Kdo je to?
Kdo je to, byl Loupežník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Loupežník? Lidé, zločin

Kdo je to Loupežník?

Jaký je význam slova Loupežník? Co to znamená?

Loupežník je ten, kdo loupí či okrádá. Páchá tedy trestný čin loupeže, což znamená, že se snaží získat cizí věci pomocí násilí nebo vyhrožováním násilím. Omezuje tak svobodu rozhodování jiného člověka a dopouští se újmy na majetku.
U loupežníka se více hledí na posouzení toho, nakolik narušil svobodu lidského rozhodování, snaha získat majetek je zde vedlejší.Kdo je to, byl Loupežník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Loupežník? Lidé, zločin

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Loupežník s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Harissa? Rozumíte pojmu Pišingr? Rozumíte pojmu Korupce? Znáte pojem Inkluze?

Klíčová slova: význam pojmu, termín, co je to Loupežník?, vysvětlení, původ slova, wiki, synonymum, přesný význam, odborný výraz, význam slova, kdo je Loupežník?, formulace, slovo, etymologie, zločin, definice

Pojem Loupežník je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat slovo Loupežník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Loupežník ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Loupežník ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Loupežník na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Loupežník například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Loupežník, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Loupežník? Kdo to byl Loupežník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Loupežník? Definice pojmu Loupežník se nachází v sekci zločin. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též najít výraz, termín, heslo, výraz řekněme například v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Loupežník i v jiných kategoriích (než zločin).