Kdo je to?
Kdo je to Doktorand? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Doktorand? Lidé, Školství

Kdo je to Doktorand?

Co znamená a jaký je význam slova Doktorand?

Doktorand je název osoby, která se uchází o doktorát, hodnost doktora. K doktorskému studiu se zájemce může přihlásit až po dovršení věku 26 let. Doktorské studium je přísné, je požadována docházka a účast na přednáškách, vědecká práce a publikování, popř. práce v laboratoři.
Doktorand může být podporován stipendiem a je mu umožněna účast na stážích a konferencích i v zahraničí, pokud však splňuje dané podmínky. V závěru studia musí složit náročnou zkoušku – rigorózní zkoušku pro tzv. malý doktorát nebo disertaci pro tzv. velký doktorát. Absolvent pak získá titul Ph.D. nebo může užívat neoficiální zkratku dr.Kdo je to Doktorand? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Doktorand? Lidé, Školství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Doktorand se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Citace? Vzpomněli byste si na význam slova Remise? Vzpomněli byste si na význam slova Agregace? Znáte definici termínu Alkohol?

Klíčová slova: wiki, informace, popis, odborný výraz, termín, definice, původ slova, slovo, Školství, význam slova, význam pojmu, přesný výraz, wikipedie, pojem, co znamená, Doktorand

Pojem Doktorand je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat výraz Doktorand ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Doktorand ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Doktorand ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Doktorand ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Doktorand například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Doktorand, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Doktorand? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Doktorand? Definice pojmu Doktorand je v kategorii Školství

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se také najít pojem, text, definici, řekněme například v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Doktorand v jiné sekci než Školství.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.