Kdo je to?
Kdo je to, byl Statkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Statkář? Lidé, profese

Kdo je to Statkář?

Co znamená a jaký je význam slova Statkář?

Statkář je sedlák vlastnící statek či na něm hospodařící. Statkář mohl být zakoupený nebo nezakoupený. Zakoupený statkář měl dědičný podnájem, protože někdo z jeho předcházejících rodinných příslušníků zaplatil vrchnosti určitou částku. Takový podnájem byl nezrušitelný.
Nezakoupený statkář mohl o statek přijít rozhodnutím vrchnosti.Kdo je to, byl Statkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Statkář? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Statkář sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Parlament? Znáte termín Čakra? Vzpomenete si na definici slova Únavový syndrom? Víte, co je to Nebezpečný odpad?

Klíčová slova: popis, heslo, slovo, význam pojmu, formulace, popis, termín, synonymum, co znamená, kdo to je, profese, Statkář, kdo je Statkář?, původ slova, přesný výraz, význam

Pojem Statkář je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít výraz Statkář na Google.cz

Hledat videa s názvem Statkář na Youtube

Najít pojem Statkář ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Statkář ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Statkář například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Statkář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Statkář? Kdo to byl Statkář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Statkář? Definice pojmu Statkář se nachází v kategorii profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.