Kdo je to?
Kdo je to Bezdomovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bezdomovec? Lidé, vlastnosti

Bezdomovec

Co znamená a jaký je význam slova Bezdomovec?

Bezdomovec je osoba, která nemá domov nebo přístřeší. Žije tedy na ulici nebo v přírodě svým způsobem života. Bezdomovci se vyskytují především ve velkých městech, sdružují se na určitých místech a typické pro tyto skupiny je strádání po stránce fyzické i psychické a sociální izolovanost od ostatních členů společnosti.
Bezdomovectví se často spojuje s nezaměstnaností, dluhy, nechutí k práci, alkoholizmem a dalšími negativními jevy.Kdo je to Bezdomovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bezdomovec? Lidé, vlastnosti

Zaujala vás definice pojmu Bezdomovec? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Čirok? Víte, co je to Bílá noc? Víte co je Abeceda? Rozumíte pojmu Týrání zvířat?

Klíčová slova: odborný výraz, popis, význam slova, vlastnosti, synonymum, přesný výraz, Bezdomovec, původ slova, etymologie, přesný význam, definice, lexikon, pojem, vlastnosti, informace, význam pojmu

Pojem Bezdomovec je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít termín Bezdomovec ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Bezdomovec ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Bezdomovec na Youtube

Vyhledat výraz Bezdomovec ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Bezdomovec na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bezdomovec například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Bezdomovec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Bezdomovec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bezdomovec? Definice pojmu Bezdomovec patří do sekce Vlastnosti

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat informace pojem, termín, výraz,heslo dejme tomu v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Radíme proto zkusit hledat pojem Bezdomovec v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je vlastnosti.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.