Kdo je to?
Kdo je Jaroslava Pokorná Jermanová? Životopis Jaroslava Pokorná Jermanová, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Jaroslava Pokorná Jermanová

Kdo je Jaroslava Pokorná Jermanová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politici

Jaroslava Pokorná Jermanová je politička a manažerka, hejtmanka Středočeského kraje. Je absolventkou Provozně ekonomické fakulty Vysoké školy zemědělské, kde získala titul Ing. Po škole pracovala jako referentka, personalistka a asistentka ředitele. Byla starostkou a zastupitelkou obce Krhanice, poté zastupitelkou města Benešova, poslankyní a místopředsedkyní Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, místopředsedkyní hnutí ANO 2011.
Jaroslava Pokorná Jermanová byla nejdříve krajskou zastupitelkou, v roce 2016 byla zvolena do funkce hejtmanky Středočeského kraje.Kdo je Jaroslava Pokorná Jermanová? Životopis Jaroslava Pokorná Jermanová, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Hlavní informace o osobě Jaroslava Pokorná Jermanová

Národnost: česká
Datum narození: 17. srpna 1970
Místo narození: Karlovy Vary

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jaroslava Pokorná Jermanová sdílet s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte termín LTD? Pamatujete si definici pojmu Pandemická únava? Vzpomenete si na definici slova Desktop? Vzpomněli byste si co znamená slovo Levice?

Klíčová slova: vysvětlení, Jaroslava Pokorná Jermanová, osobnosti, životopis, wiki, lexikon, kdo je Jaroslava Pokorná Jermanová?, datum narození, popis, informace, národnost, narození, místo narození, biografie, politici, život

Pojem Jaroslava Pokorná Jermanová je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat termín Jaroslava Pokorná Jermanová ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Jaroslava Pokorná Jermanová na Google.cz

Zkusit najít slovo Jaroslava Pokorná Jermanová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Jaroslava Pokorná Jermanová na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jaroslava Pokorná Jermanová ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Jaroslava Pokorná Jermanová například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Životopis, kdo je Jaroslava Pokorná Jermanová? Stručná biografie

Právě nyní již víte Kdo je to Jaroslava Pokorná Jermanová? Kdy se narodila Jaroslava Pokorná Jermanová? Kde se narodila Jaroslava Pokorná Jermanová? Jaroslava Pokorná Jermanová je v sekci Politici

Kategorie politici, kongresmen v bílém, jaroslava Pokorná Jermanová, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Aktuální informace lze většinou nalézt osobnost, osobu, člověka Jaroslava Pokorná Jermanová kupříkladu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaroslava Pokorná Jermanová i v jiné kategorii než je politici.