Kdo je to?
Kdo je to, byl Legolas? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Legolas? Lidé, fikce

Kdo je to Legolas?

Jaký je význam slova Legolas? Co to znamená?

Legolas je literární postava, kterou použil J.R.R. Tolkien ve své trilogii Pán prstenů. Jde o fiktivní postavu, elfského prince, syna krále Thranduila. Je nesmrtelný, vysoký a hezký, umí velmi dobře bojovat a je mrštný. Má pronikavé oči, dlouhé světlé vlasy a protáhlé zašpičatělé uši.
Legolas v boji vyniká jako lukostřelec, k jeho výstroji však nepatří pouze luk a toulec se šípy, ale také dvě dýky, které neváhá použít. Je rychlý, bystrý a nesmírně obětavý přítel.Kdo je to, byl Legolas? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Legolas? Lidé, fikce

Sdílejte tuto stránku se slovem Legolas se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Velký pátek? Znáte termín Bowling? Vzpomněli byste si na význam slova Žemlovka? Víte, co je to Stanné právo?

Klíčová slova: co je to Legolas?, pojem, slovo, původ slova, termín, význam slova, přesný výraz, kdo to je, význam, formulace, lexikon, co znamená, Legolas, význam pojmu, vysvětlení, definice

Pojem Legolas je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledejte bez špehování slovo Legolas ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Legolas ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Legolas ve Wikislovníku

Vyhledat termín Legolas v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Legolas například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Legolas, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Legolas? Kdo to byl Legolas? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Legolas? Definice pojmu Legolas je v kategorii fikce. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Legolas v jiné sekci než fikce.