Kdo je to?
Kdo je Iva Pazderková? Životopis Iva Pazderková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Iva Pazderková

Kdo je Iva Pazderková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Iva Pazderková je česká herečka a zpěvačka, dříve také modelka. Již při studiu na gymnáziu se věnovala modelingu a začínala s divadlem. Je absolventkou brněnské JAMU, i během tohoto studia působila v Národním divadle Brno. Její domovskou divadelní scénou se stalo Divadlo Na Fidlovačce, kde vystupuje i v současnosti.
Iva Pazderková je i filmová herečka, ztvárnila role například ve filmech Výbuch, Restart nebo Maharal - Tajemství talismanu. Vytvořila si úspěšnou postavu tupé blondýny, se kterou vystupovala v stand up comedy show. Podílí se i na vysílání pořadů v rádiu a moderuje.Kdo je Iva Pazderková? Životopis Iva Pazderková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Iva Pazderková

Národnost: česká
Datum narození: 16. března 1980
Místo narození: Uherské Hradiště

Popis osobnosti Iva Pazderková můžete sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Keramika? Pamatujete si definici pojmu Mulčovač? Znáte pojem Babka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Akušroubovák?

Klíčová slova: zajímavosti, osobnosti, lexikon, herectví, informace, životopis, datum narození, místo narození, život, kdy se narodila Iva Pazderková?, kdo je Iva Pazderková?, narození, popis, herectví, Iva Pazderková, osobnost

Pojem Iva Pazderková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Iva Pazderková v následujících vyhledávačích

Zkusit najít termín Iva Pazderková ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat heslo Iva Pazderková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Iva Pazderková na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Iva Pazderková ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Iva Pazderková ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Iva Pazderková například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Iva Pazderková

Právě jste zjistili Kdo je to Iva Pazderková? Kdy se narodila Iva Pazderková? Kde se narodila Iva Pazderková? Iva Pazderková je v sekci Herectví

Kategorie herectví, dlouhovlasá zrzka, iva Pazderková, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace obsažené na našich webových stránkách byly pečlivě zkontrolovány. I přesto však nepřebíráme odpovědnost za případné chyby. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Iva Pazderková např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Iva Pazderková i v jiné kategorii než je herectví.