Kdo je to?
Kdo je to Věra Jourová? Životopis Věra Jourová, lidé, osobnosti z politika

Kdo je to Věra Jourová?

Kdo je to Věra Jourová? Stručný životopis

Věra Jourová, vystudovaná právnička, je novou ministryní pro místní rozvoj (od 29. ledna 2014). Předtím pracovala jako tajemnice městského úřadu v Třebíči, kde měla na starosti kulturu. Pak se věnovala projektům z EU, poté byla zaměstnaná jako vedoucí odboru regionálního rozvoje Krajského úřadu kraje Vysočina. Nějaký čas působila jako tajemnice na ministerstvu pro místní rozvoj, odkud byla odvolána. V roce 2006 strávila měsíc ve vazbě, ale nic jí nebylo prokázáno, když vyšetřování kauzy Budišov za dva roky skončilo. Bylo jí přiznáno odškodné ve výši 3,6 milionu Kč. Byla členkou ČSSD, v roce 2013 kandidovala do sněmovny za hnutí ANO. Je rozvedená a má dvě děti.Kdo je to Věra Jourová? Životopis Věra Jourová, lidé, osobnosti z politika

Základní údaje o osobě Věra Jourová

Národnost: česká
Datum narození: 18.8.1964
Místo narození: Třebíč

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Věra Jourová s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Cephalea? Vzpomněli byste si na význam slova Spotify? Vzpomenete si na definici slova Fandom? Znáte definici termínu Fotosyntéza?

Klíčová slova: význam pojmu, etymologie, co znamená, heslo, slovo, přesný výraz, lexikon, odborný výraz, politika, původ slova, wiki, Věra Jourová, kdo je Věra Jourová?, formulace, co je to Věra Jourová?, význam slova

Pojem Věra Jourová je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Věra Jourová ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Věra Jourová na Youtube

Vyhledat pojem Věra Jourová ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Věra Jourová ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Věra Jourová například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Věra Jourová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Věra Jourová? Kdo to byl Věra Jourová? Kdy se narodil Věra Jourová? Kde se narodil Věra Jourová? Věra Jourová se nachází v sekci politika. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Věra Jourová řekněme například v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Věra Jourová i v jiné kategorii než je politika.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.