Kdo je to?
Kdo je to Barbora Krejčíková? Životopis Barbora Krejčíková, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Barbora Krejčíková?

Kdo je to Barbora Krejčíková? Stručný životopis

Barbora Krejčíková je profesionální tenistka, která v posledních letech zažívá rychlý vzestup v kariéře. Už na juniorských turnajích měla úspěchy, ačkoli to nikdy nestačilo na první místo ve světovém žebříčku. V roce 2011 byla v anketě Zlatý kanár oceněna jako Talent roku v rámci juniorských hráček. V juniorské kategorii vyhrála tři grandslamy ve čtyřhře, když v roce 2013 zvítězila na French Open, US Open a na Wimbledonu. Ve stejném roce skončila druhá na Australian Open.
Ve čtyřhře se Krejčíkové dařilo také v profesionální kariéře, zatímco ve dvouhře se jí dlouho nedařilo prorazit. V období mezi říjnem 2018 a lednem 2019 byla ve čtyřhře žen světovou jedničkou. V tomto období tvořila duo s českou hráčkou Kateřinou Siniakovovou. Krejčíková však toužila stoupat také žebříčkem ve dvouhře. Průlomový byl rok 2020, kdy se konečně probojovala mezi sto nejlepších hráček světa. Na úspěšný rok 2020 navázal rok 2021, ve kterém Krejčíková dále stoupala žebříčkem. Na turnaji v Dubaji se dostala až do finále a získala tak 38. pozici ve světovém žebříčku, což je její životní maximum. Úspěchy z posledního období jsou dané nejen zlepšením ve hře, ale také vyšším sebevědomím, které postupně získala. Krejčíková i čeští fanoušci věří, že postup žebříčkem bude pokračovat i nadále a že po titulech ve čtyřhře přijde velký úspěch také ve dvouhře.Kdo je to Barbora Krejčíková? Životopis Barbora Krejčíková, lidé, osobnosti z sport

Hlavní informace o osobě Barbora Krejčíková

Národnost: česká
Datum narození: 18. prosince 1995
Místo narození: Brno

Popis osobnosti Barbora Krejčíková můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Kyberpunk? Víte co je Canting? Znáte pojem Oolong? Vzpomněli byste si co označuje výraz Diecéze?

Klíčová slova: Barbora Krejčíková, heslo, slovo, sport, přesný význam, význam pojmu, kdo to je, odborný výraz, přesný výraz, co znamená, popis, termín, lexikon, pojem, formulace, vysvětlení

Pojem Barbora Krejčíková je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat termín Barbora Krejčíková ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Barbora Krejčíková ve Wikislovníku

Najít termín Barbora Krejčíková na Google.cz

Hledat termín Barbora Krejčíková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Barbora Krejčíková například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Životopis, kdo je Barbora Krejčíková? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Barbora Krejčíková? Kdo to byl Barbora Krejčíková? Kdy se narodil Barbora Krejčíková? Kde se narodil Barbora Krejčíková? Barbora Krejčíková se nachází v kategorii sport. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Barbora Krejčíková dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barbora Krejčíková i v jiné kategorii než je sport.