Kdo je to?
Kdo je to, byl Savec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Savec? Lidé, věda

Kdo je to Savec?

Jaký je význam slova Savec? Co to znamená?

Savec,latinsky Mammalia, tvoří jednu ze tříd obratlovců, do které patří i člověk. Více než 5500 druhů savců je zařazeno do 1200 rodů, ty se pak ještě člení na čeledi a řády. Liší se velikostí, vzhledem a zabarvením. Jsou vybaveni kostrou, jejíž páteř je složena z obratlů. Žijí v různém prostředí, kterému přizpůsobili stavbu těla.
Savci jsou rozšířeni celosvětově a mají společné znaky. Jejich tělo (kromě několika výjimek) pokrývá srst, mají stálou tělesnou teplotu. V pokožce jsou umístěny různé druhy žláz, mléčné žlázy daly název celé skupině. Savec rodí živá mláďata a ta kojí. Typický je také uzavřený krevní oběh a dvojí pohlaví, čelisti s různými druhy zubů. Savci dosáhli nejvyšší úrovně vývoje nervové soustavy.Kdo je to, byl Savec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Savec? Lidé, věda

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Savec s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Rivotril? Víte, co je to Plovoucí podlaha? Víte, co je to Bronz? Rozumíte pojmu Parketa?

Klíčová slova: popis, etymologie, význam, původ slova, pojem, heslo, přesný výraz, co je to Savec?, popis, co znamená, vysvětlení, Savec, lexikon, wiki, význam slova, kdo je Savec?

Pojem Savec je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít slovo Savec ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Savec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Savec ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Savec ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Savec například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Savec

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Savec? Kdo to byl Savec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Savec? Definice pojmu Savec patří do sekce věda. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu Savec i v jiné kategorii než je sekce věda.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?