Kdo je to?
Kdo je to Pecivál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pecivál? Lidé, hanlivé

Kdo je to Pecivál?

Jaký je význam slova Pecivál? Co to znamená?

Pecivál je pojmenován používané pro takové osoby, které nechtějí nic dělat, přestože by mohly a mají pro různé činnosti dostatek sil a schopností. Toto hanlivé pojmenování pochází od polehávání za teplou pecí, tedy válení se na peci.
Pecivál je také označován jako lenoch nebo lempl, flákač a podobně.


Kdo je to Pecivál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pecivál? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Pecivál s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu Crohnova nemoc? Vzpomněli byste si co označuje výraz Implementace? Znáte definici termínu Římsa? Znáte termín Modifikace?

Klíčová slova: popis, termín, hanlivé, etymologie, význam slova, informace, formulace, původ slova, odborný výraz, lexikon, slovo, přesný výraz, přesný výraz, význam pojmu, význam, co znamená

Pojem Pecivál je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít heslo Pecivál ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Pecivál na Youtube

Najít slovo Pecivál ve vyhledávači Yahoo

Najít slovo Pecivál ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Pecivál v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Pecivál například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Pecivál? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Pecivál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pecivál? Definice pojmu Pecivál se nachází v sekci Hanlivé

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat informace výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Pecivál hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).