Kdo je to?
Kdo je to, byl Pecivál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pecivál? Lidé, hanlivé

Kdo je to Pecivál?

Jaký je význam slova Pecivál? Co to znamená?

Pecivál je pojmenován používané pro takové osoby, které nechtějí nic dělat, přestože by mohly a mají pro různé činnosti dostatek sil a schopností. Toto hanlivé pojmenování pochází od polehávání za teplou pecí, tedy válení se na peci.
Pecivál je také označován jako lenoch nebo lempl, flákač a podobně.Kdo je to, byl Pecivál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pecivál? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Pecivál s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Tatarák? Vzpomněli byste si co znamená slovo Rumiště? Znáte definici termínu Lumbálka? Víte co je Feng shui?

Klíčová slova: definice, Pecivál, význam, lexikon, význam pojmu, termín, původ slova, popis, etymologie, co je to Pecivál?, slovo, heslo, přesný význam, kdo je Pecivál?, odborný výraz, vysvětlení

Pojem Pecivál je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat heslo Pecivál ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Pecivál na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Pecivál ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Pecivál ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Pecivál například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pecivál

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Pecivál? Kdo to byl Pecivál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pecivál? Definice pojmu Pecivál patří do sekce hanlivé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též zkusit najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu Pecivál i v jiné kategorii než je sekce hanlivé.