Kdo je to?
Kdo je to Eskamotér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Eskamotér? Lidé, umělci

Kdo je to Eskamotér?

Jaký je význam slova Eskamotér? Co to znamená?

Eskamotér je výraz pro kouzelníka či iluzionistu. Jde o člověka, který se v rámci vystoupení pomocí triků a iluzí snaží u diváků vyvolat dojem, že kouzlí a čaruje, a za přehlídku svého umění inkasovat peníze. Eskamotér musí kromě samotných triků ovládat také performanci, herectví, ale i psychologii, aby dokázal diváky zaujmout a také ošálit jejich smysly.
V přeneseném slova smyslu můžeme za eskamotéra označit člověka, který žongluje se slovy a argumenty, který dokáže každého přesvědčit.
V negativním významu může eskamotér znamenat i podvodníka.Kdo je to Eskamotér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Eskamotér? Lidé, umělci

Definici slova Eskamotér můžete sdílet s dalšími osobami na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Pixabay? Víte co je MSc? Znáte termín Logopedie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kalanetika?

Klíčová slova: význam pojmu, heslo, popis, odborný výraz, význam slova, informace, definice, termín, Eskamotér, přesný výraz, význam, přesný význam, přesný výraz, co znamená, etymologie, synonymum

Pojem Eskamotér je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Eskamotér

Najít slovo Eskamotér ve vyhledávači Yahoo

Hledat slovo Eskamotér ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Eskamotér ve Wikimedia Commons

Najít pojem Eskamotér ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít termín Eskamotér ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Eskamotér například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Eskamotér? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Eskamotér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Eskamotér? Definice pojmu Eskamotér je v kategorii Umělci

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Aktuální informace lze většinou nalézt pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než umělci.