Kdo je to?
Kdo je to Legolas? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Legolas? Lidé, fikce

Kdo je to Legolas?

Jaký je význam slova Legolas? Co to znamená?

Legolas je literární postava, kterou použil J.R.R. Tolkien ve své trilogii Pán prstenů. Jde o fiktivní postavu, elfského prince, syna krále Thranduila. Je nesmrtelný, vysoký a hezký, umí velmi dobře bojovat a je mrštný. Má pronikavé oči, dlouhé světlé vlasy a protáhlé zašpičatělé uši.
Legolas v boji vyniká jako lukostřelec, k jeho výstroji však nepatří pouze luk a toulec se šípy, ale také dvě dýky, které neváhá použít. Je rychlý, bystrý a nesmírně obětavý přítel.



Kdo je to Legolas? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Legolas? Lidé, fikce

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Legolas s kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Občanský zákoník? Znáte pojem Caro? Vzpomněli byste si na význam slova Ztracené bednění? Vzpomenete si na definici slova Internet?

Klíčová slova: Legolas, slovo, popis, odborný výraz, wiki, význam, pojem, fikce, termín, synonymum, Legolas, fikce, definice, význam pojmu, lexikon, heslo

Pojem Legolas je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Legolas

Najít slovo Legolas ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Legolas v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít pojem Legolas na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Legolas ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Legolas na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Legolas například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Yahoo.com, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Legolas, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Legolas? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Legolas? Definice pojmu Legolas patří do kategorie Fikce

Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz např. v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Legolas hledat i v jiných kategoriích (než fikce).