Kdo je to?
Kdo je to, byl Legolas? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Legolas? Lidé, fikce

Kdo je to Legolas?

Jaký je význam slova Legolas? Co to znamená?

Legolas je literární postava, kterou použil J.R.R. Tolkien ve své trilogii Pán prstenů. Jde o fiktivní postavu, elfského prince, syna krále Thranduila. Je nesmrtelný, vysoký a hezký, umí velmi dobře bojovat a je mrštný. Má pronikavé oči, dlouhé světlé vlasy a protáhlé zašpičatělé uši.
Legolas v boji vyniká jako lukostřelec, k jeho výstroji však nepatří pouze luk a toulec se šípy, ale také dvě dýky, které neváhá použít. Je rychlý, bystrý a nesmírně obětavý přítel.Kdo je to, byl Legolas? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Legolas? Lidé, fikce

Zaujalo vás slovo, termín Legolas? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Bůh? Znáte definici termínu BRKI? Vzpomněli byste si na význam slova Exaktní? Pamatujete si definici pojmu Herbalife?

Klíčová slova: fikce, původ slova, Legolas, kdo to je, etymologie, vysvětlení, význam pojmu, formulace, význam slova, informace, odborný výraz, lexikon, přesný význam, heslo, popis, wiki

Pojem Legolas je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Legolas v následujících zdrojích

Zkusit najít Legolas ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Legolas ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Legolas na Youtube

Vyhledat termín Legolas na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Legolas například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Legolas, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Legolas? Kdo to byl Legolas? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Legolas? Definice pojmu Legolas se nachází v sekci fikce. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Legolas i v jiné sekci než je kategorie fikce.