Kdo je to?
Kdo je Aneta Langerová? Životopis Aneta Langerová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo je Aneta Langerová?

Kdo je Aneta Langerová? Životopis, informace, biografie, hudba

Aneta Langerová je umělkyně, především zpěvačka. Svou kariéru zahájila po vítězství v pořadu Česko hledá SuperStar, které ji vyneslo na nejvyšší žebříčky popularity.
Aneta Langerová zvládá též hru na klavír a kytaru. Kromě pěvecké kariéry se věnuje také skládání písní. Zúčastnila se i taneční soutěže Star Dance, kde obsadila druhé místo.Kdo je Aneta Langerová? Životopis Aneta Langerová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Hlavní data o osobě Aneta Langerová

Národnost: česká
Datum narození: 26. listopadu 1986
Místo narození: Benešov

Tento text (Aneta Langerová) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Tropická noc? Vzpomněli byste si co označuje výraz OT? Vzpomněli byste si co znamená slovo Lege artis? Znáte termín Internet?

Klíčová slova: život, lexikon, Aneta Langerová, hudba, wikipedie, kdy se narodila Aneta Langerová?, místo narození, životopis, wiki, vysvětlení, osobnost, datum narození, osobnosti, narození, Aneta Langerová, zajímavosti

Pojem Aneta Langerová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít slovo Aneta Langerová ve Wikipedii

Najít pojem Aneta Langerová ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Aneta Langerová ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Aneta Langerová ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Aneta Langerová například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Biografie, životopis, kdo je to Aneta Langerová?

Nyní již víte Kdo je to Aneta Langerová? Kdy se narodila Aneta Langerová? Kde se narodila Aneta Langerová? Aneta Langerová je v kategorii Hudba

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Aneta Langerová dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Aneta Langerová i v jiné kategorii než je hudba.