Kdo je to?
Kdo je to Skopčák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Skopčák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Skopčák?

Jaký je význam slova Skopčák? Co to znamená?

Skopčák je hanlivé označení pro Němce. Etymologicky slovo skopčák pochází z podhorských oblastí Sudet kde byla velká německá menšina. Sudetští Němci navštěvovali trhy v podhůří a pro místní obyvatele to byli ti, kteří "sjíždějí z kopců", "ti z kopců". Existuje i výklad, že slovo pochází ze slov "skopec" (beran), "skopová hlava". Tento výklad je však všeobecně považován za mylný.


Kdo je to Skopčák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Skopčák? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Skopčák sdílet s jinými lidmi na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Glukopur? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pálení žáhy? Znáte pojem Pyrám? Víte co je Cuckold?

Klíčová slova: popis, wikipedie, přesný výraz, co znamená, odborný výraz, informace, přesný význam, Skopčák, lexikon, heslo, etymologie, význam pojmu, hanlivé, synonymum, přesný výraz, vysvětlení

Pojem Skopčák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat videa s názvem Skopčák na Youtube

Zkusit najít slovo Skopčák ve Wikislovníku

Hledat termín Skopčák ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Skopčák ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Skopčák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Skopčák například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Yahoo.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Skopčák

Právě jste zjistili Kdo je to Skopčák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Skopčák? Definice pojmu Skopčák patří do sekce Hanlivé

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se též vyhledat informace výraz, text, termín, pojem dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Skopčák i jinde než v sekci než v hanlivé.