Kdo je to?
Kdo je to, byl Loupežník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Loupežník? Lidé, zločin

Kdo je to Loupežník?

Jaký je význam slova Loupežník? Co to znamená?

Loupežník je ten, kdo loupí či okrádá. Páchá tedy trestný čin loupeže, což znamená, že se snaží získat cizí věci pomocí násilí nebo vyhrožováním násilím. Omezuje tak svobodu rozhodování jiného člověka a dopouští se újmy na majetku.
U loupežníka se více hledí na posouzení toho, nakolik narušil svobodu lidského rozhodování, snaha získat majetek je zde vedlejší.Kdo je to, byl Loupežník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Loupežník? Lidé, zločin

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Loupežník? s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Harissa? Vzpomněli byste si co označuje výraz Empatie? Rozumíte pojmu Korupce? Znáte termín Marginální?

Klíčová slova: vysvětlení, původ slova, wiki, co je to Loupežník?, formulace, lexikon, význam slova, odborný výraz, význam pojmu, heslo, slovo, popis, kdo je Loupežník?, Loupežník, význam, informace

Pojem Loupežník je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít Loupežník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Loupežník na Google.cz

Vyhledat slovo Loupežník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Loupežník ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Loupežník například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Loupežník

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Loupežník? Kdo to byl Loupežník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Loupežník? Definice pojmu Loupežník je v kategorii zločin. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Loupežník i jinde než v sekci než v zločin.