Kdo je to?
Kdo je to, byl Skopčák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Skopčák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Skopčák?

Co znamená a jaký je význam slova Skopčák?

Skopčák je hanlivé označení pro Němce. Etymologicky slovo skopčák pochází z podhorských oblastí Sudet kde byla velká německá menšina. Sudetští Němci navštěvovali trhy v podhůří a pro místní obyvatele to byli ti, kteří "sjíždějí z kopců", "ti z kopců". Existuje i výklad, že slovo pochází ze slov "skopec" (beran), "skopová hlava". Tento výklad je však všeobecně považován za mylný.Kdo je to, byl Skopčák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Skopčák? Lidé, hanlivé

Definici slova Skopčák můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Sloveso? Vzpomněli byste si na význam slova Zadní rýma? Znáte pojem Solamyl? Znáte definici termínu Moruše?

Klíčová slova: heslo, pojem, co je to Skopčák?, vysvětlení, kdo je Skopčák?, slovo, hanlivé, význam slova, co znamená, definice, odborný výraz, přesný výraz, lexikon, wiki, informace, formulace

Pojem Skopčák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat pojem Skopčák ve Wikislovníku

Najít pojem Skopčák ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Skopčák ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Skopčák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Skopčák například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Skopčák? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Skopčák? Kdo to byl Skopčák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Skopčák? Definice pojmu Skopčák se nachází v kategorii hanlivé. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též najít výraz, termín, heslo, výraz kupříkladu ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Skopčák v jiné sekci než hanlivé.