Kdo je to?
Kdo je to, byl Legolas? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Legolas? Lidé, fikce

Kdo je to Legolas?

Jaký je význam slova Legolas? Co to znamená?

Legolas je literární postava, kterou použil J.R.R. Tolkien ve své trilogii Pán prstenů. Jde o fiktivní postavu, elfského prince, syna krále Thranduila. Je nesmrtelný, vysoký a hezký, umí velmi dobře bojovat a je mrštný. Má pronikavé oči, dlouhé světlé vlasy a protáhlé zašpičatělé uši.
Legolas v boji vyniká jako lukostřelec, k jeho výstroji však nepatří pouze luk a toulec se šípy, ale také dvě dýky, které neváhá použít. Je rychlý, bystrý a nesmírně obětavý přítel.Kdo je to, byl Legolas? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Legolas? Lidé, fikce

Líbí se vám definice kdo je to Legolas? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Velký pátek? Vzpomněli byste si na význam slova Ultrabook? Vzpomněli byste si na význam slova Žemlovka? Znáte definici termínu Souvětí?

Klíčová slova: heslo, popis, přesný význam, odborný výraz, pojem, význam slova, lexikon, fikce, formulace, wiki, význam pojmu, popis, vysvětlení, kdo to je, etymologie, původ slova

Pojem Legolas je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít frázi Legolas ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Legolas ve Wikipedii

Hledat heslo Legolas na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Legolas ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Legolas například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Legolas? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Legolas? Kdo to byl Legolas? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Legolas? Definice pojmu Legolas je v sekci fikce. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Legolas hledat i v jiných kategoriích (než fikce).