Kdo je to?
Kdo je to Doktorand? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Doktorand? Lidé, Školství

Kdo je to Doktorand?

Jaký je význam slova Doktorand? Co to znamená?

Doktorand je název osoby, která se uchází o doktorát, hodnost doktora. K doktorskému studiu se zájemce může přihlásit až po dovršení věku 26 let. Doktorské studium je přísné, je požadována docházka a účast na přednáškách, vědecká práce a publikování, popř. práce v laboratoři.
Doktorand může být podporován stipendiem a je mu umožněna účast na stážích a konferencích i v zahraničí, pokud však splňuje dané podmínky. V závěru studia musí složit náročnou zkoušku – rigorózní zkoušku pro tzv. malý doktorát nebo disertaci pro tzv. velký doktorát. Absolvent pak získá titul Ph.D. nebo může užívat neoficiální zkratku dr.Kdo je to Doktorand? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Doktorand? Lidé, Školství

Líbí se vám definice kdo je to Doktorand? Pak se podělte s blízkými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Víte, co je to Citace? Znáte pojem Sushi? Vzpomněli byste si na význam slova Kadidlo? Vzpomenete si na definici slova Biografie?

Klíčová slova: Školství, wikipedie, slovo, popis, heslo, co znamená, informace, pojem, synonymum, termín, wiki, význam pojmu, formulace, etymologie, lexikon, přesný výraz

Pojem Doktorand je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Doktorand doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Doktorand ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Doktorand na Google obrázcích

Hledat heslo Doktorand ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Doktorand na Youtube

Najít slovo Doktorand ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Doktorand například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Doktorand

Právě jste zjistili Kdo je to Doktorand? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Doktorand? Definice pojmu Doktorand je v kategorii Školství

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též vyzkoušet hledat informace pojem, výraz, termín, heslo třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Doktorand v jiné sekci než Školství.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.