Kdo je to?
Kdo je to, byl Statkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Statkář? Lidé, profese

Kdo je to Statkář?

Co znamená a jaký je význam slova Statkář?

Statkář je sedlák vlastnící statek či na něm hospodařící. Statkář mohl být zakoupený nebo nezakoupený. Zakoupený statkář měl dědičný podnájem, protože někdo z jeho předcházejících rodinných příslušníků zaplatil vrchnosti určitou částku. Takový podnájem byl nezrušitelný.
Nezakoupený statkář mohl o statek přijít rozhodnutím vrchnosti.Kdo je to, byl Statkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Statkář? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Statkář s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Pandemie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Gastronomie? Vzpomenete si na definici slova Elektorát? Znáte termín Osteoporóza?

Klíčová slova: slovo, co znamená, etymologie, informace, přesný výraz, odborný výraz, význam pojmu, synonymum, přesný význam, popis, co je to Statkář?, vysvětlení, pojem, profese, kdo to je, termín

Pojem Statkář je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít heslo Statkář v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Statkář ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Statkář na Youtube

Hledat heslo Statkář ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Statkář například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Statkář, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Statkář? Kdo to byl Statkář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Statkář? Definice pojmu Statkář se nachází v sekci profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se vyhledat pojem, výraz, termín, heslo řekněme v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v profese.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.