Kdo je to?
Kdo je to Doktorand? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Doktorand? Lidé, Školství

Doktorand

Jaký je význam slova Doktorand? Co to znamená?

Doktorand je název osoby, která se uchází o doktorát, hodnost doktora. K doktorskému studiu se zájemce může přihlásit až po dovršení věku 26 let. Doktorské studium je přísné, je požadována docházka a účast na přednáškách, vědecká práce a publikování, popř. práce v laboratoři.
Doktorand může být podporován stipendiem a je mu umožněna účast na stážích a konferencích i v zahraničí, pokud však splňuje dané podmínky. V závěru studia musí složit náročnou zkoušku – rigorózní zkoušku pro tzv. malý doktorát nebo disertaci pro tzv. velký doktorát. Absolvent pak získá titul Ph.D. nebo může užívat neoficiální zkratku dr.Kdo je to Doktorand? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Doktorand? Lidé, Školství

Tento text (Doktorand) můžete sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to SUV? Vzpomněli byste si co znamená slovo Přečin? Vzpomněli byste si na význam slova Právo? Víte co je Valcha?

Klíčová slova: heslo, přesný výraz, formulace, pojem, etymologie, přesný výraz, wikipedie, slovo, informace, Doktorand, přesný význam, wiki, co znamená, Školství, termín, lexikon

Pojem Doktorand je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Doktorand ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Doktorand ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Doktorand ve Wikipedii

Vyhledat výraz Doktorand ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Doktorand ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Doktorand například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Doktorand

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Doktorand? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Doktorand? Definice pojmu Doktorand patří do kategorie Školství

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za přesnost, úplnost a hodnověrnost jakýchkoliv informací sdělovaných prostřednictvím těchto webových stránek. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Aktuální informace lze většinou nalézt pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Školství.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.