Kdo je to?
Kdo je to, byl Padouch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Padouch? Lidé, herectví

Kdo je to Padouch?

Co znamená a jaký je význam slova Padouch?

Padouch neboli záporňák, zloduch, darebák, sígr, mizera či lump, je ryze záporná postava filmu, seriálu či románu. Za padoucha považujeme postavu, která koná vždy pouze špatné skutky a která není sympatická divákům (resp. čtenářům). Pokud je záporná postava divákům sympatická, nazýváme ji antihrdina. Padouch je velmi často jedna z nejdůležitějších postav příběhu.Kdo je to, byl Padouch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Padouch? Lidé, herectví

Líbí se vám definice kdo je to Padouch? Pak se podělte s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Smartphone? Vzpomenete si na definici slova Bazilika? Vzpomněli byste si na význam slova Burza? Vzpomněli byste si na význam slova Visa?

Klíčová slova: význam slova, kdo to je, význam pojmu, lexikon, význam, herectví, co je to Padouch?, pojem, definice, wiki, etymologie, původ slova, odborný výraz, Padouch, slovo, heslo

Pojem Padouch je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat heslo Padouch ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Padouch ve vyhledávači Qwant

Najít termín Padouch v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Padouch na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Padouch například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Padouch

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Padouch? Kdo to byl Padouch? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Padouch? Definice pojmu Padouch je v kategorii herectví. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat výraz, heslo, text, pojem například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci herectví.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.