte pojem Kovadlina? Znáte termín Tortellini?

Klíčová slova: herectví, Adam Sandler, popis, datum narození, kdy se narodil Adam Sandler?, kdo je Adam Sandler?, zajímavosti, osobnosti, kde se narodil Adam Sandler?, vysvětlení, informace, biografie, osobnost, lexikon, herectví, národnost

Pojem Adam Sandler je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat termín Adam Sandler na Google.cz

Hledat heslo Adam Sandler ve Wikipedii

Hledat termín Adam Sandler na Google obrázcích

Hledat frázi Adam Sandler ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Adam Sandler ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Adam Sandler například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve fulltextu Yahoo.com, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Adam Sandler?

Právě jste zjistili Kdo je to Adam Sandler? Kdy se narodil Adam Sandler? Kde se narodil Adam Sandler? Adam Sandler patří do sekce Herectví

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Adam Sandler dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adam Sandler i v jiné kategorii než je herectví.