Kdo je to?
Kdo je to, byl Bezdomovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bezdomovec? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Bezdomovec?

Jaký je význam slova Bezdomovec? Co to znamená?

Bezdomovec je osoba, která nemá domov nebo přístřeší. Žije tedy na ulici nebo v přírodě svým způsobem života. Bezdomovci se vyskytují především ve velkých městech, sdružují se na určitých místech a typické pro tyto skupiny je strádání po stránce fyzické i psychické a sociální izolovanost od ostatních členů společnosti.
Bezdomovectví se často spojuje s nezaměstnaností, dluhy, nechutí k práci, alkoholizmem a dalšími negativními jevy.Kdo je to, byl Bezdomovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bezdomovec? Lidé, vlastnosti

Tento text (Bezdomovec) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Osobní bankrot? Znáte definici termínu Jádrová omítka? Víte co je Deprivace? Pamatujete si definici pojmu Lambliáza?

Klíčová slova: lexikon, synonymum, význam pojmu, popis, přesný výraz, pojem, etymologie, odborný výraz, původ slova, definice, termín, význam slova, význam, přesný význam, slovo, heslo

Pojem Bezdomovec je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít výraz Bezdomovec ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Bezdomovec ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Bezdomovec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Bezdomovec ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Bezdomovec například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Bezdomovec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Bezdomovec? Kdo to byl Bezdomovec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bezdomovec? Definice pojmu Bezdomovec je v sekci vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.