Kdo je to?
Kdo je to, byl Padouch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Padouch? Lidé, herectví

Kdo je to Padouch?

Co znamená a jaký je význam slova Padouch?

Padouch neboli záporňák, zloduch, darebák, sígr, mizera či lump, je ryze záporná postava filmu, seriálu či románu. Za padoucha považujeme postavu, která koná vždy pouze špatné skutky a která není sympatická divákům (resp. čtenářům). Pokud je záporná postava divákům sympatická, nazýváme ji antihrdina. Padouch je velmi často jedna z nejdůležitějších postav příběhu.Kdo je to, byl Padouch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Padouch? Lidé, herectví

Zaujalo vás slovo, termín Padouch? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Smartphone? Víte co je Euforie? Vzpomněli byste si na význam slova Burza? Vzpomněli byste si co označuje výraz Banner?

Klíčová slova: popis, synonymum, význam slova, původ slova, lexikon, heslo, termín, informace, co je to Padouch?, kdo je Padouch?, pojem, vysvětlení, wiki, význam, význam pojmu, přesný výraz

Pojem Padouch je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat pojem Padouch na Google.cz

Najít výraz Padouch ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Padouch ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Padouch na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Padouch například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Padouch? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Padouch? Kdo to byl Padouch? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Padouch? Definice pojmu Padouch se nachází v kategorii herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než herectví).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.