Kdo je to?
Kdo je to, byl Doktorand? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Doktorand? Lidé, Školství

Kdo je to Doktorand?

Co znamená a jaký je význam slova Doktorand?

Doktorand je název osoby, která se uchází o doktorát, hodnost doktora. K doktorskému studiu se zájemce může přihlásit až po dovršení věku 26 let. Doktorské studium je přísné, je požadována docházka a účast na přednáškách, vědecká práce a publikování, popř. práce v laboratoři.
Doktorand může být podporován stipendiem a je mu umožněna účast na stážích a konferencích i v zahraničí, pokud však splňuje dané podmínky. V závěru studia musí složit náročnou zkoušku – rigorózní zkoušku pro tzv. malý doktorát nebo disertaci pro tzv. velký doktorát. Absolvent pak získá titul Ph.D. nebo může užívat neoficiální zkratku dr.Kdo je to, byl Doktorand? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Doktorand? Lidé, Školství

Definici slova Doktorand můžete sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Citace? Znáte definici termínu Asertivita? Vzpomněli byste si na význam slova Čtvrtkmen? Pamatujete si definici pojmu Kontokorent?

Klíčová slova: termín, informace, co je to Doktorand?, wiki, pojem, slovo, význam slova, synonymum, popis, heslo, přesný význam, původ slova, kdo to je, Školství, definice, vysvětlení

Pojem Doktorand je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat slovo Doktorand ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Doktorand ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Doktorand ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Doktorand ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Doktorand například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Doktorand? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Doktorand? Kdo to byl Doktorand? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Doktorand? Definice pojmu Doktorand se nachází v kategorii Školství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v Školství.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.