Kdo je to?
Kdo je to Iva Pazderková? Životopis Iva Pazderková, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Iva Pazderková?

Kdo je to Iva Pazderková? Stručný životopis

Iva Pazderková je česká herečka a zpěvačka, dříve také modelka. Již při studiu na gymnáziu se věnovala modelingu a začínala s divadlem. Je absolventkou brněnské JAMU, i během tohoto studia působila v Národním divadle Brno. Její domovskou divadelní scénou se stalo Divadlo Na Fidlovačce, kde vystupuje i v současnosti.
Iva Pazderková je i filmová herečka, ztvárnila role například ve filmech Výbuch, Restart nebo Maharal - Tajemství talismanu. Vytvořila si úspěšnou postavu tupé blondýny, se kterou vystupovala v stand up comedy show. Podílí se i na vysílání pořadů v rádiu a moderuje.Kdo je to Iva Pazderková? Životopis Iva Pazderková, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Iva Pazderková

Národnost: česká
Datum narození: 16. března 1980
Místo narození: Uherské Hradiště

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Iva Pazderková? s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Přísloví? Vzpomenete si na definici slova Referendum? Znáte pojem Kvórum? Vzpomněli byste si na význam slova Vlog?

Klíčová slova: informace, wiki, popis, lexikon, vysvětlení, přesný význam, synonymum, pojem, význam, slovo, termín, co je to Iva Pazderková?, formulace, význam slova, heslo, odborný výraz

Pojem Iva Pazderková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít termín Iva Pazderková ve Wikislovníku

Hledat pojem Iva Pazderková na Google.cz

Najít pojem Iva Pazderková ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Iva Pazderková ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Iva Pazderková například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Iva Pazderková

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Iva Pazderková? Kdo to byl Iva Pazderková? Kdy se narodil Iva Pazderková? Kde se narodil Iva Pazderková? Iva Pazderková je v kategorii herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Iva Pazderková např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Iva Pazderková i v jiné kategorii než je herectví.