Kdo je to?
Kdo je to, byl Bezdomovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bezdomovec? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Bezdomovec?

Jaký je význam slova Bezdomovec? Co to znamená?

Bezdomovec je osoba, která nemá domov nebo přístřeší. Žije tedy na ulici nebo v přírodě svým způsobem života. Bezdomovci se vyskytují především ve velkých městech, sdružují se na určitých místech a typické pro tyto skupiny je strádání po stránce fyzické i psychické a sociální izolovanost od ostatních členů společnosti.
Bezdomovectví se často spojuje s nezaměstnaností, dluhy, nechutí k práci, alkoholizmem a dalšími negativními jevy.Kdo je to, byl Bezdomovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bezdomovec? Lidé, vlastnosti

Zaujalo vás slovo, termín Bezdomovec? Potom se podělte s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Polyp? Znáte pojem Ad hoc? Víte co je Malotřídka? Vzpomenete si na definici slova Čtvrtkmen?

Klíčová slova: termín, význam, co je to Bezdomovec?, definice, původ slova, synonymum, odborný výraz, popis, vlastnosti, vysvětlení, lexikon, wiki, kdo je Bezdomovec?, přesný význam, formulace, co znamená

Pojem Bezdomovec je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít pojem Bezdomovec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Bezdomovec na Google.cz

Hledat pojem Bezdomovec ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Bezdomovec ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Bezdomovec například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Bezdomovec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Bezdomovec? Kdo to byl Bezdomovec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bezdomovec? Definice pojmu Bezdomovec se nachází v kategorii vlastnosti. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít výraz, text, termín, pojem dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Bezdomovec i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.