Kdo je to?
Kdo je to Věra Jourová? Životopis Věra Jourová, lidé, osobnosti z politika

Kdo je to Věra Jourová?

Kdo je to Věra Jourová? Stručný životopis

Věra Jourová, vystudovaná právnička, je novou ministryní pro místní rozvoj (od 29. ledna 2014). Předtím pracovala jako tajemnice městského úřadu v Třebíči, kde měla na starosti kulturu. Pak se věnovala projektům z EU, poté byla zaměstnaná jako vedoucí odboru regionálního rozvoje Krajského úřadu kraje Vysočina. Nějaký čas působila jako tajemnice na ministerstvu pro místní rozvoj, odkud byla odvolána. V roce 2006 strávila měsíc ve vazbě, ale nic jí nebylo prokázáno, když vyšetřování kauzy Budišov za dva roky skončilo. Bylo jí přiznáno odškodné ve výši 3,6 milionu Kč. Byla členkou ČSSD, v roce 2013 kandidovala do sněmovny za hnutí ANO. Je rozvedená a má dvě děti.Kdo je to Věra Jourová? Životopis Věra Jourová, lidé, osobnosti z politika

Hlavní informace o osobě Věra Jourová

Národnost: česká
Datum narození: 18.8.1964
Místo narození: Třebíč

Popis osobnosti Věra Jourová můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Cephalea? Znáte termín Granit? Vzpomenete si na definici slova Kontextová reklama? Víte, co je to Stát?

Klíčová slova: pojem, formulace, etymologie, význam slova, Věra Jourová, kdo je Věra Jourová?, wiki, definice, odborný výraz, heslo, význam, význam pojmu, původ slova, popis, vysvětlení, co znamená

Pojem Věra Jourová je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít frázi Věra Jourová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Věra Jourová ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Věra Jourová ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Věra Jourová ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Věra Jourová například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Věra Jourová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Věra Jourová? Kdo to byl Věra Jourová? Kdy se narodil Věra Jourová? Kde se narodil Věra Jourová? Věra Jourová patří do sekce politika. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Věra Jourová kupř. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Věra Jourová i v jiné kategorii než je politika.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.