Kdo je to?
Kdo je Ivana Trumpová? Životopis Ivana Trumpová, osobnosti, slavná žena z kategorie podnikání

Kdo je Ivana Trumpová?

Kdo je Ivana Trumpová? Životopis, informace, biografie, podnikání

Ivana Trumpová, rozená Zelníčková, je bývalá lyžařka a modelka, americká podnikatelka a první manželka Donalda Trumpa. V Čechách se věnovala závodnímu lyžování a studiu na UK. Díky sportu mohla vycestovat na Západ. V Americe se provdala za podnikatele Donalda Trumpa, současného prezidenta USA, se kterým má tři děti. Manželství však skončilo rozvodem.
Ivana Trumpová začala sama podnikat, byla vyhlášena hoteliérkou roku. Vdala se ještě dvakrát, i tato manželství však nebyla úspěšná.Kdo je Ivana Trumpová? Životopis Ivana Trumpová, osobnosti, slavná žena z kategorie podnikání

Hlavní informace o osobě Ivana Trumpová

Národnost: česko americká
Datum narození: 20. února 1949
Místo narození: Zlín

Popis osobnosti Ivana Trumpová můžete sdílet s blízkými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Zelená káva? Vzpomněli byste si co znamená slovo Diadém? Víte co je Sociologie? Víte co je Akcent?

Klíčová slova: informace, Ivana Trumpová, kdo je Ivana Trumpová?, osobnosti, národnost, místo narození, wikipedie, popis, biografie, vysvětlení, kde se narodila Ivana Trumpová?, zajímavosti, podnikání, lexikon, datum narození, podnikání

Pojem Ivana Trumpová je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat slovo Ivana Trumpová ve Wikipedii

Hledat frázi Ivana Trumpová na Google.cz

Vyhledat pojem Ivana Trumpová ve Wikislovníku

Hledat frázi Ivana Trumpová na Google obrázcích

Vyhledat termín Ivana Trumpová ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivana Trumpová například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Ivana Trumpová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Ivana Trumpová? Kdy se narodila Ivana Trumpová? Kde se narodila Ivana Trumpová? Ivana Trumpová patří do kategorie Podnikání

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Ivana Trumpová řekněme třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivana Trumpová i v jiné kategorii než je podnikání.