Kdo je to?
Kdo je to, byl Padouch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Padouch? Lidé, herectví

Kdo je to Padouch?

Co znamená a jaký je význam slova Padouch?

Padouch neboli záporňák, zloduch, darebák, sígr, mizera či lump, je ryze záporná postava filmu, seriálu či románu. Za padoucha považujeme postavu, která koná vždy pouze špatné skutky a která není sympatická divákům (resp. čtenářům). Pokud je záporná postava divákům sympatická, nazýváme ji antihrdina. Padouch je velmi často jedna z nejdůležitějších postav příběhu.Kdo je to, byl Padouch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Padouch? Lidé, herectví

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Padouch s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Lobbista? Vzpomněli byste si co označuje výraz Dceřiná společnost? Vzpomněli byste si na význam slova Agar? Znáte termín Paternalismus?

Klíčová slova: termín, etymologie, původ slova, pojem, přesný význam, definice, význam, popis, slovo, popis, wiki, Padouch, kdo to je, informace, význam slova, přesný výraz

Pojem Padouch je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat termín Padouch ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Padouch ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Padouch ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Padouch ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Padouch například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Padouch

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Padouch? Kdo to byl Padouch? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Padouch? Definice pojmu Padouch patří do sekce herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než herectví).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.