Kdo je to?
Kdo je Barbora Krejčíková? Životopis Barbora Krejčíková, osobnosti, slavná žena z kategorie sport

Kdo je Barbora Krejčíková?

Kdo je Barbora Krejčíková? Životopis, informace, biografie, sport

Barbora Krejčíková je profesionální tenistka, která v posledních letech zažívá rychlý vzestup v kariéře. Už na juniorských turnajích měla úspěchy, ačkoli to nikdy nestačilo na první místo ve světovém žebříčku. V roce 2011 byla v anketě Zlatý kanár oceněna jako Talent roku v rámci juniorských hráček. V juniorské kategorii vyhrála tři grandslamy ve čtyřhře, když v roce 2013 zvítězila na French Open, US Open a na Wimbledonu. Ve stejném roce skončila druhá na Australian Open.
Ve čtyřhře se Krejčíkové dařilo také v profesionální kariéře, zatímco ve dvouhře se jí dlouho nedařilo prorazit. V období mezi říjnem 2018 a lednem 2019 byla ve čtyřhře žen světovou jedničkou. V tomto období tvořila duo s českou hráčkou Kateřinou Siniakovovou. Krejčíková však toužila stoupat také žebříčkem ve dvouhře. Průlomový byl rok 2020, kdy se konečně probojovala mezi sto nejlepších hráček světa. Na úspěšný rok 2020 navázal rok 2021, ve kterém Krejčíková dále stoupala žebříčkem. Na turnaji v Dubaji se dostala až do finále a získala tak 38. pozici ve světovém žebříčku, což je její životní maximum. Úspěchy z posledního období jsou dané nejen zlepšením ve hře, ale také vyšším sebevědomím, které postupně získala. Krejčíková i čeští fanoušci věří, že postup žebříčkem bude pokračovat i nadále a že po titulech ve čtyřhře přijde velký úspěch také ve dvouhře.Kdo je Barbora Krejčíková? Životopis Barbora Krejčíková, osobnosti, slavná žena z kategorie sport

Hlavní data o osobě Barbora Krejčíková

Národnost: česká
Datum narození: 18. prosince 1995
Místo narození: Brno

Sdílejte tuto stránku s osobností Barbora Krejčíková s partnery, kolegy a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Déja vu? Pamatujete si definici pojmu Benchmark? Znáte pojem Gyros? Vzpomněli byste si co znamená slovo Dřevomorka?

Klíčová slova: zajímavosti, místo narození, lexikon, životopis, informace, kdo je Barbora Krejčíková?, wiki, kdy se narodila Barbora Krejčíková?, Barbora Krejčíková, kde se narodila Barbora Krejčíková?, popis, narození, sport, národnost, wikipedie, osobnosti

Pojem Barbora Krejčíková je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Barbora Krejčíková v dalších zdrojích

Hledat pojem Barbora Krejčíková na Google obrázcích

Zkusit najít Barbora Krejčíková ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Barbora Krejčíková ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Barbora Krejčíková ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Barbora Krejčíková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Barbora Krejčíková například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Barbora Krejčíková

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Barbora Krejčíková? Kdy se narodila Barbora Krejčíková? Kde se narodila Barbora Krejčíková? Barbora Krejčíková je v kategorii Sport

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Doporučujeme vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Barbora Krejčíková dejme tomu např. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barbora Krejčíková i v jiné kategorii než je sport.