Kdo je to?
Kdo je to, byl Bezdomovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bezdomovec? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Bezdomovec?

Jaký je význam slova Bezdomovec? Co to znamená?

Bezdomovec je osoba, která nemá domov nebo přístřeší. Žije tedy na ulici nebo v přírodě svým způsobem života. Bezdomovci se vyskytují především ve velkých městech, sdružují se na určitých místech a typické pro tyto skupiny je strádání po stránce fyzické i psychické a sociální izolovanost od ostatních členů společnosti.
Bezdomovectví se často spojuje s nezaměstnaností, dluhy, nechutí k práci, alkoholizmem a dalšími negativními jevy.Kdo je to, byl Bezdomovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bezdomovec? Lidé, vlastnosti

Líbí se vám definice kdo je to Bezdomovec? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Almanach? Znáte definici termínu CVV? Víte co je Krokvice? Pamatujete si definici pojmu Sugesce?

Klíčová slova: wiki, heslo, pojem, slovo, přesný výraz, odborný výraz, popis, formulace, co znamená, původ slova, lexikon, popis, Bezdomovec, kdo to je, význam pojmu, vysvětlení

Pojem Bezdomovec je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat termín Bezdomovec ve vyhledávači Qwant

Najít termín Bezdomovec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Bezdomovec na Google.cz

Hledat pojem Bezdomovec ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Bezdomovec například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Bezdomovec

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Bezdomovec? Kdo to byl Bezdomovec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bezdomovec? Definice pojmu Bezdomovec je v kategorii vlastnosti. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, slovíčko třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Bezdomovec hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.