Kdo je to?
Kdo je Jan Zahradil? Životopis Jan Zahradil, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Jan Zahradil?

Kdo je Jan Zahradil? Životopis, informace, biografie, politici

Jan Zahradil je politik. Po absolvování Vysoké školy chemicko-technologické působil jako výzkumný pracovník v oblasti vodního hospodářství. Po revoluci v roce 1989 se stal poslancem sněmovny Federálního shromáždění, později Poslanecké sněmovny a pak Evropského parlamentu.
Jan Zahradil byl také prvním místopředsedou ODS, předsedou a místopředsedou frakce Aliance evropských konzervativců a reformistů v Evropském Parlamentu.Kdo je Jan Zahradil? Životopis Jan Zahradil, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní informace o osobě Jan Zahradil

Národnost: česká
Datum narození: 20. března 1963
Místo narození: Praha

Popis osobnosti Jan Zahradil můžete sdílet s přáteli a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Bubble tea? Vzpomenete si na definici slova Svědomí? Vzpomněli byste si na význam slova Logopedie? Vzpomněli byste si na význam slova Láčka?

Klíčová slova: životopis, lexikon, kde se narodil Jan Zahradil?, popis, narození, osobnosti, wikipedie, biografie, datum narození, politici, život, vysvětlení, Jan Zahradil, wiki, zajímavosti, informace

Pojem Jan Zahradil je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledejte bez špehování slovo Jan Zahradil ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Jan Zahradil ve vyhledávači Yahoo

Hledat pojem Jan Zahradil ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Jan Zahradil na Google obrázcích

Vyhledat výraz Jan Zahradil v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Zahradil například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Lingea slovnících.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Životopis, kdo je Jan Zahradil? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Jan Zahradil? Kdy se narodil Jan Zahradil? Kde se narodil Jan Zahradil? Jan Zahradil se nachází v kategorii Politici

Sepsáno redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Jan Zahradil třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Zahradil i v jiné kategorii než je politici.