Kdo je to?
Kdo je to, byl Legolas? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Legolas? Lidé, fikce

Kdo je to Legolas?

Jaký je význam slova Legolas? Co to znamená?

Legolas je literární postava, kterou použil J.R.R. Tolkien ve své trilogii Pán prstenů. Jde o fiktivní postavu, elfského prince, syna krále Thranduila. Je nesmrtelný, vysoký a hezký, umí velmi dobře bojovat a je mrštný. Má pronikavé oči, dlouhé světlé vlasy a protáhlé zašpičatělé uši.
Legolas v boji vyniká jako lukostřelec, k jeho výstroji však nepatří pouze luk a toulec se šípy, ale také dvě dýky, které neváhá použít. Je rychlý, bystrý a nesmírně obětavý přítel.Kdo je to, byl Legolas? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Legolas? Lidé, fikce

Sdílejte tuto stránku se slovem Legolas s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Bůh? Znáte termín Základní deska? Vzpomněli byste si na význam slova Exaktní? Víte, co je to Krevní obraz?

Klíčová slova: přesný výraz, význam slova, Legolas, kdo je Legolas?, heslo, fikce, slovo, etymologie, definice, synonymum, původ slova, popis, význam, lexikon, co znamená, termín

Pojem Legolas je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Legolas ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Legolas ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Legolas na Google.cz

Hledat termín Legolas ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Legolas například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Legolas

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Legolas? Kdo to byl Legolas? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Legolas? Definice pojmu Legolas je v kategorii fikce. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít pojem, termín, výraz, heslo třeba v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Můžete se proto pokusit najít heslo Legolas i v jiné sekci než v fikce.