Kdo je to?
Kdo je to Ennio Morricone? Životopis Ennio Morricone, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Ennio Morricone?

Kdo je to Ennio Morricone? Stručný životopis

Ennio Morricone je proslulý hudební skladatel a dirigent. Věnuje se vážné i populární hudbě, proslavil se zvláště filmovou hudbou. Je autorem hudby přes 500 filmů a TV seriálů. Nejznámější jsou jeho westernové melodie (hudba k 30 filmům), z nichž klasikou se stal film Tenkrát na Západě.
Jeho hudba vyniká úsporností stylu a používáním méně obvyklých zvuků. Ennio Morricone se ve své tvorbě řídí zásadou, že každý přirozený zvuk může být hudbou. K velmi úspěšným melodiím poslední doby patří hudba k filmům Neúplatní nebo Misie.Kdo je to Ennio Morricone? Životopis Ennio Morricone, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Ennio Morricone

Národnost: italská
Datum narození: 10. listopadu 1928
Místo narození: Řím

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Ennio Morricone? s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Mrtvice? Rozumíte pojmu Koncepce? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hypotéza? Znáte pojem Osoba blízká?

Klíčová slova: etymologie, kdo je Ennio Morricone?, slovo, význam slova, význam, popis, vysvětlení, odborný výraz, synonymum, lexikon, kdo to je, hudba, co znamená, pojem, wiki, termín

Pojem Ennio Morricone je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Ennio Morricone doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít výraz Ennio Morricone ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ennio Morricone ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Ennio Morricone na Youtube

Najít heslo Ennio Morricone ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Ennio Morricone například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Životopis, kdo je Ennio Morricone? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Ennio Morricone? Kdo to byl Ennio Morricone? Kdy se narodil Ennio Morricone? Kde se narodil Ennio Morricone? Ennio Morricone je v sekci hudba. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Ennio Morricone dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ennio Morricone i v jiné kategorii než je hudba.