Kdo je to?
Kdo je to, byl Bezdomovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bezdomovec? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Bezdomovec?

Jaký je význam slova Bezdomovec? Co to znamená?

Bezdomovec je osoba, která nemá domov nebo přístřeší. Žije tedy na ulici nebo v přírodě svým způsobem života. Bezdomovci se vyskytují především ve velkých městech, sdružují se na určitých místech a typické pro tyto skupiny je strádání po stránce fyzické i psychické a sociální izolovanost od ostatních členů společnosti.
Bezdomovectví se často spojuje s nezaměstnaností, dluhy, nechutí k práci, alkoholizmem a dalšími negativními jevy.Kdo je to, byl Bezdomovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bezdomovec? Lidé, vlastnosti

Sdílejte tuto stránku se slovem Bezdomovec se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Polyp? Vzpomněli byste si co znamená slovo Sushi? Víte co je Malotřídka? Víte co je Znárodnění?

Klíčová slova: lexikon, původ slova, vlastnosti, termín, co je to Bezdomovec?, pojem, odborný výraz, definice, informace, formulace, popis, význam pojmu, synonymum, etymologie, kdo je Bezdomovec?, popis

Pojem Bezdomovec je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat výraz Bezdomovec ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bezdomovec ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Bezdomovec ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Bezdomovec ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Bezdomovec například ve Wikipedii, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Bezdomovec, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Bezdomovec? Kdo to byl Bezdomovec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bezdomovec? Definice pojmu Bezdomovec je v kategorii vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než vlastnosti.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.