Kdo je to?
Kdo je to Daniel Křetínský? Životopis Daniel Křetínský, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Daniel Křetínský?

Kdo je to Daniel Křetínský? Stručný životopis

Daniel Křetínský je úspěšný právník, podnikatel a je také spoluvlastníkem FK AC Sparta Praha. Je hlavním vlastníkem Energetického a průmyslového holdingu a je jedním z deseti nejbohatších Čechů. Působí v představenstvech dalších společností jako je NAFTA, EP Investment Advisors nebo Eustream.
Daniel Křetínský je také partnerem investiční skupiny J&T, na jejíchž ziscích se podílí.Kdo je to Daniel Křetínský? Životopis Daniel Křetínský, lidé, osobnosti z podnikání

Základní údaje o osobě Daniel Křetínský

Národnost: česká
Datum narození: 9. července 1975
Místo narození: Brno

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Daniel Křetínský s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Emulze? Víte co je Mene tekel? Pamatujete si definici pojmu Promoce? Vzpomněli byste si co označuje výraz Webinář?

Klíčová slova: význam, význam pojmu, formulace, synonymum, co je to Daniel Křetínský?, kdo je Daniel Křetínský?, termín, popis, význam slova, kdo to je, odborný výraz, informace, etymologie, Daniel Křetínský, lexikon, popis

Pojem Daniel Křetínský je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat pojem Daniel Křetínský ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Daniel Křetínský v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Daniel Křetínský ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Daniel Křetínský ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Křetínský například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Daniel Křetínský?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Daniel Křetínský? Kdo to byl Daniel Křetínský? Kdy se narodil Daniel Křetínský? Kde se narodil Daniel Křetínský? Daniel Křetínský patří do sekce podnikání. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Daniel Křetínský kupř. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Křetínský i v jiné kategorii než je podnikání.