Kdo je to?
Kdo je to, byl Florista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Florista? Lidé, profese

Kdo je to Florista?

Jaký je význam slova Florista? Co to znamená?

Florista je osoba pracující ve floristice. Zabývá se tedy tou částí botaniky, ve které se mapuje výskyt rostlin v učit oblasti, vyhledává je a určuje.
Častěji se však označení florista používá v květinářství, kde pečuje o rostliny, především řezané, jejich aranžování a prodej. K tomu musí tento odborník ovládat základy ekonomiky a marketingu, dodržovat estetické zásady, být kreativní a být vstřícný v jednání se zákazníky.Kdo je to, byl Florista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Florista? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Florista s přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu EET? Pamatujete si definici pojmu Denotace? Znáte definici termínu Gopay? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ironie?

Klíčová slova: co znamená, formulace, původ slova, Florista, pojem, význam slova, význam, odborný výraz, informace, přesný výraz, heslo, wiki, kdo to je, kdo je Florista?, co je to Florista?, profese

Pojem Florista je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít pojem Florista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Florista ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Florista ve Wikipedii

Vyhledat termín Florista ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Florista například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Florista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Florista? Kdo to byl Florista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Florista? Definice pojmu Florista je v kategorii profese. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se vyhledat výraz, heslo, text, pojem třeba v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než profese).