Kdo je to?
Kdo je Barbora Krejčíková? Životopis Barbora Krejčíková, osobnosti, slavná žena z kategorie sport

Kdo je Barbora Krejčíková?

Kdo je Barbora Krejčíková? Životopis, informace, biografie, sport

Barbora Krejčíková je profesionální tenistka, která v posledních letech zažívá rychlý vzestup v kariéře. Už na juniorských turnajích měla úspěchy, ačkoli to nikdy nestačilo na první místo ve světovém žebříčku. V roce 2011 byla v anketě Zlatý kanár oceněna jako Talent roku v rámci juniorských hráček. V juniorské kategorii vyhrála tři grandslamy ve čtyřhře, když v roce 2013 zvítězila na French Open, US Open a na Wimbledonu. Ve stejném roce skončila druhá na Australian Open.
Ve čtyřhře se Krejčíkové dařilo také v profesionální kariéře, zatímco ve dvouhře se jí dlouho nedařilo prorazit. V období mezi říjnem 2018 a lednem 2019 byla ve čtyřhře žen světovou jedničkou. V tomto období tvořila duo s českou hráčkou Kateřinou Siniakovovou. Krejčíková však toužila stoupat také žebříčkem ve dvouhře. Průlomový byl rok 2020, kdy se konečně probojovala mezi sto nejlepších hráček světa. Na úspěšný rok 2020 navázal rok 2021, ve kterém Krejčíková dále stoupala žebříčkem. Na turnaji v Dubaji se dostala až do finále a získala tak 38. pozici ve světovém žebříčku, což je její životní maximum. Úspěchy z posledního období jsou dané nejen zlepšením ve hře, ale také vyšším sebevědomím, které postupně získala. Krejčíková i čeští fanoušci věří, že postup žebříčkem bude pokračovat i nadále a že po titulech ve čtyřhře přijde velký úspěch také ve dvouhře.Kdo je Barbora Krejčíková? Životopis Barbora Krejčíková, osobnosti, slavná žena z kategorie sport

Hlavní data o osobě Barbora Krejčíková

Národnost: česká
Datum narození: 18. prosince 1995
Místo narození: Brno

Tento text (Barbora Krejčíková) můžete samozřejmě sdílet s přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Kyberpunk? Vzpomněli byste si co označuje výraz Developer? Znáte pojem Mandátní smlouva? Znáte termín Ataka?

Klíčová slova: Barbora Krejčíková, vysvětlení, národnost, život, kdy se narodila Barbora Krejčíková?, popis, osobnosti, sport, životopis, kde se narodila Barbora Krejčíková?, informace, wiki, datum narození, sport, místo narození, zajímavosti

Pojem Barbora Krejčíková je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat videa s názvem Barbora Krejčíková na Youtube

Hledat výraz Barbora Krejčíková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít pojem Barbora Krejčíková na Google.cz

Hledat heslo Barbora Krejčíková ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Barbora Krejčíková ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Barbora Krejčíková například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Barbora Krejčíková? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Barbora Krejčíková? Kdy se narodila Barbora Krejčíková? Kde se narodila Barbora Krejčíková? Barbora Krejčíková patří do kategorie Sport

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Pokuste se vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Barbora Krejčíková dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barbora Krejčíková i v jiné kategorii než je sport.