Kdo je to?
Kdo je to Statkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Statkář? Lidé, profese

Kdo je to Statkář?

Co znamená a jaký je význam slova Statkář?

Statkář je sedlák vlastnící statek či na něm hospodařící. Statkář mohl být zakoupený nebo nezakoupený. Zakoupený statkář měl dědičný podnájem, protože někdo z jeho předcházejících rodinných příslušníků zaplatil vrchnosti určitou částku. Takový podnájem byl nezrušitelný.
Nezakoupený statkář mohl o statek přijít rozhodnutím vrchnosti.Kdo je to Statkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Statkář? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Statkář? Pak se podělte se známými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Informace? Vzpomněli byste si na význam slova Google disk? Vzpomenete si na definici slova Úplněk? Znáte definici termínu Bílá noc?

Klíčová slova: přesný výraz, profese, význam slova, co znamená, Statkář, termín, odborný výraz, význam pojmu, lexikon, synonymum, Statkář, přesný výraz, etymologie, vysvětlení, přesný význam, wikipedie

Pojem Statkář je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat výraz Statkář ve Wikipedii

Najít pojem Statkář na Google.cz

Najít heslo Statkář v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít heslo Statkář ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Statkář například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Statkář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Statkář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Statkář? Definice pojmu Statkář patří do kategorie Profese

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Profese).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.