Kdo je to?
Kdo je to Daniel Křetínský? Životopis Daniel Křetínský, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Daniel Křetínský?

Kdo je to Daniel Křetínský? Stručný životopis

Daniel Křetínský je úspěšný právník, podnikatel a je také spoluvlastníkem FK AC Sparta Praha. Je hlavním vlastníkem Energetického a průmyslového holdingu a je jedním z deseti nejbohatších Čechů. Působí v představenstvech dalších společností jako je NAFTA, EP Investment Advisors nebo Eustream.
Daniel Křetínský je také partnerem investiční skupiny J&T, na jejíchž ziscích se podílí.Kdo je to Daniel Křetínský? Životopis Daniel Křetínský, lidé, osobnosti z podnikání

Hlavní informace o osobě Daniel Křetínský

Národnost: česká
Datum narození: 9. července 1975
Místo narození: Brno

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Daniel Křetínský sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Whiskey? Znáte definici termínu Methionin? Pamatujete si definici pojmu Spyware? Pamatujete si definici pojmu Inventura?

Klíčová slova: odborný výraz, heslo, definice, informace, význam, pojem, popis, popis, význam pojmu, wiki, co znamená, původ slova, formulace, synonymum, lexikon, kdo to je

Pojem Daniel Křetínský je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Daniel Křetínský lze najít v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Daniel Křetínský na Youtube

Najít výraz Daniel Křetínský na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Daniel Křetínský ve Wikimedia Commons

Najít slovo Daniel Křetínský ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Křetínský například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Daniel Křetínský

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Daniel Křetínský? Kdo to byl Daniel Křetínský? Kdy se narodil Daniel Křetínský? Kde se narodil Daniel Křetínský? Daniel Křetínský se nachází v sekci podnikání. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Daniel Křetínský dejme tomu např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Křetínský i v jiné kategorii než je podnikání.