Kdo je to?
Kdo je to Šermíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Šermíř? Lidé, sport

Šermíř

Jaký je význam slova Šermíř? Co to znamená?

Šermířství je umění, které spojuje dovednost, eleganci a strategii. Každý šermíř, bez ohledu na to, zda se jedná o amatéra či profesionála, by měl mít určité vlastnosti a dovednosti, které mu pomáhají vyniknout v tomto sportovním odvětví.
Šermíř by měl být v první řadě precizní a rychlý. Důležitý je jeho pohyb a koordinace se svou zbraní. Šermíř by měl mít vymyšlenou taktiku a měl by také umět předvídat další protivníkův pohyb. Neobejde se ani bez dobré fyzické kondice. Rychlé pohyby a obratnost jsou základem úspěchu.
Ikonami v šermu se stali Aron Szilagyi (Maďarsko), Katrina Lewis (Estonsko), Romain Cannone (Francie), aj.
Mezi Čechy figurují David Svoboda, Jiří Beran nebo Alexander Choupenitch.



Kdo je to Šermíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Šermíř? Lidé, sport

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kolegy, přáteli a partnery prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Etologie? Vzpomenete si na definici slova Extrahovat? Vzpomněli byste si co znamená slovo Deklarace? Vzpomněli byste si na význam slova Egocentrismus?

Klíčová slova: termín, co znamená, vysvětlení, původ slova, slovo, přesný význam, Šermíř, popis, odborný výraz, definice, etymologie, informace, heslo, sport, wiki, význam

Pojem Šermíř je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Šermíř

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Šermíř ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Šermíř ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít heslo Šermíř ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Šermíř ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat pojem Šermíř ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Šermíř například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Šermíř

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Šermíř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šermíř? Definice pojmu Šermíř je v sekci Sport

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Doporučujeme vyhledat informace pojem, slovo, termín, definici například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Šermíř hledat i v jiných kategoriích (než sport).