Kdo je to?
Kdo je to, byl Loupežník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Loupežník? Lidé, zločin

Kdo je to Loupežník?

Jaký je význam slova Loupežník? Co to znamená?

Loupežník je ten, kdo loupí či okrádá. Páchá tedy trestný čin loupeže, což znamená, že se snaží získat cizí věci pomocí násilí nebo vyhrožováním násilím. Omezuje tak svobodu rozhodování jiného člověka a dopouští se újmy na majetku.
U loupežníka se více hledí na posouzení toho, nakolik narušil svobodu lidského rozhodování, snaha získat majetek je zde vedlejší.Kdo je to, byl Loupežník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Loupežník? Lidé, zločin

Tento text (Loupežník) můžete sdílet se známými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Vývojová dysfázie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kortikoidy? Rozumíte pojmu Obstřik? Znáte termín Tračník?

Klíčová slova: formulace, Loupežník, přesný výraz, popis, synonymum, termín, lexikon, význam slova, co je to Loupežník?, definice, informace, slovo, kdo to je, význam pojmu, co znamená, význam

Pojem Loupežník je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Loupežník doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít termín Loupežník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Loupežník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Loupežník ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Loupežník na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Loupežník například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Loupežník, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Loupežník? Kdo to byl Loupežník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Loupežník? Definice pojmu Loupežník je v kategorii zločin. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít pojem, slovo, termín, výraz např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Loupežník i jinde než v sekci než v zločin.