Kdo je to?
Kdo je to Eskamotér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Eskamotér? Lidé, umělci

Kdo je to Eskamotér?

Jaký je význam slova Eskamotér? Co to znamená?

Eskamotér je výraz pro kouzelníka či iluzionistu. Jde o člověka, který se v rámci vystoupení pomocí triků a iluzí snaží u diváků vyvolat dojem, že kouzlí a čaruje, a za přehlídku svého umění inkasovat peníze. Eskamotér musí kromě samotných triků ovládat také performanci, herectví, ale i psychologii, aby dokázal diváky zaujmout a také ošálit jejich smysly.
V přeneseném slova smyslu můžeme za eskamotéra označit člověka, který žongluje se slovy a argumenty, který dokáže každého přesvědčit.
V negativním významu může eskamotér znamenat i podvodníka.Kdo je to Eskamotér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Eskamotér? Lidé, umělci

Zaujalo vás slovo, termín Eskamotér? Potom se podělte s kolegy na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Velikonoční jízda? Pamatujete si definici pojmu Bigamie? Znáte termín Nádivka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ping?

Klíčová slova: wikipedie, slovo, přesný výraz, původ slova, přesný význam, Eskamotér, co znamená, formulace, etymologie, lexikon, wiki, synonymum, význam, heslo, popis, umělci

Pojem Eskamotér je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Eskamotér hledejte v níže uvedených zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Eskamotér ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Eskamotér ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Eskamotér ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Eskamotér ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Eskamotér ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Eskamotér například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Eskamotér? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Eskamotér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Eskamotér? Definice pojmu Eskamotér patří do kategorie Umělci

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Doporučujeme vyhledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než umělci).