Kdo je to?
Kdo je to Aneta Langerová? Životopis Aneta Langerová, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Aneta Langerová?

Kdo je to Aneta Langerová? Stručný životopis

Aneta Langerová je umělkyně, především zpěvačka. Svou kariéru zahájila po vítězství v pořadu Česko hledá SuperStar, které ji vyneslo na nejvyšší žebříčky popularity.
Aneta Langerová zvládá též hru na klavír a kytaru. Kromě pěvecké kariéry se věnuje také skládání písní. Zúčastnila se i taneční soutěže Star Dance, kde obsadila druhé místo.Kdo je to Aneta Langerová? Životopis Aneta Langerová, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Aneta Langerová

Národnost: česká
Datum narození: 26. listopadu 1986
Místo narození: Benešov

Sdílejte tuto stránku s osobností Aneta Langerová s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Zájmeno? Znáte definici termínu Cukrovka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Xenie? Pamatujete si definici pojmu Nacionalismus?

Klíčová slova: význam pojmu, pojem, význam, lexikon, přesný význam, popis, význam slova, synonymum, wiki, odborný výraz, termín, hudba, informace, vysvětlení, etymologie, co je to Aneta Langerová?

Pojem Aneta Langerová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat frázi Aneta Langerová ve Wikipedii

Hledat slovo Aneta Langerová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Aneta Langerová ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Aneta Langerová ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Aneta Langerová například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Životopis, kdo je Aneta Langerová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Aneta Langerová? Kdo to byl Aneta Langerová? Kdy se narodil Aneta Langerová? Kde se narodil Aneta Langerová? Aneta Langerová je v sekci hudba. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Aneta Langerová kupříkladu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Aneta Langerová i v jiné kategorii než je hudba.