Kdo je to?
Kdo je to Office manager? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Office manager? Lidé, profese

Office manager

Jaký je význam slova Office manager? Co to znamená?

Office manager je práce velmi různorodá. Jde většinou o administrativní činnosti, spolupráci s asistenty a jejich koordinaci, každodenní jednání se stávajícími dodavateli.
Office manager má na starosti také část personální agendy a připravuje zde podklady pro různé personální činnosti. Bývá také organizátorem různých akcí jak společenského, tak firemního charakteru.Kdo je to Office manager? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Office manager? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Office manager? s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Averze? Pamatujete si definici pojmu Brunch? Vzpomněli byste si co označuje výraz Narozeniny? Vzpomněli byste si co znamená slovo Tabula rasa?

Klíčová slova: termín, odborný výraz, význam slova, wiki, profese, vysvětlení, formulace, lexikon, přesný výraz, původ slova, popis, etymologie, Office manager, slovo, informace, definice

Pojem Office manager je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat videa s názvem Office manager na Youtube

Hledat heslo Office manager ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Office manager ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Office manager na Google.cz

Zkusit najít výraz Office manager na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Office manager například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Office manager? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Právě jste zjistili Kdo je to Office manager? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Office manager? Definice pojmu Office manager je v sekci Profese

Kategorie profese, stíhací pilot, office manager, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Můžete též zkusit najít informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Office manager i v jiné kategorii než je sekce profese.