Kdo je to?
Kdo je to Statkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Statkář? Lidé, profese

Kdo je to Statkář?

Jaký je význam slova Statkář? Co to znamená?

Statkář je sedlák vlastnící statek či na něm hospodařící. Statkář mohl být zakoupený nebo nezakoupený. Zakoupený statkář měl dědičný podnájem, protože někdo z jeho předcházejících rodinných příslušníků zaplatil vrchnosti určitou částku. Takový podnájem byl nezrušitelný.
Nezakoupený statkář mohl o statek přijít rozhodnutím vrchnosti.Kdo je to Statkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Statkář? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Statkář s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Informace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Virus? Vzpomenete si na definici slova Mobilizace? Znáte termín Buddhismus?

Klíčová slova: přesný výraz, wiki, definice, původ slova, slovo, heslo, pojem, Statkář, význam slova, význam, lexikon, informace, co znamená, synonymum, vysvětlení, termín

Pojem Statkář je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít pojem Statkář na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Statkář na Youtube

Hledat pojem Statkář v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat výraz Statkář ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít heslo Statkář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Statkář například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Statkář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Statkář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Statkář? Definice pojmu Statkář patří do kategorie Profese

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít informace pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Statkář i v jiné kategorii než v profese.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.