Kdo je to?
Kdo je to, byl Padouch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Padouch? Lidé, herectví

Kdo je to Padouch?

Co znamená a jaký je význam slova Padouch?

Padouch neboli záporňák, zloduch, darebák, sígr, mizera či lump, je ryze záporná postava filmu, seriálu či románu. Za padoucha považujeme postavu, která koná vždy pouze špatné skutky a která není sympatická divákům (resp. čtenářům). Pokud je záporná postava divákům sympatická, nazýváme ji antihrdina. Padouch je velmi často jedna z nejdůležitějších postav příběhu.Kdo je to, byl Padouch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Padouch? Lidé, herectví

Tento text (Padouch) můžete sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Lobbista? Rozumíte pojmu Elementární? Vzpomněli byste si na význam slova Agar? Znáte pojem Účetní zůstatek?

Klíčová slova: kdo je Padouch?, kdo to je, význam, přesný výraz, termín, slovo, informace, význam slova, herectví, popis, původ slova, definice, etymologie, odborný výraz, Padouch, pojem

Pojem Padouch je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat výraz Padouch v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Padouch ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Padouch ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Padouch ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Padouch například ve videích na Youtube, v Google překladači, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Padouch, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Padouch? Kdo to byl Padouch? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Padouch? Definice pojmu Padouch je v kategorii herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme například na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v herectví.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.