Kdo je to?
Kdo je to Pecivál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pecivál? Lidé, hanlivé

Pecivál

Jaký je význam slova Pecivál? Co to znamená?

Pecivál je pojmenován používané pro takové osoby, které nechtějí nic dělat, přestože by mohly a mají pro různé činnosti dostatek sil a schopností. Toto hanlivé pojmenování pochází od polehávání za teplou pecí, tedy válení se na peci.
Pecivál je také označován jako lenoch nebo lempl, flákač a podobně.


Kdo je to Pecivál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pecivál? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Pecivál sdílet s kolegy na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu Minaret? Vzpomněli byste si na význam slova Aktivní uhlí? Znáte definici termínu Kolísavý tlak? Znáte definici termínu Hraška?

Klíčová slova: slovo, původ slova, hanlivé, přesný význam, etymologie, Pecivál, odborný výraz, definice, popis, formulace, termín, význam, význam slova, informace, lexikon, pojem

Pojem Pecivál je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat slovo Pecivál ve Wikislovníku

Hledat termín Pecivál ve Wikipedii

Vyhledat výraz Pecivál na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pecivál ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Pecivál ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Pecivál například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pecivál

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Pecivál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pecivál? Definice pojmu Pecivál patří do sekce Hanlivé

Text napsán pro Superia.cz. Zveřejněné texty nemohou sloužit jako stoprocentní zdroj informací a mohou se v nich objevovat faktické chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se vyhledat informace výraz, text, termín, pojem například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Pecivál hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).