Kdo je to?
Kdo je to Eskamotér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Eskamotér? Lidé, umělci

Kdo je to Eskamotér?

Co znamená a jaký je význam slova Eskamotér?

Eskamotér je výraz pro kouzelníka či iluzionistu. Jde o člověka, který se v rámci vystoupení pomocí triků a iluzí snaží u diváků vyvolat dojem, že kouzlí a čaruje, a za přehlídku svého umění inkasovat peníze. Eskamotér musí kromě samotných triků ovládat také performanci, herectví, ale i psychologii, aby dokázal diváky zaujmout a také ošálit jejich smysly.
V přeneseném slova smyslu můžeme za eskamotéra označit člověka, který žongluje se slovy a argumenty, který dokáže každého přesvědčit.
V negativním významu může eskamotér znamenat i podvodníka.Kdo je to Eskamotér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Eskamotér? Lidé, umělci

Sdílejte tento text s heslem Eskamotér s rodinou a kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Pamatujete si definici pojmu Trafika? Víte co je Microsoft Edge? Znáte termín BlueMotion? Vzpomněli byste si co označuje výraz Taliban?

Klíčová slova: přesný význam, informace, termín, pojem, etymologie, význam, heslo, slovo, vysvětlení, definice, význam pojmu, formulace, Eskamotér, umělci, Eskamotér, co znamená

Pojem Eskamotér je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Eskamotér hledejte v níže uvedených zdrojích

Zkusit najít frázi Eskamotér ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Eskamotér ve Wikimedia Commons

Najít termín Eskamotér ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Eskamotér ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Eskamotér na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Eskamotér například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v Google obrázcích, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Co znamená Eskamotér? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Eskamotér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Eskamotér? Definice pojmu Eskamotér patří do kategorie Umělci

Sepsáno redaktory Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Čerstvé informace hledejte výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Umělci.