Kdo je to?
Kdo je to Doktorand? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Doktorand? Lidé, Školství

Kdo je to Doktorand?

Jaký je význam slova Doktorand? Co to znamená?

Doktorand je název osoby, která se uchází o doktorát, hodnost doktora. K doktorskému studiu se zájemce může přihlásit až po dovršení věku 26 let. Doktorské studium je přísné, je požadována docházka a účast na přednáškách, vědecká práce a publikování, popř. práce v laboratoři.
Doktorand může být podporován stipendiem a je mu umožněna účast na stážích a konferencích i v zahraničí, pokud však splňuje dané podmínky. V závěru studia musí složit náročnou zkoušku – rigorózní zkoušku pro tzv. malý doktorát nebo disertaci pro tzv. velký doktorát. Absolvent pak získá titul Ph.D. nebo může užívat neoficiální zkratku dr.Kdo je to Doktorand? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Doktorand? Lidé, Školství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Doktorand sdílet s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Víte, co je to Citace? Znáte pojem Uznání dluhu? Vzpomněli byste si na význam slova Cappuccino? Vzpomenete si na definici slova Per rollam?

Klíčová slova: formulace, Školství, Školství, wiki, význam pojmu, odborný výraz, wikipedie, heslo, přesný výraz, pojem, původ slova, termín, etymologie, synonymum, lexikon, Doktorand

Pojem Doktorand je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Doktorand v následujících zdrojích

Zkusit najít heslo Doktorand na Google.cz

Vyhledat slovo Doktorand ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Doktorand ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Doktorand ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Doktorand ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Doktorand například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Doktorand? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Doktorand? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Doktorand? Definice pojmu Doktorand patří do sekce Školství

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též zkusit najít informace výraz, text, termín, pojem třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Doktorand hledat i v jiných kategoriích (než Školství).

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.