Kdo je to?
Kdo je Ivana Trumpová? Životopis Ivana Trumpová, osobnosti, slavná žena z kategorie podnikání

Kdo je Ivana Trumpová?

Kdo je Ivana Trumpová? Životopis, informace, biografie, podnikání

Ivana Trumpová, rozená Zelníčková, je bývalá lyžařka a modelka, americká podnikatelka a první manželka Donalda Trumpa. V Čechách se věnovala závodnímu lyžování a studiu na UK. Díky sportu mohla vycestovat na Západ. V Americe se provdala za podnikatele Donalda Trumpa, současného prezidenta USA, se kterým má tři děti. Manželství však skončilo rozvodem.
Ivana Trumpová začala sama podnikat, byla vyhlášena hoteliérkou roku. Vdala se ještě dvakrát, i tato manželství však nebyla úspěšná.Kdo je Ivana Trumpová? Životopis Ivana Trumpová, osobnosti, slavná žena z kategorie podnikání

Základní údaje o osobě Ivana Trumpová

Národnost: česko americká
Datum narození: 20. února 1949
Místo narození: Zlín

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Ivana Trumpová s jinými lidmi prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Zelená káva? Znáte pojem Verš? Víte co je Ebola? Vzpomenete si na definici slova Evangelium?

Klíčová slova: zajímavosti, lexikon, místo narození, narození, podnikání, osobnosti, biografie, Ivana Trumpová, životopis, kde se narodila Ivana Trumpová?, datum narození, wiki, kdo je Ivana Trumpová?, informace, vysvětlení, osobnost

Pojem Ivana Trumpová je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít slovo Ivana Trumpová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Ivana Trumpová na Youtube

Najít heslo Ivana Trumpová ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ivana Trumpová ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Ivana Trumpová na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivana Trumpová například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Ivana Trumpová?

Právě jste zjistili Kdo je to Ivana Trumpová? Kdy se narodila Ivana Trumpová? Kde se narodila Ivana Trumpová? Ivana Trumpová se nachází v sekci Podnikání

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Ivana Trumpová třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivana Trumpová i v jiné kategorii než je podnikání.