Kdo je to?
Kdo je to, byl Savec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Savec? Lidé, věda

Kdo je to Savec?

Jaký je význam slova Savec? Co to znamená?

Savec,latinsky Mammalia, tvoří jednu ze tříd obratlovců, do které patří i člověk. Více než 5500 druhů savců je zařazeno do 1200 rodů, ty se pak ještě člení na čeledi a řády. Liší se velikostí, vzhledem a zabarvením. Jsou vybaveni kostrou, jejíž páteř je složena z obratlů. Žijí v různém prostředí, kterému přizpůsobili stavbu těla.
Savci jsou rozšířeni celosvětově a mají společné znaky. Jejich tělo (kromě několika výjimek) pokrývá srst, mají stálou tělesnou teplotu. V pokožce jsou umístěny různé druhy žláz, mléčné žlázy daly název celé skupině. Savec rodí živá mláďata a ta kojí. Typický je také uzavřený krevní oběh a dvojí pohlaví, čelisti s různými druhy zubů. Savci dosáhli nejvyšší úrovně vývoje nervové soustavy.Kdo je to, byl Savec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Savec? Lidé, věda

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Savec s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Pravice? Víte co je SD karta? Víte, co je to Epsomská sůl? Vzpomněli byste si co označuje výraz Scénář?

Klíčová slova: heslo, definice, termín, etymologie, slovo, co znamená, původ slova, kdo je Savec?, přesný význam, lexikon, synonymum, wiki, význam slova, popis, význam pojmu, odborný výraz

Pojem Savec je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat videa s názvem Savec na Youtube

Najít heslo Savec ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Savec ve Wikipedii

Najít slovo Savec ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Savec například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Savec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Savec? Kdo to byl Savec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Savec? Definice pojmu Savec se nachází v kategorii věda. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete se pokusit také najít pojem, výraz, termín, heslo kupříkladu v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Savec hledat i v jiných kategoriích (než věda).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?