Kdo je to?
Kdo je to Arnold Schwarzenegger? Životopis Arnold Schwarzenegger, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Arnold Schwarzenegger?

Kdo je to Arnold Schwarzenegger? Stručný životopis

Arnold Schwarzenegger je herec, podnikatel, režisér, politik, aktivista a filantrop. Začínal jako profesionální kulturista, je vítězem soutěže Mr. Universe a Mr. Olympia. Je také autorem knih a článků o sportu. Byl jedním z nejvýznamnějších kulturistů, jeho jméno nese i Arnold Sports Festival.
Arnold Schwarzenegger se stal ikonou hollywoodských akčních filmů. Proslavily ho filmy s Barbarem Conanem a filmy Terminátor. K dalším úspěšným filmům patří Komando, Predátor, Běžící muž nebo komedie Dvojčata, Policajt ze školky, Pravdivé lži a mnoho jiných. Úspěšný byl i jako politik, stal se guvernérem Kalifornie.Kdo je to Arnold Schwarzenegger? Životopis Arnold Schwarzenegger, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Arnold Schwarzenegger

Národnost: Rakousko,USA
Datum narození: 30. července 1947
Místo narození: Thal

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Arnold Schwarzenegger sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Apostila? Znáte termín Kramle? Vzpomenete si na definici slova Romance? Víte, co je to Kinofilm?

Klíčová slova: pojem, termín, co znamená, wiki, definice, vysvětlení, synonymum, popis, přesný význam, informace, význam slova, původ slova, popis, herectví, etymologie, lexikon

Pojem Arnold Schwarzenegger je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat pojem Arnold Schwarzenegger ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Arnold Schwarzenegger na Youtube

Hledat výraz Arnold Schwarzenegger ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Arnold Schwarzenegger ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Arnold Schwarzenegger například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Arnold Schwarzenegger? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Arnold Schwarzenegger? Kdo to byl Arnold Schwarzenegger? Kdy se narodil Arnold Schwarzenegger? Kde se narodil Arnold Schwarzenegger? Arnold Schwarzenegger se nachází v kategorii herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Arnold Schwarzenegger třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Arnold Schwarzenegger i v jiné kategorii než je herectví.