Kdo je to?
Kdo je to, byl Padouch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Padouch? Lidé, herectví

Kdo je to Padouch?

Co znamená a jaký je význam slova Padouch?

Padouch neboli záporňák, zloduch, darebák, sígr, mizera či lump, je ryze záporná postava filmu, seriálu či románu. Za padoucha považujeme postavu, která koná vždy pouze špatné skutky a která není sympatická divákům (resp. čtenářům). Pokud je záporná postava divákům sympatická, nazýváme ji antihrdina. Padouch je velmi často jedna z nejdůležitějších postav příběhu.Kdo je to, byl Padouch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Padouch? Lidé, herectví

Budeme rádi, pokud budete definici slova Padouch sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Lobbista? Vzpomenete si na definici slova Syfilis? Vzpomněli byste si na význam slova Agar? Vzpomněli byste si na význam slova Pólo?

Klíčová slova: informace, vysvětlení, co je to Padouch?, přesný význam, etymologie, význam, formulace, přesný výraz, termín, původ slova, herectví, definice, význam pojmu, slovo, lexikon, kdo je Padouch?

Pojem Padouch je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít pojem Padouch v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Padouch na Google.cz

Hledat slovo Padouch ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Padouch ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Padouch například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Padouch, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Padouch? Kdo to byl Padouch? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Padouch? Definice pojmu Padouch se nachází v sekci herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít pojem, výraz, termín, heslo řekněme v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než herectví).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.