Kdo je to?
Kdo je Aneta Langerová? Životopis Aneta Langerová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo je Aneta Langerová?

Kdo je Aneta Langerová? Životopis, informace, biografie, hudba

Aneta Langerová je umělkyně, především zpěvačka. Svou kariéru zahájila po vítězství v pořadu Česko hledá SuperStar, které ji vyneslo na nejvyšší žebříčky popularity.
Aneta Langerová zvládá též hru na klavír a kytaru. Kromě pěvecké kariéry se věnuje také skládání písní. Zúčastnila se i taneční soutěže Star Dance, kde obsadila druhé místo.Kdo je Aneta Langerová? Životopis Aneta Langerová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní informace o osobě Aneta Langerová

Národnost: česká
Datum narození: 26. listopadu 1986
Místo narození: Benešov

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Aneta Langerová? s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Tropická noc? Víte, co je to Psyllium? Vzpomněli byste si co znamená slovo Karimatka? Rozumíte pojmu Akreditiv?

Klíčová slova: datum narození, osobnosti, hudba, kde se narodila Aneta Langerová?, Aneta Langerová, wikipedie, místo narození, Aneta Langerová, biografie, kdo je Aneta Langerová?, hudba, zajímavosti, lexikon, život, kdy se narodila Aneta Langerová?, osobnost

Pojem Aneta Langerová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Aneta Langerová zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít výraz Aneta Langerová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Aneta Langerová ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Aneta Langerová na Youtube

Zkusit najít heslo Aneta Langerová ve Wikipedii

Hledat slovo Aneta Langerová ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Aneta Langerová například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Aneta Langerová

Právě nyní již víte Kdo je to Aneta Langerová? Kdy se narodila Aneta Langerová? Kde se narodila Aneta Langerová? Aneta Langerová se nachází v kategorii Hudba

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Aneta Langerová dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Aneta Langerová i v jiné kategorii než je hudba.