Kdo je to?
Kdo je to Jaroslava Pokorná Jermanová? Životopis Jaroslava Pokorná Jermanová, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jaroslava Pokorná Jermanová?

Kdo je to Jaroslava Pokorná Jermanová? Stručný životopis

Jaroslava Pokorná Jermanová je politička a manažerka, hejtmanka Středočeského kraje. Je absolventkou Provozně ekonomické fakulty Vysoké školy zemědělské, kde získala titul Ing. Po škole pracovala jako referentka, personalistka a asistentka ředitele. Byla starostkou a zastupitelkou obce Krhanice, poté zastupitelkou města Benešova, poslankyní a místopředsedkyní Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, místopředsedkyní hnutí ANO 2011.
Jaroslava Pokorná Jermanová byla nejdříve krajskou zastupitelkou, v roce 2016 byla zvolena do funkce hejtmanky Středočeského kraje.Kdo je to Jaroslava Pokorná Jermanová? Životopis Jaroslava Pokorná Jermanová, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Jaroslava Pokorná Jermanová

Národnost: česká
Datum narození: 17. srpna 1970
Místo narození: Karlovy Vary

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jaroslava Pokorná Jermanová s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Veřejná zakázka? Pamatujete si definici pojmu Déja vu? Vzpomenete si na definici slova Turbulence? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kondolence?

Klíčová slova: politici, význam slova, wiki, informace, přesný výraz, kdo to je, definice, význam, formulace, termín, popis, slovo, lexikon, vysvětlení, co znamená, etymologie

Pojem Jaroslava Pokorná Jermanová je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat pojem Jaroslava Pokorná Jermanová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Jaroslava Pokorná Jermanová na Google.cz

Hledat termín Jaroslava Pokorná Jermanová ve vyhledávači Yandex

Najít termín Jaroslava Pokorná Jermanová ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Jaroslava Pokorná Jermanová například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Jaroslava Pokorná Jermanová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Jaroslava Pokorná Jermanová? Kdo to byl Jaroslava Pokorná Jermanová? Kdy se narodil Jaroslava Pokorná Jermanová? Kde se narodil Jaroslava Pokorná Jermanová? Jaroslava Pokorná Jermanová se nachází v kategorii politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Jaroslava Pokorná Jermanová dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaroslava Pokorná Jermanová i v jiné kategorii než je politici.