Kdo je to?
Kdo je to Věra Jourová? Životopis Věra Jourová, lidé, osobnosti z politika

Kdo je to Věra Jourová?

Kdo je to Věra Jourová? Stručný životopis

Věra Jourová, vystudovaná právnička, je novou ministryní pro místní rozvoj (od 29. ledna 2014). Předtím pracovala jako tajemnice městského úřadu v Třebíči, kde měla na starosti kulturu. Pak se věnovala projektům z EU, poté byla zaměstnaná jako vedoucí odboru regionálního rozvoje Krajského úřadu kraje Vysočina. Nějaký čas působila jako tajemnice na ministerstvu pro místní rozvoj, odkud byla odvolána. V roce 2006 strávila měsíc ve vazbě, ale nic jí nebylo prokázáno, když vyšetřování kauzy Budišov za dva roky skončilo. Bylo jí přiznáno odškodné ve výši 3,6 milionu Kč. Byla členkou ČSSD, v roce 2013 kandidovala do sněmovny za hnutí ANO. Je rozvedená a má dvě děti.Kdo je to Věra Jourová? Životopis Věra Jourová, lidé, osobnosti z politika

Základní informace o osobě Věra Jourová

Národnost: česká
Datum narození: 18.8.1964
Místo narození: Třebíč

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Věra Jourová? s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Afebrilní? Vzpomněli byste si co označuje výraz Mikroúvěr? Vzpomenete si na definici slova DVTV? Znáte termín Slzovka?

Klíčová slova: politika, heslo, význam pojmu, co znamená, slovo, význam, kdo je Věra Jourová?, definice, odborný výraz, etymologie, formulace, informace, původ slova, wiki, pojem, význam slova

Pojem Věra Jourová je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít heslo Věra Jourová na Google.cz

Hledat termín Věra Jourová ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Věra Jourová ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Věra Jourová na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Věra Jourová například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Biografie, životopis, kdo je to Věra Jourová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Věra Jourová? Kdo to byl Věra Jourová? Kdy se narodil Věra Jourová? Kde se narodil Věra Jourová? Věra Jourová je v kategorii politika. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Věra Jourová třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Věra Jourová i v jiné kategorii než je politika.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.