Kdo je to?
Kdo je to Ennio Morricone? Životopis Ennio Morricone, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Ennio Morricone?

Kdo je to Ennio Morricone? Stručný životopis

Ennio Morricone je proslulý hudební skladatel a dirigent. Věnuje se vážné i populární hudbě, proslavil se zvláště filmovou hudbou. Je autorem hudby přes 500 filmů a TV seriálů. Nejznámější jsou jeho westernové melodie (hudba k 30 filmům), z nichž klasikou se stal film Tenkrát na Západě.
Jeho hudba vyniká úsporností stylu a používáním méně obvyklých zvuků. Ennio Morricone se ve své tvorbě řídí zásadou, že každý přirozený zvuk může být hudbou. K velmi úspěšným melodiím poslední doby patří hudba k filmům Neúplatní nebo Misie.Kdo je to Ennio Morricone? Životopis Ennio Morricone, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Ennio Morricone

Národnost: italská
Datum narození: 10. listopadu 1928
Místo narození: Řím

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Ennio Morricone sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Mrtvice? Vzpomněli byste si co znamená slovo Watt? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hypotéza? Víte co je Embolie?

Klíčová slova: Ennio Morricone, hudba, definice, popis, co je to Ennio Morricone?, wiki, původ slova, vysvětlení, význam slova, formulace, co znamená, význam, slovo, informace, přesný význam, heslo

Pojem Ennio Morricone je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Ennio Morricone lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít frázi Ennio Morricone na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Ennio Morricone ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Ennio Morricone ve Wikipedii

Najít pojem Ennio Morricone ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Ennio Morricone například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Ennio Morricone?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Ennio Morricone? Kdo to byl Ennio Morricone? Kdy se narodil Ennio Morricone? Kde se narodil Ennio Morricone? Ennio Morricone patří do sekce hudba. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Ennio Morricone kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ennio Morricone i v jiné kategorii než je hudba.