Kdo je to?
Kdo je to, byl Statkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Statkář? Lidé, profese

Kdo je to Statkář?

Co znamená a jaký je význam slova Statkář?

Statkář je sedlák vlastnící statek či na něm hospodařící. Statkář mohl být zakoupený nebo nezakoupený. Zakoupený statkář měl dědičný podnájem, protože někdo z jeho předcházejících rodinných příslušníků zaplatil vrchnosti určitou částku. Takový podnájem byl nezrušitelný.
Nezakoupený statkář mohl o statek přijít rozhodnutím vrchnosti.Kdo je to, byl Statkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Statkář? Lidé, profese

Definici slova Statkář můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Pandemie? Vzpomněli byste si na význam slova Cholerik? Vzpomenete si na definici slova Elektorát? Znáte definici termínu Kvantová fyzika?

Klíčová slova: profese, význam slova, heslo, wiki, synonymum, co znamená, význam, vysvětlení, kdo to je, kdo je Statkář?, co je to Statkář?, popis, definice, etymologie, informace, původ slova

Pojem Statkář je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledejte bez špehování slovo Statkář ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Statkář na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Statkář ve Wikimedia Commons

Najít výraz Statkář ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Statkář například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Statkář

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Statkář? Kdo to byl Statkář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Statkář? Definice pojmu Statkář patří do sekce profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.