Kdo je to?
Kdo je to Padouch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Padouch? Lidé, herectví

Padouch

Jaký je význam slova Padouch? Co to znamená?

Padouch neboli záporňák, zloduch, darebák, sígr, mizera či lump, je ryze záporná postava filmu, seriálu či románu. Za padoucha považujeme postavu, která koná vždy pouze špatné skutky a která není sympatická divákům (resp. čtenářům). Pokud je záporná postava divákům sympatická, nazýváme ji antihrdina. Padouch je velmi často jedna z nejdůležitějších postav příběhu.Kdo je to Padouch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Padouch? Lidé, herectví

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Padouch? s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Stres? Pamatujete si definici pojmu Tanin? Vzpomněli byste si na význam slova Happening? Vzpomněli byste si co znamená slovo Afinita?

Klíčová slova: synonymum, význam, informace, termín, herectví, herectví, přesný význam, wiki, vysvětlení, pojem, Padouch, původ slova, slovo, etymologie, přesný výraz, Padouch

Pojem Padouch je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat slovo Padouch na Google obrázcích

Zkusit najít heslo Padouch ve Wikipedii

Hledat slovo Padouch ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Padouch ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Padouch na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Padouch například ve fulltextu Yahoo.com, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Padouch? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Padouch? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Padouch? Definice pojmu Padouch je v sekci Herectví

Kategorie herectví, klapka film, padouch, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace obsažené na našich webových stránkách byly pečlivě zkontrolovány. I přesto však nepřebíráme odpovědnost za případné chyby. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Padouch hledat i v jiných kategoriích (než herectví).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.