Kdo je to?
Kdo je Arnold Schwarzenegger? Životopis Arnold Schwarzenegger, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Arnold Schwarzenegger

Kdo je Arnold Schwarzenegger? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Arnold Schwarzenegger je herec, podnikatel, režisér, politik, aktivista a filantrop. Začínal jako profesionální kulturista, je vítězem soutěže Mr. Universe a Mr. Olympia. Je také autorem knih a článků o sportu. Byl jedním z nejvýznamnějších kulturistů, jeho jméno nese i Arnold Sports Festival.
Arnold Schwarzenegger se stal ikonou hollywoodských akčních filmů. Proslavily ho filmy s Barbarem Conanem a filmy Terminátor. K dalším úspěšným filmům patří Komando, Predátor, Běžící muž nebo komedie Dvojčata, Policajt ze školky, Pravdivé lži a mnoho jiných. Úspěšný byl i jako politik, stal se guvernérem Kalifornie.Kdo je Arnold Schwarzenegger? Životopis Arnold Schwarzenegger, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Arnold Schwarzenegger

Národnost: Rakousko,USA
Datum narození: 30. července 1947
Místo narození: Thal

Sdílejte tuto stránku s osobností Arnold Schwarzenegger s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Nota bene? Víte co je Etážové topení? Vzpomenete si na definici slova Jailbreak? Vzpomněli byste si co označuje výraz Apokalypsa?

Klíčová slova: vysvětlení, biografie, datum narození, herectví, popis, narození, životopis, kdy se narodil Arnold Schwarzenegger?, wiki, herectví, lexikon, Arnold Schwarzenegger, osobnosti, život, osobnost, kdo je Arnold Schwarzenegger?

Pojem Arnold Schwarzenegger je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Arnold Schwarzenegger

Zkusit najít frázi Arnold Schwarzenegger ve vyhledávači Qwant

Najít termín Arnold Schwarzenegger ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Arnold Schwarzenegger na Google obrázcích

Vyhledat pojem Arnold Schwarzenegger ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Arnold Schwarzenegger ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Arnold Schwarzenegger například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, v metavyhledávači Info.com nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Arnold Schwarzenegger

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Arnold Schwarzenegger? Kdy se narodil Arnold Schwarzenegger? Kde se narodil Arnold Schwarzenegger? Arnold Schwarzenegger patří do kategorie Herectví

Kategorie herectví, kudrny stařec, arnold Schwarzenegger, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete se pokusit také najít informace osobnost, osobu, člověka Arnold Schwarzenegger řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Arnold Schwarzenegger i v jiné kategorii než je herectví.