Kdo je to?
Kdo je to Jaroslava Pokorná Jermanová? Životopis Jaroslava Pokorná Jermanová, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jaroslava Pokorná Jermanová?

Kdo je to Jaroslava Pokorná Jermanová? Stručný životopis

Jaroslava Pokorná Jermanová je politička a manažerka, hejtmanka Středočeského kraje. Je absolventkou Provozně ekonomické fakulty Vysoké školy zemědělské, kde získala titul Ing. Po škole pracovala jako referentka, personalistka a asistentka ředitele. Byla starostkou a zastupitelkou obce Krhanice, poté zastupitelkou města Benešova, poslankyní a místopředsedkyní Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, místopředsedkyní hnutí ANO 2011.
Jaroslava Pokorná Jermanová byla nejdříve krajskou zastupitelkou, v roce 2016 byla zvolena do funkce hejtmanky Středočeského kraje.Kdo je to Jaroslava Pokorná Jermanová? Životopis Jaroslava Pokorná Jermanová, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Jaroslava Pokorná Jermanová

Národnost: česká
Datum narození: 17. srpna 1970
Místo narození: Karlovy Vary

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jaroslava Pokorná Jermanová? s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Veřejná zakázka? Rozumíte pojmu Územní plán? Vzpomenete si na definici slova Turbulence? Znáte pojem Febrilní křeč?

Klíčová slova: kdo to je, politici, popis, význam, definice, odborný výraz, Jaroslava Pokorná Jermanová, co znamená, přesný význam, přesný výraz, etymologie, popis, význam slova, heslo, vysvětlení, význam pojmu

Pojem Jaroslava Pokorná Jermanová je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat výraz Jaroslava Pokorná Jermanová ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Jaroslava Pokorná Jermanová ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jaroslava Pokorná Jermanová ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Jaroslava Pokorná Jermanová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Jaroslava Pokorná Jermanová například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Jaroslava Pokorná Jermanová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jaroslava Pokorná Jermanová? Kdo to byl Jaroslava Pokorná Jermanová? Kdy se narodil Jaroslava Pokorná Jermanová? Kde se narodil Jaroslava Pokorná Jermanová? Jaroslava Pokorná Jermanová je v kategorii politici. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Jaroslava Pokorná Jermanová například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaroslava Pokorná Jermanová i v jiné kategorii než je politici.