Kdo je to?
Kdo je to Obšourník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Obšourník? Lidé, hanlivé

Obšourník

Jaký je význam slova Obšourník? Co to znamená?

Obšourník je hanlivé označení pro člověka, muže, který je chlípný, sexuálně neuspokojený. Také rád a často střídá partnerky, nebo má více vztahů současně. Také se toto hanlivé slovo používá pro obstarožního muže, který má oplzlé poznámky, nebo sexuální narážky na ženy. Jak sám název napovídá, slyšíme v názvu slovo „šourek“. Mužskou část přirození, kterou rád a často používá, proto vzniklo spojením slov „ob-šourník“. Podobná synonyma pro slovo „obšourník“ jsou chlívák, prasák, kurevník, smilník, pomrdný, obšoustník, děvkař, sukničkář, proutník.


Kdo je to Obšourník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Obšourník? Lidé, hanlivé

Definici slova Obšourník můžete sdílet s blízkými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Skener? Znáte termín Blesk? Znáte termín LTD? Víte, co je to Hip hop?

Klíčová slova: pojem, význam pojmu, synonymum, formulace, odborný výraz, přesný výraz, původ slova, informace, přesný význam, význam slova, wiki, hanlivé, popis, wikipedie, heslo, význam

Pojem Obšourník je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít Obšourník ve vyhledávači Yandex

Najít termín Obšourník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Obšourník na Google obrázcích

Hledat frázi Obšourník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Obšourník ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Obšourník například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Obšourník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Obšourník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Obšourník? Definice pojmu Obšourník je v kategorii Hanlivé

Sepsáno redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Doporučujeme vyhledat informace pojem, výraz,termín, heslo kupříkladu v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v hanlivé.