Kdo je to?
Kdo je Arnold Schwarzenegger? Životopis Arnold Schwarzenegger, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Arnold Schwarzenegger?

Kdo je Arnold Schwarzenegger? Životopis, informace, biografie, herectví

Arnold Schwarzenegger je herec, podnikatel, režisér, politik, aktivista a filantrop. Začínal jako profesionální kulturista, je vítězem soutěže Mr. Universe a Mr. Olympia. Je také autorem knih a článků o sportu. Byl jedním z nejvýznamnějších kulturistů, jeho jméno nese i Arnold Sports Festival.
Arnold Schwarzenegger se stal ikonou hollywoodských akčních filmů. Proslavily ho filmy s Barbarem Conanem a filmy Terminátor. K dalším úspěšným filmům patří Komando, Predátor, Běžící muž nebo komedie Dvojčata, Policajt ze školky, Pravdivé lži a mnoho jiných. Úspěšný byl i jako politik, stal se guvernérem Kalifornie.Kdo je Arnold Schwarzenegger? Životopis Arnold Schwarzenegger, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní informace o osobě Arnold Schwarzenegger

Národnost: Rakousko,USA
Datum narození: 30. července 1947
Místo narození: Thal

Líbí se stručný životopis s osobou Arnold Schwarzenegger? Pak se podělte se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Apostila? Vzpomněli byste si na význam slova Cuba Libre? Vzpomenete si na definici slova Sekt? Znáte definici termínu Hangouts?

Klíčová slova: herectví, biografie, vysvětlení, wikipedie, informace, herectví, lexikon, zajímavosti, kde se narodil Arnold Schwarzenegger?, kdo je Arnold Schwarzenegger?, život, datum narození, místo narození, životopis, osobnosti, kdy se narodil Arnold Schwarzenegger?

Pojem Arnold Schwarzenegger je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Arnold Schwarzenegger v následujících zdrojích

Zkusit najít Arnold Schwarzenegger ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Arnold Schwarzenegger ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Arnold Schwarzenegger ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Arnold Schwarzenegger ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Arnold Schwarzenegger například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Životopis, kdo je Arnold Schwarzenegger? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Arnold Schwarzenegger? Kdy se narodil Arnold Schwarzenegger? Kde se narodil Arnold Schwarzenegger? Arnold Schwarzenegger patří do kategorie Herectví

Sepsáno redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Doporučujeme taktéž hledat osobnost, osobu, člověka Arnold Schwarzenegger kupříkladu v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Arnold Schwarzenegger i v jiné kategorii než je herectví.