Kdo je to?
Kdo je to, byl Doktorand? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Doktorand? Lidé, Školství

Kdo je to Doktorand?

Co znamená a jaký je význam slova Doktorand?

Doktorand je název osoby, která se uchází o doktorát, hodnost doktora. K doktorskému studiu se zájemce může přihlásit až po dovršení věku 26 let. Doktorské studium je přísné, je požadována docházka a účast na přednáškách, vědecká práce a publikování, popř. práce v laboratoři.
Doktorand může být podporován stipendiem a je mu umožněna účast na stážích a konferencích i v zahraničí, pokud však splňuje dané podmínky. V závěru studia musí složit náročnou zkoušku – rigorózní zkoušku pro tzv. malý doktorát nebo disertaci pro tzv. velký doktorát. Absolvent pak získá titul Ph.D. nebo může užívat neoficiální zkratku dr.Kdo je to, byl Doktorand? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Doktorand? Lidé, Školství

Líbí se vám definice kdo je to Doktorand? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Jerlín? Vzpomenete si na definici slova Almanach? Vzpomněli byste si na význam slova Nadsázka? Vzpomněli byste si na význam slova Chirurgická ocel?

Klíčová slova: synonymum, definice, formulace, Doktorand, kdo to je, termín, wiki, původ slova, lexikon, informace, slovo, význam slova, odborný výraz, co je to Doktorand?, popis, přesný výraz

Pojem Doktorand je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít pojem Doktorand na Google.cz

Hledat slovo Doktorand ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Doktorand na Youtube

Zkusit najít slovo Doktorand ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Doktorand například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Doktorand, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Doktorand? Kdo to byl Doktorand? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Doktorand? Definice pojmu Doktorand je v kategorii Školství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též hledat pojem, termín, výraz, heslo řekněme v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Doktorand i v jiné kategorii než v Školství.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.