Kdo je to?
Kdo je to Jan Zahradil? Životopis Jan Zahradil, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jan Zahradil?

Kdo je to Jan Zahradil? Stručný životopis

Jan Zahradil je politik. Po absolvování Vysoké školy chemicko-technologické působil jako výzkumný pracovník v oblasti vodního hospodářství. Po revoluci v roce 1989 se stal poslancem sněmovny Federálního shromáždění, později Poslanecké sněmovny a pak Evropského parlamentu.
Jan Zahradil byl také prvním místopředsedou ODS, předsedou a místopředsedou frakce Aliance evropských konzervativců a reformistů v Evropském Parlamentu.Kdo je to Jan Zahradil? Životopis Jan Zahradil, lidé, osobnosti z politici

Tento text (Jan Zahradil) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Jan Zahradil

Národnost: česká
Datum narození: 20. března 1963
Místo narození: Praha

Pamatujete si definici pojmu BARF? Vzpomněli byste si na význam slova Prostata? Vzpomněli byste si na význam slova Mýtus? Znáte pojem Majdan?

Klíčová slova: etymologie, původ slova, informace, kdo to je, co znamená, pojem, popis, význam pojmu, popis, politici, slovo, kdo je Jan Zahradil?, přesný výraz, co je to Jan Zahradil?, význam slova

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Životopis, kdo je Jan Zahradil? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jan Zahradil? Kdo to byl Jan Zahradil? Kdy se narodil Jan Zahradil? Kde se narodil Jan Zahradil? Jan Zahradil je v sekci politici. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Jan Zahradil kupříkladu na české Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Zahradil i v jiné kategorii než je politici.