Kdo je to?
Kdo je to Jan Zahradil? Životopis Jan Zahradil, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jan Zahradil?

Kdo je to Jan Zahradil? Stručný životopis

Jan Zahradil je politik. Po absolvování Vysoké školy chemicko-technologické působil jako výzkumný pracovník v oblasti vodního hospodářství. Po revoluci v roce 1989 se stal poslancem sněmovny Federálního shromáždění, později Poslanecké sněmovny a pak Evropského parlamentu.
Jan Zahradil byl také prvním místopředsedou ODS, předsedou a místopředsedou frakce Aliance evropských konzervativců a reformistů v Evropském Parlamentu.Kdo je to Jan Zahradil? Životopis Jan Zahradil, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Jan Zahradil

Národnost: česká
Datum narození: 20. března 1963
Místo narození: Praha

Tento text (Jan Zahradil) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Lodžie? Znáte termín NVIDIA? Vzpomněli byste si na význam slova Šíbr? Víte, co je to Herpes?

Klíčová slova: význam, popis, informace, vysvětlení, co je to Jan Zahradil?, lexikon, odborný výraz, popis, termín, slovo, wiki, význam slova, kdo je Jan Zahradil?, význam pojmu, formulace, definice

Pojem Jan Zahradil je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat výraz Jan Zahradil ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Jan Zahradil ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Jan Zahradil na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Jan Zahradil ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Zahradil například ve Wikipedii, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Životopis, kdo je Jan Zahradil? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jan Zahradil? Kdo to byl Jan Zahradil? Kdy se narodil Jan Zahradil? Kde se narodil Jan Zahradil? Jan Zahradil je v sekci politici. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Jan Zahradil dejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Zahradil i v jiné kategorii než je politici.