Kdo je to?
Kdo je to Věra Jourová? Životopis Věra Jourová, lidé, osobnosti z politika

Kdo je to Věra Jourová?

Kdo je to Věra Jourová? Stručný životopis

Věra Jourová, vystudovaná právnička, je novou ministryní pro místní rozvoj (od 29. ledna 2014). Předtím pracovala jako tajemnice městského úřadu v Třebíči, kde měla na starosti kulturu. Pak se věnovala projektům z EU, poté byla zaměstnaná jako vedoucí odboru regionálního rozvoje Krajského úřadu kraje Vysočina. Nějaký čas působila jako tajemnice na ministerstvu pro místní rozvoj, odkud byla odvolána. V roce 2006 strávila měsíc ve vazbě, ale nic jí nebylo prokázáno, když vyšetřování kauzy Budišov za dva roky skončilo. Bylo jí přiznáno odškodné ve výši 3,6 milionu Kč. Byla členkou ČSSD, v roce 2013 kandidovala do sněmovny za hnutí ANO. Je rozvedená a má dvě děti.Kdo je to Věra Jourová? Životopis Věra Jourová, lidé, osobnosti z politika

Hlavní informace o osobě Věra Jourová

Národnost: česká
Datum narození: 18.8.1964
Místo narození: Třebíč

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Věra Jourová sdílet s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Cephalea? Vzpomněli byste si co označuje výraz Chlorela? Vzpomenete si na definici slova Fandom? Znáte termín Quo vadis?

Klíčová slova: odborný výraz, popis, heslo, vysvětlení, definice, význam, přesný výraz, politika, kdo je Věra Jourová?, přesný význam, co je to Věra Jourová?, co znamená, etymologie, Věra Jourová, význam pojmu, pojem

Pojem Věra Jourová je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít heslo Věra Jourová ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Věra Jourová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Věra Jourová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Věra Jourová ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Věra Jourová například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Věra Jourová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Věra Jourová? Kdo to byl Věra Jourová? Kdy se narodil Věra Jourová? Kde se narodil Věra Jourová? Věra Jourová se nachází v kategorii politika. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Věra Jourová dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Věra Jourová i v jiné kategorii než je politika.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.