Kdo je to?
Kdo je to, byl Bezdomovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bezdomovec? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Bezdomovec?

Jaký je význam slova Bezdomovec? Co to znamená?

Bezdomovec je osoba, která nemá domov nebo přístřeší. Žije tedy na ulici nebo v přírodě svým způsobem života. Bezdomovci se vyskytují především ve velkých městech, sdružují se na určitých místech a typické pro tyto skupiny je strádání po stránce fyzické i psychické a sociální izolovanost od ostatních členů společnosti.
Bezdomovectví se často spojuje s nezaměstnaností, dluhy, nechutí k práci, alkoholizmem a dalšími negativními jevy.Kdo je to, byl Bezdomovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bezdomovec? Lidé, vlastnosti

Definici slova Bezdomovec můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Osobní bankrot? Víte co je Žalm? Víte co je Deprivace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Roráty?

Klíčová slova: odborný výraz, vysvětlení, termín, původ slova, etymologie, co je to Bezdomovec?, Bezdomovec, lexikon, přesný význam, popis, synonymum, wiki, vlastnosti, popis, pojem, co znamená

Pojem Bezdomovec je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít termín Bezdomovec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Bezdomovec ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bezdomovec ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Bezdomovec na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bezdomovec například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Bezdomovec

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Bezdomovec? Kdo to byl Bezdomovec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bezdomovec? Definice pojmu Bezdomovec patří do sekce vlastnosti. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též hledat pojem, text, definici, například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v vlastnosti.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.