Kdo je to?
Kdo je Iva Pazderková? Životopis Iva Pazderková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Iva Pazderková?

Kdo je Iva Pazderková? Životopis, informace, biografie, herectví

Iva Pazderková je česká herečka a zpěvačka, dříve také modelka. Již při studiu na gymnáziu se věnovala modelingu a začínala s divadlem. Je absolventkou brněnské JAMU, i během tohoto studia působila v Národním divadle Brno. Její domovskou divadelní scénou se stalo Divadlo Na Fidlovačce, kde vystupuje i v současnosti.
Iva Pazderková je i filmová herečka, ztvárnila role například ve filmech Výbuch, Restart nebo Maharal - Tajemství talismanu. Vytvořila si úspěšnou postavu tupé blondýny, se kterou vystupovala v stand up comedy show. Podílí se i na vysílání pořadů v rádiu a moderuje.Kdo je Iva Pazderková? Životopis Iva Pazderková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Iva Pazderková

Národnost: česká
Datum narození: 16. března 1980
Místo narození: Uherské Hradiště

Líbí se stručný životopis s osobou Iva Pazderková? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Pozdní sběr? Rozumíte pojmu Holokaust? Znáte pojem Atmosféra? Znáte pojem Piloxing?

Klíčová slova: lexikon, herectví, Iva Pazderková, vysvětlení, narození, osobnost, datum narození, wikipedie, místo narození, zajímavosti, informace, kde se narodila Iva Pazderková?, wiki, biografie, kdo je Iva Pazderková?, osobnosti

Pojem Iva Pazderková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat pojem Iva Pazderková ve Wikipedii

Vyhledat heslo Iva Pazderková ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Iva Pazderková ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Iva Pazderková ve Wikislovníku

Hledat slovo Iva Pazderková na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Iva Pazderková například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Iva Pazderková? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Iva Pazderková? Kdy se narodila Iva Pazderková? Kde se narodila Iva Pazderková? Iva Pazderková je v sekci Herectví

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Přes veškeré přiměřené úsilí tomu, aby informace na těchto stránkách byly správné, jejich přesnost nelze stoprocetně zaručit. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Iva Pazderková třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Iva Pazderková i v jiné kategorii než je herectví.