Kdo je to?
Kdo je Ennio Morricone? Životopis Ennio Morricone, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Ennio Morricone?

Kdo je Ennio Morricone? Životopis, informace, biografie, hudba

Ennio Morricone je proslulý hudební skladatel a dirigent. Věnuje se vážné i populární hudbě, proslavil se zvláště filmovou hudbou. Je autorem hudby přes 500 filmů a TV seriálů. Nejznámější jsou jeho westernové melodie (hudba k 30 filmům), z nichž klasikou se stal film Tenkrát na Západě.
Jeho hudba vyniká úsporností stylu a používáním méně obvyklých zvuků. Ennio Morricone se ve své tvorbě řídí zásadou, že každý přirozený zvuk může být hudbou. K velmi úspěšným melodiím poslední doby patří hudba k filmům Neúplatní nebo Misie.Kdo je Ennio Morricone? Životopis Ennio Morricone, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní informace o osobě Ennio Morricone

Národnost: italská
Datum narození: 10. listopadu 1928
Místo narození: Řím

Líbí se stručný životopis s osobou Ennio Morricone? Pak se podělte s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Minimální mzda? Vzpomenete si na definici slova ASR? Vzpomněli byste si co znamená slovo Šmakoun? Vzpomněli byste si na význam slova Nonsens?

Klíčová slova: životopis, kde se narodil Ennio Morricone?, místo narození, hudba, osobnost, vysvětlení, popis, kdo je Ennio Morricone?, Ennio Morricone, národnost, biografie, Ennio Morricone, zajímavosti, život, osobnosti, lexikon

Pojem Ennio Morricone je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Ennio Morricone doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít termín Ennio Morricone na Google.cz

Najít pojem Ennio Morricone ve Wikipedii

Hledat termín Ennio Morricone v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít pojem Ennio Morricone ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Ennio Morricone například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Biografie, životopis, kdo je to Ennio Morricone?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Ennio Morricone? Kdy se narodil Ennio Morricone? Kde se narodil Ennio Morricone? Ennio Morricone se nachází v kategorii Hudba

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Ennio Morricone dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ennio Morricone i v jiné kategorii než je hudba.