Kdo je to?
Kdo je Aneta Langerová? Životopis Aneta Langerová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Aneta Langerová

Kdo je Aneta Langerová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Aneta Langerová je umělkyně, především zpěvačka. Svou kariéru zahájila po vítězství v pořadu Česko hledá SuperStar, které ji vyneslo na nejvyšší žebříčky popularity.
Aneta Langerová zvládá též hru na klavír a kytaru. Kromě pěvecké kariéry se věnuje také skládání písní. Zúčastnila se i taneční soutěže Star Dance, kde obsadila druhé místo.Kdo je Aneta Langerová? Životopis Aneta Langerová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Aneta Langerová

Národnost: česká
Datum narození: 26. listopadu 1986
Místo narození: Benešov

Zaujala vás biografie osobnosti Aneta Langerová? Potom se podělte se známými na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Puzzle? Víte co je Wasabi? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kontumace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Denotace?

Klíčová slova: lexikon, kde se narodila Aneta Langerová?, hudba, kdy se narodila Aneta Langerová?, Aneta Langerová, Aneta Langerová, vysvětlení, místo narození, zajímavosti, popis, osobnosti, wikipedie, kdo je Aneta Langerová?, životopis, informace, datum narození

Pojem Aneta Langerová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Aneta Langerová zkuste tyto odkazy

Zkusit najít výraz Aneta Langerová ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Aneta Langerová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Aneta Langerová na Google.cz

Vyhledat výraz Aneta Langerová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít termín Aneta Langerová ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Aneta Langerová například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google obrázcích nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Aneta Langerová

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Aneta Langerová? Kdy se narodila Aneta Langerová? Kde se narodila Aneta Langerová? Aneta Langerová je v kategorii Hudba

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka Aneta Langerová dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Aneta Langerová i v jiné kategorii než je hudba.