Kdo je to?
Kdo je Daniel Křetínský? Životopis Daniel Křetínský, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Daniel Křetínský

Kdo je Daniel Křetínský? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, podnikání

Daniel Křetínský je úspěšný právník, podnikatel a je také spoluvlastníkem FK AC Sparta Praha. Je hlavním vlastníkem Energetického a průmyslového holdingu a je jedním z deseti nejbohatších Čechů. Působí v představenstvech dalších společností jako je NAFTA, EP Investment Advisors nebo Eustream.
Daniel Křetínský je také partnerem investiční skupiny J&T, na jejíchž ziscích se podílí.Kdo je Daniel Křetínský? Životopis Daniel Křetínský, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Hlavní informace o osobě Daniel Křetínský

Národnost: česká
Datum narození: 9. července 1975
Místo narození: Brno

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Daniel Křetínský sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Obstřik? Vzpomněli byste si co označuje výraz Glosa? Pamatujete si definici pojmu Konflikt? Znáte termín Zelňačka?

Klíčová slova: místo narození, biografie, wiki, podnikání, datum narození, národnost, kdo je Daniel Křetínský?, život, podnikání, kdy se narodil Daniel Křetínský?, Daniel Křetínský, zajímavosti, kde se narodil Daniel Křetínský?, lexikon, wikipedie, informace

Pojem Daniel Křetínský je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat videa s názvem Daniel Křetínský na Youtube

Hledat frázi Daniel Křetínský v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Daniel Křetínský na Google obrázcích

Zkusit najít pojem Daniel Křetínský ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Daniel Křetínský ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Křetínský například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Životopis, kdo je Daniel Křetínský? Stručná biografie

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Daniel Křetínský? Kdy se narodil Daniel Křetínský? Kde se narodil Daniel Křetínský? Daniel Křetínský je v kategorii Podnikání

Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz. Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Doporučujeme taktéž hledat informace osobnost, osobu, člověka Daniel Křetínský třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Křetínský i v jiné kategorii než je podnikání.