Kdo je to?
Kdo je to, byl Savec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Savec? Lidé, věda

Kdo je to Savec?

Jaký je význam slova Savec? Co to znamená?

Savec,latinsky Mammalia, tvoří jednu ze tříd obratlovců, do které patří i člověk. Více než 5500 druhů savců je zařazeno do 1200 rodů, ty se pak ještě člení na čeledi a řády. Liší se velikostí, vzhledem a zabarvením. Jsou vybaveni kostrou, jejíž páteř je složena z obratlů. Žijí v různém prostředí, kterému přizpůsobili stavbu těla.
Savci jsou rozšířeni celosvětově a mají společné znaky. Jejich tělo (kromě několika výjimek) pokrývá srst, mají stálou tělesnou teplotu. V pokožce jsou umístěny různé druhy žláz, mléčné žlázy daly název celé skupině. Savec rodí živá mláďata a ta kojí. Typický je také uzavřený krevní oběh a dvojí pohlaví, čelisti s různými druhy zubů. Savci dosáhli nejvyšší úrovně vývoje nervové soustavy.Kdo je to, byl Savec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Savec? Lidé, věda

Líbí se vám definice kdo je to Savec? Pak se podělte s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Pravice? Pamatujete si definici pojmu Ramadán? Víte, co je to Epsomská sůl? Vzpomněli byste si co znamená slovo Vermut?

Klíčová slova: co je to Savec?, věda, kdo je Savec?, informace, synonymum, formulace, termín, heslo, vysvětlení, význam, kdo to je, lexikon, popis, wiki, slovo, pojem

Pojem Savec je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Savec doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít termín Savec ve Wikipedii

Hledat pojem Savec ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Savec ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Savec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Savec například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Savec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Savec? Kdo to byl Savec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Savec? Definice pojmu Savec je v sekci věda. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Savec i jinde než v sekci než v věda.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?