Kdo je to?
Kdo je to Aneta Langerová? Životopis Aneta Langerová, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Aneta Langerová?

Kdo je to Aneta Langerová? Stručný životopis

Aneta Langerová je umělkyně, především zpěvačka. Svou kariéru zahájila po vítězství v pořadu Česko hledá SuperStar, které ji vyneslo na nejvyšší žebříčky popularity.
Aneta Langerová zvládá též hru na klavír a kytaru. Kromě pěvecké kariéry se věnuje také skládání písní. Zúčastnila se i taneční soutěže Star Dance, kde obsadila druhé místo.Kdo je to Aneta Langerová? Životopis Aneta Langerová, lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Aneta Langerová

Národnost: česká
Datum narození: 26. listopadu 1986
Místo narození: Benešov

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Aneta Langerová s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Předložka? Pamatujete si definici pojmu Represe? Vzpomněli byste si co znamená slovo Glutasol? Vzpomněli byste si co znamená slovo Inkubační doba?

Klíčová slova: vysvětlení, význam, termín, kdo je Aneta Langerová?, co znamená, formulace, pojem, přesný výraz, wiki, popis, synonymum, definice, kdo to je, význam slova, původ slova, Aneta Langerová

Pojem Aneta Langerová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Aneta Langerová

Vyhledat pojem Aneta Langerová ve Wikipedii

Hledat heslo Aneta Langerová ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Aneta Langerová ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Aneta Langerová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Aneta Langerová například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Životopis, kdo je Aneta Langerová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Aneta Langerová? Kdo to byl Aneta Langerová? Kdy se narodil Aneta Langerová? Kde se narodil Aneta Langerová? Aneta Langerová se nachází v kategorii hudba. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Aneta Langerová dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Aneta Langerová i v jiné kategorii než je hudba.