Kdo je to?
Kdo je to Aneta Langerová? Životopis Aneta Langerová, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Aneta Langerová?

Kdo je to Aneta Langerová? Stručný životopis

Aneta Langerová je umělkyně, především zpěvačka. Svou kariéru zahájila po vítězství v pořadu Česko hledá SuperStar, které ji vyneslo na nejvyšší žebříčky popularity.
Aneta Langerová zvládá též hru na klavír a kytaru. Kromě pěvecké kariéry se věnuje také skládání písní. Zúčastnila se i taneční soutěže Star Dance, kde obsadila druhé místo.Kdo je to Aneta Langerová? Životopis Aneta Langerová, lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Aneta Langerová

Národnost: česká
Datum narození: 26. listopadu 1986
Místo narození: Benešov

Zaujala vás biografie osobnosti Aneta Langerová? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Zájmeno? Víte, co je to Kyselina mléčná? Vzpomněli byste si co znamená slovo Xenie? Rozumíte pojmu Obrat?

Klíčová slova: co znamená, lexikon, pojem, popis, vysvětlení, přesný význam, formulace, význam, význam pojmu, odborný výraz, etymologie, kdo je Aneta Langerová?, heslo, hudba, definice, informace

Pojem Aneta Langerová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Aneta Langerová v následujících zdrojích

Najít slovo Aneta Langerová ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Aneta Langerová ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Aneta Langerová ve vyhledávači Qwant

Najít termín Aneta Langerová ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Aneta Langerová například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Aneta Langerová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Aneta Langerová? Kdo to byl Aneta Langerová? Kdy se narodil Aneta Langerová? Kde se narodil Aneta Langerová? Aneta Langerová patří do sekce hudba. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Aneta Langerová řekněme třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Aneta Langerová i v jiné kategorii než je hudba.