Kdo je to?
Kdo je Barbora Krejčíková? Životopis Barbora Krejčíková, osobnosti, slavná žena z kategorie sport

Kdo je Barbora Krejčíková?

Kdo je Barbora Krejčíková? Životopis, informace, biografie, sport

Barbora Krejčíková je profesionální tenistka, která v posledních letech zažívá rychlý vzestup v kariéře. Už na juniorských turnajích měla úspěchy, ačkoli to nikdy nestačilo na první místo ve světovém žebříčku. V roce 2011 byla v anketě Zlatý kanár oceněna jako Talent roku v rámci juniorských hráček. V juniorské kategorii vyhrála tři grandslamy ve čtyřhře, když v roce 2013 zvítězila na French Open, US Open a na Wimbledonu. Ve stejném roce skončila druhá na Australian Open.
Ve čtyřhře se Krejčíkové dařilo také v profesionální kariéře, zatímco ve dvouhře se jí dlouho nedařilo prorazit. V období mezi říjnem 2018 a lednem 2019 byla ve čtyřhře žen světovou jedničkou. V tomto období tvořila duo s českou hráčkou Kateřinou Siniakovovou. Krejčíková však toužila stoupat také žebříčkem ve dvouhře. Průlomový byl rok 2020, kdy se konečně probojovala mezi sto nejlepších hráček světa. Na úspěšný rok 2020 navázal rok 2021, ve kterém Krejčíková dále stoupala žebříčkem. Na turnaji v Dubaji se dostala až do finále a získala tak 38. pozici ve světovém žebříčku, což je její životní maximum. Úspěchy z posledního období jsou dané nejen zlepšením ve hře, ale také vyšším sebevědomím, které postupně získala. Krejčíková i čeští fanoušci věří, že postup žebříčkem bude pokračovat i nadále a že po titulech ve čtyřhře přijde velký úspěch také ve dvouhře.Kdo je Barbora Krejčíková? Životopis Barbora Krejčíková, osobnosti, slavná žena z kategorie sport

Základní údaje o osobě Barbora Krejčíková

Národnost: česká
Datum narození: 18. prosince 1995
Místo narození: Brno

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Barbora Krejčíková s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Kyberpunk? Vzpomenete si na definici slova MDŽ? Znáte pojem Maligní? Vzpomněli byste si na význam slova Netbook?

Klíčová slova: narození, biografie, wikipedie, datum narození, lexikon, Barbora Krejčíková, sport, Barbora Krejčíková, národnost, sport, kde se narodila Barbora Krejčíková?, vysvětlení, životopis, místo narození, kdy se narodila Barbora Krejčíková?, popis

Pojem Barbora Krejčíková je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat výraz Barbora Krejčíková na Google.cz

Vyhledat heslo Barbora Krejčíková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Barbora Krejčíková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Barbora Krejčíková ve vyhledávači Yahoo

Hledat slovo Barbora Krejčíková ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Barbora Krejčíková například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Barbora Krejčíková? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Barbora Krejčíková? Kdy se narodila Barbora Krejčíková? Kde se narodila Barbora Krejčíková? Barbora Krejčíková se nachází v sekci Sport

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Barbora Krejčíková dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barbora Krejčíková i v jiné kategorii než je sport.