Kdo je to?
Kdo je to, byl Doktorand? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Doktorand? Lidé, Školství

Kdo je to Doktorand?

Co znamená a jaký je význam slova Doktorand?

Doktorand je název osoby, která se uchází o doktorát, hodnost doktora. K doktorskému studiu se zájemce může přihlásit až po dovršení věku 26 let. Doktorské studium je přísné, je požadována docházka a účast na přednáškách, vědecká práce a publikování, popř. práce v laboratoři.
Doktorand může být podporován stipendiem a je mu umožněna účast na stážích a konferencích i v zahraničí, pokud však splňuje dané podmínky. V závěru studia musí složit náročnou zkoušku – rigorózní zkoušku pro tzv. malý doktorát nebo disertaci pro tzv. velký doktorát. Absolvent pak získá titul Ph.D. nebo může užívat neoficiální zkratku dr.Kdo je to, byl Doktorand? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Doktorand? Lidé, Školství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Doktorand sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Iphone? Vzpomenete si na definici slova Rozhodčí doložka? Vzpomněli byste si na význam slova Biber? Vzpomněli byste si na význam slova Kolová?

Klíčová slova: původ slova, přesný výraz, definice, přesný význam, co je to Doktorand?, odborný výraz, Školství, co znamená, popis, význam slova, pojem, etymologie, popis, význam, wiki, vysvětlení

Pojem Doktorand je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Doktorand

Najít slovo Doktorand ve Wikislovníku

Najít heslo Doktorand ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Doktorand ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Doktorand ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Doktorand například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Doktorand? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Doktorand? Kdo to byl Doktorand? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Doktorand? Definice pojmu Doktorand se nachází v kategorii Školství. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Doktorand i jinde než v sekci než v Školství.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.