Kdo je to?
Kdo je to Statkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Statkář? Lidé, profese

Statkář

Jaký je význam slova Statkář? Co to znamená?

Statkář je sedlák vlastnící statek či na něm hospodařící. Statkář mohl být zakoupený nebo nezakoupený. Zakoupený statkář měl dědičný podnájem, protože někdo z jeho předcházejících rodinných příslušníků zaplatil vrchnosti určitou částku. Takový podnájem byl nezrušitelný.
Nezakoupený statkář mohl o statek přijít rozhodnutím vrchnosti.Kdo je to Statkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Statkář? Lidé, profese

Zaujala vás definice slova Statkář? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook, Pinterest, Síť X nebo Reddit. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Lymfa? Znáte definici termínu Junta? Vzpomenete si na definici slova Houžev? Pamatujete si definici pojmu Apokalypsa?

Klíčová slova: definice, wiki, odborný výraz, informace, lexikon, původ slova, co znamená, pojem, přesný výraz, přesný výraz, slovo, význam pojmu, popis, termín, vysvětlení, Statkář

Pojem Statkář je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít frázi Statkář ve Wikipedii

Vyhledat heslo Statkář ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít heslo Statkář ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Statkář ve Wikimedia Commons

Najít pojem Statkář na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Statkář například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Statkář

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Statkář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Statkář? Definice pojmu Statkář je v kategorii Profese

Text vytvořen pro server Superia.cz. Omlouváme se za případné neaktuální údaje a pravopisné chyby na webových stránkách. Snažíme se neustále zlepšovat obsah a kvalitu stránek, a vaše zpětná vazba je pro mě velmi důležitá. Děkujeme za pochopení.Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Doporučujeme zkusit nalézt informace pojem, text, definici, například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Statkář hledat i v jiných kategoriích (než profese).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.