Kdo je to?
Kdo je to Daniel Křetínský? Životopis Daniel Křetínský, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Daniel Křetínský?

Kdo je to Daniel Křetínský? Stručný životopis

Daniel Křetínský je úspěšný právník, podnikatel a je také spoluvlastníkem FK AC Sparta Praha. Je hlavním vlastníkem Energetického a průmyslového holdingu a je jedním z deseti nejbohatších Čechů. Působí v představenstvech dalších společností jako je NAFTA, EP Investment Advisors nebo Eustream.
Daniel Křetínský je také partnerem investiční skupiny J&T, na jejíchž ziscích se podílí.Kdo je to Daniel Křetínský? Životopis Daniel Křetínský, lidé, osobnosti z podnikání

Hlavní informace o osobě Daniel Křetínský

Národnost: česká
Datum narození: 9. července 1975
Místo narození: Brno

Popis osobnosti Daniel Křetínský můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Emulze? Vzpomenete si na definici slova Enkláva? Pamatujete si definici pojmu Promoce? Vzpomněli byste si na význam slova Tuberkulóza?

Klíčová slova: význam pojmu, vysvětlení, co znamená, přesný význam, Daniel Křetínský, kdo je Daniel Křetínský?, heslo, synonymum, co je to Daniel Křetínský?, informace, popis, lexikon, pojem, popis, etymologie, definice

Pojem Daniel Křetínský je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Daniel Křetínský zkuste tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo Daniel Křetínský ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Daniel Křetínský na Google.cz

Vyhledat slovo Daniel Křetínský ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Daniel Křetínský ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Křetínský například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Daniel Křetínský? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Daniel Křetínský? Kdo to byl Daniel Křetínský? Kdy se narodil Daniel Křetínský? Kde se narodil Daniel Křetínský? Daniel Křetínský se nachází v kategorii podnikání. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Daniel Křetínský dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Křetínský i v jiné kategorii než je podnikání.