Kdo je to?
Kdo je to, byl Pecivál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pecivál? Lidé, hanlivé

Kdo je to Pecivál?

Jaký je význam slova Pecivál? Co to znamená?

Pecivál je pojmenován používané pro takové osoby, které nechtějí nic dělat, přestože by mohly a mají pro různé činnosti dostatek sil a schopností. Toto hanlivé pojmenování pochází od polehávání za teplou pecí, tedy válení se na peci.
Pecivál je také označován jako lenoch nebo lempl, flákač a podobně.


Kdo je to, byl Pecivál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pecivál? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Pecivál? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Aloha? Víte co je Břit? Znáte definici termínu Kontextová reklama? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kometa?

Klíčová slova: Pecivál, lexikon, kdo je Pecivál?, hanlivé, přesný význam, význam pojmu, synonymum, etymologie, přesný výraz, termín, co je to Pecivál?, formulace, vysvětlení, informace, popis, původ slova

Pojem Pecivál je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat frázi Pecivál ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Pecivál ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Pecivál ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Pecivál v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Pecivál například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Pecivál, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Pecivál? Kdo to byl Pecivál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pecivál? Definice pojmu Pecivál je v kategorii hanlivé. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín např. v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než hanlivé.