Kdo je to?
Kdo je to, byl Doktorand? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Doktorand? Lidé, Školství

Kdo je to Doktorand?

Co znamená a jaký je význam slova Doktorand?

Doktorand je název osoby, která se uchází o doktorát, hodnost doktora. K doktorskému studiu se zájemce může přihlásit až po dovršení věku 26 let. Doktorské studium je přísné, je požadována docházka a účast na přednáškách, vědecká práce a publikování, popř. práce v laboratoři.
Doktorand může být podporován stipendiem a je mu umožněna účast na stážích a konferencích i v zahraničí, pokud však splňuje dané podmínky. V závěru studia musí složit náročnou zkoušku – rigorózní zkoušku pro tzv. malý doktorát nebo disertaci pro tzv. velký doktorát. Absolvent pak získá titul Ph.D. nebo může užívat neoficiální zkratku dr.Kdo je to, byl Doktorand? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Doktorand? Lidé, Školství

Zaujalo vás slovo, termín Doktorand? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Jerlín? Víte co je Omegle? Vzpomněli byste si na význam slova Nadsázka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Irská káva?

Klíčová slova: význam slova, význam pojmu, popis, co je to Doktorand?, pojem, kdo je Doktorand?, Doktorand, přesný výraz, synonymum, kdo to je, formulace, Školství, definice, slovo, etymologie, wiki

Pojem Doktorand je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat heslo Doktorand na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Doktorand ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Doktorand ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Doktorand ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Doktorand například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Doktorand

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Doktorand? Kdo to byl Doktorand? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Doktorand? Definice pojmu Doktorand patří do sekce Školství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se též vyhledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie Školství.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.