Kdo je to?
Kdo je Markéta Konvičková? Životopis Markéta Konvičková, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Markéta Konvičková

Kdo je Markéta Konvičková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Markéta Konvičková je česká zpěvačka a moderátorka.
Markéta se narodila 17. května 1994 v Třinci. Jako střední školu vystudovala Střední hotelovou a obchodně podnikatelskou školu, která se nachází v Českém Těšíně. Poté studovala na Vysoké škole báňské - Technické univerzitě v Ostravě, a to na fakultě ekonomické.
Jako zpěvačka zkoušela proniknout do povědomí již na místních soutěžích Werk Anděl Třinec a Havířovská nota, nicméně poprvé se prosadila, až když se dostala mezi finalisty Česko Slovenské SuperStar. Tam tehdy skončila na 9. místě, ale oslovila nejen spoustu posluchačů, ale i manažera Petra Šišku, díky kterému se dostala ke spolupráci s jeho agenturou Petarda Production. Zde vyšlo i její první album Na šňůře perel, na kterém spolupracovali i Michal David nebo Petr Bende. Pak hned vyšel Markétin první singl a videoklip s názvem Co hvězdám šeptají. Dalšími singly byly To holky maj rády a Láska se nedá dělit třemi. Ten třetí napsal pro Markétu Petr Bende. Čtvrtým singlem pak byla píseň Nenech mě čekat, kterou napsal pro změnu Michal David. Markéta byla se svými písněmi a s kapelou No talking band i na turné Křížem krážem Tour 2010. O rok později vyšlo její druhé album Kafe, bar a nikotin. Další koncertní turné absolvovala s kapelou No Name. Další alba pak následovala a nesla názvy „Tablo“ a „JÁ“.
Markéta má na svém kontě i několik ocenění. Například v listopadu roku 2010 se stala Objevem roku v anketě Český slavík Mattoni. Téhož roku zvítězila i v kategorii Objev roku v Hudebních cenách Óčka.
V roce 2021 se Markéta stala také moderátorkou, a to když začala moderovat pořad Sama doma z ostravského studia.
Markéta je vdaná za Reného Kuboše a mají spolu dceru Amélii.Kdo je Markéta Konvičková? Životopis Markéta Konvičková, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Hlavní data o osobě Markéta Konvičková

Národnost: česká
Datum narození: 17. 5. 1994
Místo narození: Třinec

Tento text (Markéta Konvičková) můžete samozřejmě sdílet s přáteli a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem Autokláv? Znáte termín Žerzej? Pamatujete si definici pojmu JAMU? Víte, co je to Nukleární medicína?

Klíčová slova: informace, wiki, wikipedie, kdo je Markéta Konvičková?, Markéta Konvičková, datum narození, zajímavosti, vysvětlení, osobnost, hudba, lexikon, národnost, kde se narodila Markéta Konvičková?, kdy se narodila Markéta Konvičková?, život, osobnosti

Pojem Markéta Konvičková je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat pojem Markéta Konvičková ve vyhledávači Yahoo

Hledat frázi Markéta Konvičková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Markéta Konvičková ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Markéta Konvičková na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Markéta Konvičková ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Markéta Konvičková například ve fulltextu Yahoo.com, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Životopis, kdo je Markéta Konvičková? Stručná biografie

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Markéta Konvičková? Kdy se narodila Markéta Konvičková? Kde se narodila Markéta Konvičková? Markéta Konvičková je v kategorii Hudba

Kategorie hudba, duhové housle, markéta Konvičková, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Markéta Konvičková dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Markéta Konvičková i v jiné kategorii než je hudba.