Kdo je to?
Kdo je to, byl Doktorand? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Doktorand? Lidé, Školství

Kdo je to Doktorand?

Co znamená a jaký je význam slova Doktorand?

Doktorand je název osoby, která se uchází o doktorát, hodnost doktora. K doktorskému studiu se zájemce může přihlásit až po dovršení věku 26 let. Doktorské studium je přísné, je požadována docházka a účast na přednáškách, vědecká práce a publikování, popř. práce v laboratoři.
Doktorand může být podporován stipendiem a je mu umožněna účast na stážích a konferencích i v zahraničí, pokud však splňuje dané podmínky. V závěru studia musí složit náročnou zkoušku – rigorózní zkoušku pro tzv. malý doktorát nebo disertaci pro tzv. velký doktorát. Absolvent pak získá titul Ph.D. nebo může užívat neoficiální zkratku dr.Kdo je to, byl Doktorand? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Doktorand? Lidé, Školství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Doktorand s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Iphone? Vzpomněli byste si co označuje výraz Lustrační osvědčení? Vzpomněli byste si na význam slova Biber? Znáte termín Mysl?

Klíčová slova: wiki, termín, původ slova, význam, co je to Doktorand?, kdo je Doktorand?, Doktorand, popis, Školství, pojem, odborný výraz, co znamená, přesný výraz, heslo, formulace, informace

Pojem Doktorand je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Doktorand v následujících zdrojích

Hledat pojem Doktorand ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Doktorand ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Doktorand ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Doktorand ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Doktorand například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Doktorand, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Doktorand? Kdo to byl Doktorand? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Doktorand? Definice pojmu Doktorand se nachází v sekci Školství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít výraz, slovo, definici, termín např. v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Doktorand i v jiné sekci než v Školství.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.